IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
6. srp 2009

Dobré ráno přeji všem 🙂

lenkacar
6. srp 2009

dobrý den ženy

ak303
6. srp 2009

Dobré ráno 😅

lenkacar
6. srp 2009

kobli moc moc gratuluju i milagros ..

lenkacar
6. srp 2009

konečně nějaký nový těhulajdy

lenkacar
6. srp 2009

ahoj ak 😉 jak je?snad už lépe co?

ak303
6. srp 2009

No jde to. Občas to na mě příjde, taková ta úzkost, ale musím to nějak překonat. Po neděli už zase nástup do práce, tak se opět vrátím do starých kolejí.

lenkacar
6. srp 2009

takže prdelky ohledně srazu hlásím odlet 9.8.2009 a návrat Praha 16.8.2009 ...

blazenkaa
6. srp 2009

krásné dopoledne vám přejijakpak se máte

lenkacar
6. srp 2009

ak snad ti to pomůže se zapojit do prac.procesu a za půl roku na to vlítnete znova

blazenkaa
6. srp 2009

leni to tam půjdeš pěšky 😀

lenkacar
6. srp 2009

ne blaži letíme na Mallorcu ,takže na jiný srazík přijedu ,ještě ráno jsme dali řeč jak moc tam chce ,prej moc ,tak jsem to šla objednat a zaplatit

blazenkaa
6. srp 2009

tý jo vy se máte já by jsem jela taky nechceš si mě přibalit do kufru taky by jsem se někam jela ohřát

lenkacar
6. srp 2009

popravdě jsem si myslela že ty ceny budou úžasnější když je to last minute 🙄

lenkacar
6. srp 2009

budu mít nerva že nemám pas ,ale tam prý se může na občanku ..

lenkacar
6. srp 2009

jsem hrozná chtěla jsem a pak mě bylo líto peněz..ale rozhodl si to manžel ,tak pak na mě nesmí ječet že neni na účtu ..

blazenkaa
6. srp 2009

mi když jsme se rozhodli jed na dovolenou tak jsme jeden den objednali a druhý den letěli a taky jako nic moc.Jsou to vyčůránci 😀 😀 😀 😀 😀 a s kým to tam letíš se sousedem co jsi ho minule pozorovalajak s sprchuje 😀 😀 😀 😀

lenkacar
6. srp 2009

u nás je doma taková atmosféra ,že bysme se asi brzy povraždili ,snad nám to drobet pomůže,včera jsme si byli sednout se sestřenkou je vdaná stejně jak já a oni si dělaj srandičky a poštuchujou se a smích a my tam jak blumy ,otrávený ..no hrůza s náma ,už mě to vše nějak ubíjí

blazenkaa
6. srp 2009

to je všude stejný leni to se neboj já to mám taky doma to samé

lenkacar
6. srp 2009

hele blaži možná že se sousedem by to byla větší prdel 😉

ak303
6. srp 2009

Tak to je paráda jet na takovou dovolenou. Taky bych se přibalila to toho kufru 😀

lenkacar
6. srp 2009

hele holky kdo by se s váma tahal 🙄 😝

blazenkaa
6. srp 2009

to mi doma sedíme na prdeli nebo jsme v práci jemu se nikam nechce chodit od té doby co jsme se přestěhovaliteď o vánocích tak jsme tu byly1 na pivku

lenkacar
6. srp 2009

už nám to nějak blaži vše leze na mozek ... 😢 😖 ☹ ,řekla jsem že teda jo ,ale doufám ,že se tam nějak dáme dokupy ..

blazenkaa
6. srp 2009

mi by jsme si vzali kufr s kolečkama aby jsi to neměla tak těšké nebo by nás odtáhl ten tvůj soused

lenkacar
6. srp 2009

ten by vás mohl táhnout na ocasu 😀 😀 😀 😀

blazenkaa
6. srp 2009

nám ta dovolená pomohla uvidíš vám to taky pomůže jiné prostředí jiné lidi a třeba ještě domu pojedete vetřech

ak303
6. srp 2009

No to nevím jak by nás odtáh...to by musel ten ocas být pořádný 😀 😀 😀 😀 . Raději ten kufr s kolečkama, to je jistota 😅

blazenkaa
6. srp 2009

nazdárek ak jak je už je to lepší

lenkacar
6. srp 2009

jo blaži bez vejcovodů to asi nevyjde 😝 😝 😝 😝 ,pupek mám jak těhule ,můžu si tam na ní hrát ,aby na mě nikdo blbě nečuměl jak jsem zkrmená 😝