• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
jojo, to jsou děti :wink: ... já tuhle jela s neteřinkou v autobuse - narváno - a Tinka se na celý autobus zeptá "a teto, honí se bráškovi v pytlíku taky ty spermie??" ...to jsou prstě hlody a jen lapáš po dechu a nevíš, jestli se máš smát nebo co :grinning:
Jinak v práci celkem dobrý. Práce dost, ale už se to trochu zklidnilo. Ten návrat po neschopence byl krušný.
1. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo děti jsou užasný :slight_smile: jo takový hlody oni maj nejradši :grinning: to zas Saša když byla malá tak seděly na balkoně a pršelo a on z ničeho nic řekla "piča prší a prší" a vtu ranu jsme taky nevěděly co dělat jestly se smát nebo jí něco říct,ale neřekli jsme nic aby to pak neopakovala :grinning: Tak to je už fajn že se ti to trošku zklidnilo v práci,jsi šikula že jsi to dohnala :wink:
1. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky přeji krásný sobotní večer :slight_smile:
1. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Blaži jak se máš? :slight_smile:
1. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Daji taky podelším čase jsme se tu sešli co.Já se mám docela dobře knečně mi dorazila ta mrcha mrška jedna se mi asi někde zatoulala a co ty jak se máš a co jinak
1. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo konečně jsme se tu setkaly :wink: ta si teda dala načas potvůrka podivná :grinning: ale hlavně že dorazila :wink: u nás pořád stejný ted tu mám děti tak tu je veselo a malej mi akorát dává trošku zabrat :grinning:
1. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to lehneš a budeš spát jako mimino Mi jsme byly na hasické šoutěži dneska tak jsem trochu spálená,ale zato manža ten je spálený zevnitř pivem a chrní jako zabytej ,
Co manža už se mu ty bebíčka zahojila jak hapal na té motorce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už to má dobrý má tam ještě strupy ale už ho to nebolí :wink: tak hlavně že chrápe já taky čekám než dojde známý má 50tku a tak tam ještě je ale dala jsem mu sebou Sašu aby byl v poho a malej už chrní :wink:
1. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš aspoň chvilku prosebe.Já jsem měla sebou malého Jáchyma od bývalé sousedky a taky mi dal zabrat pořád se mě na něco ptal a já už nevěděla co mu odpovědět a hlavně on chodí po objedě na 2 hodinky spát a dneska nebyl tak prudil prďola jeden
1. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Bláži, taky jsme se tu nesetkali už hooodně dlouho .... jak se jinak máš???
1. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahojky Oli to máš pravdu že jsme se tu nepotkali už dlouho mám se pořád stejně jen ta mrcha mě zlobí a co ty koukám že už v práci hotovo to co jsi zmeškala jsi šikovná
1. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem se optat nevíte nějakou buchtu na plech z cukety
1. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli koukala jsem na fotečky tam jak jsi s manžou to je krásná fotka moc vám to tam sluší
1. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži tak malej taky dnes po obědě nebyl spinkat a byl protivnej jak vřed na prdely :grinning: Blaži tak tu buchtu já nevím :confounded:
1. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak mrcha, taky na ni zrovna čekám....ale jelikož beru Duphaston tak ji mám ,jak hodinky. Jinak v práci resty ještě mám, ale to je celeroční záležitost takže to už neřeším jako problém :slight_smile: jj, je to lepší, hlavně šéf měl dovču tak jsme taky měli všichni povolenou morálku :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji moc za pochvalu fotečky :slight_smile: bohužel, s tou cuketovou buchtou taky neporadím....maximálně cuketové rizoto můžu dát k dispozici :wink:
1. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostala jsem totiš 2 cukety tak je msím udělát trochu obalím a taky upeču
1. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
začla jsem držet dietu tak musím jíst zdravě jsem jako medenec po těch hormonech
1. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
daji a co ty jak budeš pokračovat s mimískem
1. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, taky se snažím trochu shodit, taky jsem taková kulička... já mám ted rajčatové hody, máme jich mraky - tak jsem koupila mozzarelu a balkán, abych to měla na více způsobů a nepřejedlo se mi to :grinning:
1. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
máti když měla cuketu tak to hodila na gril okořenila ale mě to teda moc nechtunalo ale máti s mým manžou se mohly užrat :grinning: prd na dietu dyt nejseš silná :angry:
1. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím kdy půjdem do boje ale chtěly bychom co nejdřív,ale trápí nás penízky :frowning2: a co vy
1. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daji to mi chceš říct že při 168cm je 67kilo normální :confounded:
1. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mě cuketka na grilu chutná, ale mám ráda, když ji obaluji dát do vajíčka trochu oregána a bazalky - ona chytne takový šmrnc - je to zkrátka hami nami :grinning:
1. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži tak já mám 172cm a 73kilo tak jsme na tom zhruba stejně :wink:
1. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bláži, mě to normální příjde .... podle míry vypadáš normálně příjemné - nejsi žádná vyzáblotina, jsi hezká ženská :wink: takže to nepřeháněj
1. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by holky stačilo těch 5-10kilo to by bylo super předtím jsem měla 76kilo. Pokusímse o to nežli půjdu na další pokus
1. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se s vámi, kočky, rozloučím ...drahoušek mě tahá ven na terasu na vínečko tak jdu s ním ... mějte se moc prima a doufám, že se tu zase potkáme :wink: papa
A pozdravy Dadouškovi a Medunce - škoda, že jsem se tu nepotkaly !!!! Těším se až se tu potkáme, papa
1. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Oli pozdravuj manžu a hlavně se moc neopijte :slight_smile: :grinning: a dobrou noc
1. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli ahojky přeji krásný zbytek večera :wink: určitě se tu potkáme a budem se moc těšit :slight_smile: pa pa pa
1. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek