• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Blaži ale moc to nepřeháněj s tou dietkou :wink: já teda taky co jsem nabrala při stimulce tak už mám dole :slight_smile:
1. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se taky loučím už mi přišel manža ze Saškou tak se musím věnovat :wink: tak krásný večer přeji pa pa pa
1. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo dobrou noc a zase někdy se tu sejdeme pa pááá
1. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky a i všechny nové kobylky :slight_smile: bylo moc pěkně,jsem moc ráda,že jsem se sešla s dadouškama,jsou moc fajn,fotky nějaké dodám,až budou,zatím nebyl čas,přifrčeli jsme včera,vlastně dnes ráno kolem 1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: dadoušku,fotka miminka je krásná,je to nejkrásnější foto jaké může být,protože je na něm vaše miminko :dizzy_face:
2. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem přišla jsem vás pozdravit a mažu zase před barák na slunko než se zase zatáhne a příjde déšt zítra do práce ale v úterý pro léky a možná za pár dní už budu jen relaxovat.Tak si všechny užijte sluníčkovou neděli :slight_smile:
2. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Dvojče,tady se to už honí ale ještě neprší :wink: Snad má být zase ale od zítřka lépe :wink: :wink:
2. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem z Liberce a tady stále azůro ted jsem vylezla z bazénu.Má být celý srpen hezky :slight_smile:
2. srp 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda kobylky :slight_smile: jak se dneska máte??? Taky jsem byla dneska celý den až po krk v bazénku .... žůůůůžo to bylo :slight_smile: !!! Ale už to tu vypadá pomalu hrůzostrašně, mračna tady udělaly pěknou tmu..... bojím bojím :grinning:
2. srp 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jů holky vy se ale máte,také bych se ráda válela a cachtala u bazénku :frowning2: ale dnes jsem ve stavu,že se válím,tak na gauči :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medunko, ráda tě potkávám!!! Tak, kde jste nakonec s Dadouškovýma byli - na H.Rohozci?
:wink:
2. srp 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Olasku,taky tě ráda potkávám :wink: jo,tam jsme byli,bylo to príma a pak ještě jeskyně,až bude mít Roman čas,vložím nějaká fota,teď razil za dcerou.Já jsem nějaká přiblblá dnes :confounded:
2. srp 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a zítra do práce :frowning2:
2. srp 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
slyšela jsem v rádiu,že srpen má být extrémě suchý,lepší než mokro né? :grinning:
2. srp 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak to se budu těšit :slight_smile: jeskyně v Bozkově?
2. srp 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nakonec letíme na dovču od 15.8. , už se nemůžu dočkat ...i když mě mrzí, ž příjdu o setkání s vámi :frowning2:
2. srp 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mažu zítra do práce .... nechce se mi !!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
škoda,že nepřijdeš :frowning2: a kam letíte?jo,přesně ty,bylo tam pěkně,ty podzemní jezera ,nádhera
2. srp 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to je nádhera, taky se mi tam líbilo :slight_smile: v okolí je toho poměrně dost k vidění... letíme do Tuniska -Tabarky... na 12 dní... bude to parádička, relax :wink:
2. srp 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám, že pro velký úspěch budete setkání opakovat a tam už se přidám !!! :wink:
2. srp 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to bude teda :slight_smile: Já by jsem ještě někdy chtěla letět do Eilatu,tam bylo krásně u Rudého moříčka,těch barevných rybek co tam bylo :slight_smile: ale letos určitě né :confounded: Doporučuji,je to tam bomba
2. srp 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na setkání budeme jen my a Dadoušci,snad na chvilku dorazí Kobli a zbytek nemůže,ještě nevím ,jak na tom bude Léňa.
2. srp 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako myslíš v těch Varech? Já myslela, že nás - vás bude víc!!!! Aha, to jsem netušila, myslela jsem, že se sejdete aspon v počtu 5-6 kousků :wink: Tak to se bude muset konat ještě jeden srazík :slight_smile: ...... O Eilatu mi povídej - nádhera....v Izraeli jsme byli předloni. Tedy byla jsme v Egyptské Tabě a udělali si výlet do Eilatu, k Mrtvému moři a do Jeruzaléma - to byla pohádka !! taky se tam chci vrátit :wink:
2. srp 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže náš problém je, že do Egypta se mnou moc Petr nechce jezdit.... šílí z toho, jakou pozornost vzbuzuju u Arabů :frowning2: takže mám smolíka ... přemluvila jsem ho aspon na Tunisko a to jen proto, že tam jsme ještě ani jeden nebyli ....
2. srp 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Izrael jsme procestovali taky celou,je tam moc pěkně.Ale v Tunisu jsou taky arabáši :grinning:
2. srp 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tam chrěl jeden arabáš vyměnit mojí tetku za velbloudy,strejc se natlemil :grinning:
2. srp 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tel Aviv je pěknej
2. srp 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: já vím, že tam jsou Arabáči....Petr se na to už psychicky připravuje :wink: :grinning: ... nejhorší je, že se neostýchají ani když jim řeknu, že jsem vdaná ( což nejsem, ale jim to stejně říkám, aby dali pokoj ) , ale jim je to úplně šumák .... petr se minulej rok málem neudržel po tom, co jsem obdržela v restauraci nabídku, abych přišla až manžel bude spát :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je prdel,my jak jsme byli v Eilatu,tak jsme byli na večeři v brazilské restauraci,super můžeš jíst dokud nedáš na stole stopku a tam byl číšník a ten nám stále chodil krájet maso a dal mi papírek a na něm tel číslo,že mám za ním přijít a taky viděl,že tam mám manžu :grinning: :grinning: :grinning: nějak je to neruší :grinning:
2. srp 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je síla, cooo??? Jsou to ptáci nadržený, děs běs!!!! :grinning: :grinning: ....člověk se nestačí divit.... ale že se ti zvedne hned sebevědomí, co?? :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to jo.Když jsem tady dělala kurz pro přivandrovalce,tak tam mi zase jeden Turek nacpal do batohu dárek,hodinky,naušnice,prsten :grinning: :grinning: A věděl taky,že jsem vdaná,ale je to pakáž,jen by tě dostal už by ti utáhnul řetěz kolem krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek