• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
zase si necham 2 jako minule :grinning:
8. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus ženy, jsem tady :wink: Zuzi "velcí" chlapečci žebraj, aby to už bylo. My jim to teda neříkali, že to hrotíme až takhle, ale prostě, že ještě mimino jo. Tuhle přišel mladší s tím, že chce ségru, že se mu to hodí k image :grinning: jsem koukala jako puk :sunglasses:
8. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo bude na kočar balit spolužačky :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandar to je jasný budou se chlubit jak umí opečovýávat a na to sbalí nejednu holku
8. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jen aby :slight_smile:
8. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to abych si pak koupila nějakej krásnej kočár, abych jim nedělala ostudu :grinning:
8. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je jasny. a možna by ses měla poradit s klukama, aby se jim vubec líbil , žejo :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přesně - tchán říkal něco o tom, že prý kočárky kupujou dědečkové, tak uvidíme :grinning:
8. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to si mužeš vybírat, když tchan platí :grinning: :grinning: se budu muset zeptat jestli muj tchan to ví :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
se pozeptej, já teda koukala jako puk, když to říkal, ale hádat se s ním nebudu :grinning: no hlavně aby bylo na co ten kočár kupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš že bude :wink:
8. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cau drbny,koukam,ze uz drbete,ja jsem jeste po praci jela uklizet do praxe,tak jsem servana.Uz tlacim opet zradlo,no takhle pneumoska nezmizi :grinning: :grinning: :grinning: asi si ji necham na dalsi stimulku at se mi dobre picha :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau medu, jen si dej, si makala, tak si zasloužíš :grinning:
8. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo uz jsem to snedla,talir jak drevorubec :angry: :angry:
8. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dnes ani nenakukovala Barunka,je ja zapomela,vzdyt ona ani nikdo v Cechach dnes nepracuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jenom ja jsem ten blb :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakryš a nám nikdo kočár nekoupí ,asi to budu nosit na zádecj jak indiánská babička ..
8. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no medu ty jsi odpočata, tak bys ted zas chvilku mohla makat, ne? :grinning: :grinning:
leni to si musíte říct :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky moznost,nebo v klokance
8. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu neni komu :confounded: ,naše mami v důchodu a vladísovi rodiče v hrobě .. :wink: no aspon nám do toho nebudou kydat,mě se holky líbí 1 kočárek ,ale je dost malej ,nevim jestli to je praktický
8. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo neboj ja to tady ted strham,vy se budete uz za chvilku valet doma a ja budu ta jedina co bude makat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a pak zase obracene za cas,vy uz pujdete do prace a ja pekne na materskou
8. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
víte kolikrát jsem byla ráda ,že je vladís sám ? má teda sourozence ,ale na moravě daleko ,třeba bych se jim nelíbila a kdesi cosi ..na to já nemám povahu se tvářit příjemně..
8. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
už 3den mě bolí břicho na mrchu a furt nejde mrcha jedna ..si ze mě dělá prdel ,ikdyž jsou v carzu když je státní svátek?
8. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo co ..na to si tam asi nehrajou
8. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a jakej se ti líbí?
mě zas dneska bolí podbřuch a v kříži, no jo blíží se ovulace, tak budu znasilnovat :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja makam furt,svatek nesvatek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim jak se jmenuje ,ale má ve předu po 2kolečkách a vzadu po jednom víš co myslím ?
medu ,neboj, než my se dohrabem k oplo, tak budem možna těhotnět spolu :grinning: :grinning:
autor
dadousku dej pokoj :angry:
autor
ale vzdyt vy uz pujdete co nevidet ne?jen ta genetika a pak sup do CARu,pocitam,ze do mesice zacnes se stimulkou.
8. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak vy jste blazni s tema kocarkama,to ja si to ani nedovolim,pak je to jeste horsi,ten zal,ze nemam miminko :cry: :cry:
8. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek