• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
aha takze jste to taky nesli sve obvodacce a tam odebralal moc a takove ty veci jo? a pak to donesli do CARu / pardon za ty pitomoucky dotazy :sweat_smile:
29. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daji, já taky klidně raubíře :grinning:
29. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem k obvodákovy nemusela :unamused: každý to má jinak
Ještě že ty manži máme že jsou snáma tak trpělivý :grinning:
29. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo raubíře zrovna ted vymýšlí a jak se umí škodolibě chlámat :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj obcas si rikam ze se mnou jeste je po tech mym navalech histerie a nenavisti vuci vsem :unamused:
29. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svetrus, já to taky měla s tím vyšetřením u obvoďáka.
Svetrus, manžové něco musí přece vydržet. Proto si nás vzali. Manža už do toho šel s vědomím, že to nebude s mimi tak snadné, takže není překvapen. Já už to vím dlouho.
29. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak je dnes s dadouškem? :confused:
29. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to teda nevím taky si zrovna říkám že nějak to tu fláká :rolling_eyes:
29. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ah takze jsi tam taky sla , ja mam obvodacku ze kdyz pujdu ze jdu na umele je mi jasne ze to bude vedet cela obec / ne doslova / ale zna celou manzelovu rodinu a tak a my to nikomu nerikame tak sem z toho takova nesva... :unamused:

jinak ja jsem s tim vubec nepocitala myslela jsem ze otehotnim hned prvni mesic :frowning2: dost suchy co?...
29. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svetrus, to si myslí myslím každá :wink: .
Tak jen řekni, že jdeš na gynekologickou operaci (pokud to ale nemáš napsané na tom papíře). Já tam přišla a normálně jsem řekla, že potřebuji udělat předoper. vyš. na OPU a bylo.
29. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svetrus já jsem byla taky naivní že to první IVF vyjde jsem byla přesvědčená na 100% a nic,ale už se těším do dalšího boje :wink:
29. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam to tam napsane oc jde...ale tak co no...

jinak holky jeste se optat, co je to dlouhy protokol? nebo tak nejak :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dlouhý je že to trvá cca měsíc a ten krátký asi 14dní a mě se zdá že ten krátkej dostávaj když maj problém chlapy ale to si fakt nejsu jistá :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím, že jsou prtokoly dva - krátký a dlouhý. Já nevím jaký byl ten můj, ale stimulovala jsem 10 dní a 11. den na OPU. Ono asi taky záleží na tom, jak se ti tvoří folikuly. Chodíš totiž na pravidelné kontroly.
29. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to mi rikala ze zvolime kratky protokol to melo byt vlastne ted jak mi prijde MS a pak me jeste prohledla a rekla ze tedy ne ze zvolime dlouhej tak jsem zas o neco moudrejsi / jinak u nas je udajne "problem" hlavne spatne spermio...
29. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No proto máte i ICSI, kvůli špatným speriím. To je metoda, kdy oni vyberou ty nej nej nej a přímo je spojí s vajíčkem. Jinak když je dobrý spermio, tak je k sobě jen přiblíží a oni se spojí sami. Často to ale dělají půl na půl.
29. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to my vysvetlovala a smirovala jsem taky konika takze alespon jsem z tech zkratek neco mela :grinning:

jinak mi jeste rikala, ze zavedeme pouze 1 vajicko, ze jsem mlada a moc moc drobounka a ze by treba dvojcatka mohl byt veliky problem...
29. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme měly dlouhej zas u mě je problém ale my jsme měly vypomoc při oplození ted nevím ten název nějak asistiovanej chating nebo tak nějak :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svetrus, já mám taky problém - malá děloha, ztočená do levého podbřišku, hubená (už ale tloustnu :angry: :grinning: z léků) a říkali mi, že to bude problém. Ale zavedly jsme dvě (prý mají větší šanci) a jsme domluvení, že pokud se ujmou ob a bude to pro mě či mimíska rizikové, udělá sse redukce jednoho z nich.
29. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nachvilku mizím jdu s malým dělat ťapy ťam to je jako koupání tak tomu říká :grinning: tak zatím páá pak zas juknu :wink:
29. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si to dajinko hezky užij, papa
29. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me rekla ze radeji zvoli to jedno taky me to prekvapilo ale snad vi, ce dela :sweat_smile: ...
rekal mi ze pro me bude dost mozna rizikove 1 mimisek takze 2 by vzadnem pripade nedoporucovala at si jedno uziju a pak treba za 3 roky si "prijdu na druhe"...

a mam 45 kg a mam pribrat...
29. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda dadoušek je už tady :grinning: vítam nove CARcorky :grinning:
svetrus ja měla taky menopur a snašela jsem ho dobře :wink: jen teda to první píchnutí jsem nezvladla, to musela mamka, ale pak jsem píchala jak o zavod :dizzy_face:
Omlouvám se za odmlku, měla jsem hovor s drahým. Jo kobli, to by mě poslala domů, původně dle jí bylo vše v pořádku.
dadous dik tak snad to zvladneme :wink:
29. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak jaen se pěkně vdej, přijdeš na jiny myšlenky :wink:
29. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, kde ses flákala dadoušku?

Svetruš, tak to máš opravdu málo. Ale já tak kdysi taky vážila. Teď mám 54. A kolik je ti let? Jestli se můžu ptát.

Ak, to je síla. Ještě, že ses ozvala.
29. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi 24 :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli, To mi povídej......Taky to byl o to větší šok

dadous....no co už teď, svatbu rušit nebudem....a budu to mít za sebou
29. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli celej den na zahradě, dadouš leštil Alfu a pak jsme jeli na pizzu ale ja si dala gnochi :dizzy_face: jak bylo v pracičce?
29. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek