IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

brejny
3. srp 2009

Ahoj holky, v sobotu jsem u vás byla poprvé a moc jste mě podržely. Dnes jsem byla na krvi – HCG. Právě mi volali – mám 1.489!!! Díky za podporu. Paní doktorka mě chce vidět, takže jdu 11.8. na kontrolu.

daja.w
3. srp 2009

Blaži ahojky tak teda krční jo? no třeba to nebude štítná žláza uvidíš u dr. 😉 já bych takybrala chatu ale manža mě nechce nikam vyvízt ☹ prej su na baráku a to mi musí stačit 😀 a co se týče toho spaní tak to je i u nás otočí se prdelou ke mě a začne srát 😝 a nebo je vedro a on si tu nohu položí na mě 😠 jo dáme ji přes držku a bude to 😀 no mě konečně malej usnul nějak blbě se vzbudil a byl protivnej jak vřed na prdely 😠

Brejny ahojky jestli si dobře pamatuji tak jsi špinila a pak jsis dělala ten testík a byly tam// nevím jak vysoký má být to HCG ale jseš těhule že? Tak držím pěstičky at je vše v pořádku 😉 🙂

lenkacar
3. srp 2009

brejny to Hcg je jako bejk gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!já měla 16den /,takže jsem si léky vysadila sama,baže dají kam bys lezla kolem baráku je práce dost ne? já než to tam dala dokupy aby se dalo vegetit,tak utekl týden jak voda

lenkacar
3. srp 2009

dají ty jsi hrozná hlídačka .. 😀 😀 😀 😀 to se cvičíš na svoje co?

lenkacar
3. srp 2009

dají taky si přesně nepamatuju ty jména tady nová ,proto jsem vždy musela vymyslet přezdívku osobní abych si to pamatovala ,ale jestli holky budou chodit častěji tak se brzy vyznáme vi´d

daja.w
3. srp 2009

Leni já na chatu bych chtěla jen odpočívat a odreagovat se 😀 práce mám doma dost 😠 jo připravuji se na svoje už abychom je měli 😉 tak ty jsi si vymýšlela přezdívky jooo a jakou jsem měla já 😀 jo když si budeš častějc s nima psát tak to už jde já taky ze začátku nevěděla pořád která je která a co má a nemá 😀 😀

lenkacar
3. srp 2009

no ty jsi dračice to je jasná věc 😀 😀 😀 😀 přezdívka dobrá ne?ty bláho ,kdybys tam jen odpočívala tak bys tam byla za chvíli uvězněná a zarostlá jak Růžena

lenkacar
3. srp 2009

a úpředstav si že jsem našla fialového kamaráda ,to bylo slávy ,tulák jeden ,musim mu koupit baterky

daja.w
3. srp 2009

no teda dračice joo 😀 😀 Růženka hm tak to by mě mohl vysvobodit nějakej krásnej princ 😀 😀
nekecej a kde byl fialovej kamarád,ale u sousedů teda nebyl 😠

lenkacar
3. srp 2009

hm nebyl u sousedů 😀 😀 😀 musela jsem vymalovat a vykrámovat půl bytu abych ho našla zastrčenýho ve skříni kam nechodim..kdopak ho tam asi dal ,kdopak asi na něj žárlí ...

lenkacar
3. srp 2009

no vidíš možná kdybych neplela ty záhony tak by mě někdo vysvobodil,hele ,ale včera se tam spršil 60letej soused a vůbec mu nevadilo tam pobíhat s holým zadkem i předkem... 😀 😀 😀 a ta jeho kozy ven..hm to je sešlost tam ..

koblichzek
3. srp 2009

Ahojky, Leni kdepak si se flákala? 😉

lenkacar
3. srp 2009

já se jako dívat nechtěla ,ležela jsem u bazénu a ručník na hlavě a slyšim jak šumí voda tak jsem mrkla že asi zalejvá a on si tam mydlí prdel a oháňku,no toto 🙄 🙄 🙄

lenkacar
3. srp 2009

čus kobli skoromatko ,byla jsem na chatě ..tam se ti dějou věci 😕 😕 😕 😕

koblichzek
3. srp 2009

Jé, hele dotaz, po kolika dnech si myslíš, ža by se mohl po KETu udělat testík a myslíš, že výsledek můžou nějak ovlivnit ty léky?

lenkacar
3. srp 2009

kobli ten 10den nejdřív ,spíš 12den pokud to vydržíš 😀 😀 😀 😀 ,co máš za léky? já neměla nic

koblichzek
3. srp 2009

😅 Já beru Estrofem, Utrogestan, Prednison, Anopyrin, listovku

lenkacar
3. srp 2009

ty vole ty toho teda bereš 😀 😀 😀 😀 😀 řekla bych že nic z toho neovlivnuje HCG,ty 2 první jsou na slízu a predni na imunitu a listovka pro mimi pro zdárný vývoj a na co máš anopyrin?

koblichzek
3. srp 2009

Já sams pořádně nevím, ale je to jako na ředění krve a protizánětlivý. Jsem četla, že se chystáš na poslení KETík s nanučkama? A kdy asi?

koblichzek
3. srp 2009

Jinak je to dohromady 16 tabletek denně 😀 😅 A´T žijou feťáci, hurá, hurá, hurá 😀 😀

lenkacar
3. srp 2009

panejo at žijou tvoje ledviny ...ale kobli když to povede k otěhu žrala bych klidně jednou tolik fetu ..zítra jedu na kontrolu a tam se dozvim ,jsem zítra 13DC ,takže kdyby se mu chtělo mohl by mě 16DC oplodnit 😵 😵 😵

koblichzek
3. srp 2009

No to by mohl, ale ty předtím nemusíš nic zobat? Já už zobala od prvního dne cyklu všechny ty sračky a na KEtík jsem šla 21.den

lenkacar
3. srp 2009

hm mě řekl předtim ,,bude nativ ,, a nic mi nedal a při kontrole ,,tak co jsem vám dal za léky,,?no nevim kdyby mi chtěl napsat nějaký zobec,tak bych počkala

koblichzek
3. srp 2009

Kolik jich ještě máte v mrazáčku?

lenkacar
3. srp 2009

kobli 4 ,ale jestli to zase rozmrazí najednou tak máme po hehe

lenkacar
3. srp 2009

myslela jsem kdyby dali půl a pak by se počkalo na imuno ,kdyby to nevyšlo ..ale já tam nejsem od toho ..hm 🙄

koblichzek
3. srp 2009

Nám jich teď na teď první rozmrazili 8. ☹

daja.w
3. srp 2009

No Leni tak 60tníka nebrat jedině kdyby měl tučný konto ale hodně tučný a těsně před smtí 😀 ale to byl teda určo pohled 😝

daja.w
3. srp 2009

Kobli ahojky 🙂

koblichzek
3. srp 2009

Ahojky dajinko 😉