• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no jo, když je chlap v pr...i :cry:
7. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dad tak to Tě omlouvá :grinning:
7. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jen rychlovku spagety,co chces tady vyvyrovat po praci :grinning: :grinning: :grinning: ne to nebude tim,spis jsem psycho :wink: ale nervuje me to,nechci to.
7. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sjem dneska koupila sekanou, hned jsem kus sežrala, za chvíli neprojdu dveřma a miminama to rozhodně nebude :confounded:
7. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no neboj,ja byla ted jak popelnice,kdyz jsem mela tu stimulku,ted mam akorat poradnou pneumatiku :grinning: :grinning: :grinning: a trosku vetsi cecky ale je to jen v milimetrech,zato pneumoska v centimetrech :angry:
7. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem si v duchu svatosvatě slíbila, že jestli se nezadaří (což doufám, že se nestane) tak hubnu, jinak fakt budu tlustá jak hroch
7. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme na tom všichni stejně, prostě tady s těma těhulkama přibírame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak a to je vlastne ten duvod,to neni tim,ze zereme jak zjednany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dadousku uz nam to zase zacina palit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ta Chaala je kde jako?Dadousku zapni majak,pojedeme asi na vyjezd,tohle je uz nejaky divny :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu tohle vim od ty doby co chodím na kone :sweat_smile: 3 kila nahoře :confused:
7. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ted jsem zase blondata?jakyho kone?jako Dadouse myslis :grinning: nebo toho ctyrnohyho :confused:
7. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu :confused: modry koník :grinning:
7. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam že se na tebe musí dneska pomalu :grinning:
7. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tk to jsem se ale uz lekla,ze rajtujes na kobylach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nejak jsem si te neumela predstavit a nedoslo mi,ze rajtujes na modrym koniku,no a pak jsem myslela jako Dadouse :confused: :confused: :confused: ze si pri tom koukas na pneumosku na koniku :pensive: :pensive: :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
boze, ja mam vymytej mozek dneska :grinning: :grinning: :grinning: nemuzu za to ta hneda se uz vymyla a je to fakt uz jen blond :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale poprosim znamou at me zase kapanek udela chytrou,koupim si hnedou barvu.A to pak bude rachot tady,to uvidis jak mi to bude palit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tak to už se vidím :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak rajtujes vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasan :grinning: i stou prackou nahoře :grinning: :grinning: :grinning: víš jak kovboj :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to by byl mazec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: divoky zapad hadr :grinning:
7. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak ty naše holky se zas někde couraj :unamused:
7. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ja tady ted taky nebudu :frowning2: :frowning2: ale vecer zase jo,ted si jde Roman neco napsat na poc.tak vecer pa
7. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už sjem tady, jsem tady měla kamarádku na kafe - rychlej pokec :wink:
7. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,po delší době zdravím. :slight_smile:
myslím,že vůbec nemám šanci Vás dočíst :grinning: Kurz s dětma mi dal fakt zabrat,ale děti v pohodě,jen jsem včera usínala už po návratu v půl šesté.
Tak se jdu vrhnout na dočítání a těším se ,jak se nasměju.
7. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,koukla jsem na nové fotečky kluků :slight_smile: ,super. Jsou to broučkové.
Medu,je mi moc líto,že to nevyšlo :frowning2: Ale doufám,že to nevzdáte a ještě se pokusíte.
Baru,tak schůzka v caru dopadla dobře :slight_smile: Už něco zobeš a brzy bude akce.
Dadous,četla jsem,že jsi nějaká nemocná...ale humor tě neopouští.Musím se smát,jak píšete s Medu :grinning: tak ať jsi brzy dobrá.

Vítám i nové holky,které ještě neznám :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooj Chaala,taj jsi konecne tady,styskalo se nam po tobe :wink: ja jsem dnes jenom na chvilku ale zitra to tady roztocime :grinning: :grinning: :grinning: Dnes potrebuje Roman neco psat,ale jak me videl,ze jsem tady jak sup,tak me sem na chvilku pustil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:No nevzdavame se,pokracujeme asi na podzim,kdyz bude vse ok,to vis musime nasetrit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz jsem to radne obrecela ale bohuzel,tak to nekdy v zivote je,ze nam nevyjde vse tak jak chceme,tak doufam,ze priste uz to bude jine :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Barunka uz zobe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tak doufam,ze tu tehu vlnu uz rozjede,jo a Mandy taky,tak holky snazte se :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
pak Dadousek,ty,Pulinka,Zuzik ne,ta si da pauzicku urco par let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a pak jaaaaaaaa
7. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty woe holky, teď jsme píchali pregnyl na dozrání folikulů. Operace spočívá v tom, že jsou 4 ampulky, 2x voda + 2x prášek a musí se to smíchat. Upozorňuju, že motorkář alchymista hadr, míchal to 15 minut, nekecám. Ani kapka nazmar, to tady dělal, aby fakt nabral do stříkačky všechno, to jste neviděly a popsat se to nedá: i jednu jedinou kapišku vysával zpátky..... by z nás mudři měli radost :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže na řadu jdeš zítra v půl 10 :wink:
7. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla bys být asi 4 pokud dobře počítam
7. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak ti bylo po tom pregnylu ? mě po něm málem upadla prdel
7. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamka mi ho píchala ve stoje a řekli nám v car že 2prášky a 1 voda a se mnou to málem řízlo ,takovej tlak ..fakt se mi udělalao blbě ..já teda blbě snášim injekce ,ale prdelní injekce jsou moje smrt :pensive:
7. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek