• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tak dobrou noc teď koukám že odemě to bylo 23km to jste ěmli dát vědět taky by jsem dorazila
7. srp 2009 ve 23:51  • Odpověz  • To se mi líbí
a co janýsek už tu dlouho nebyl kdepak se fláká
7. srp 2009 ve 23:51  • Odpověz  • To se mi líbí
co budete kuchtit zítra
7. srp 2009 ve 23:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Medu dobrou :slight_smile: tak já to měla daleko :frowning2:
Blaži nevím asi vytáhnu merunkový knedlíky a nebo jsem přemýšlela o koprovce :wink:
7. srp 2009 ve 23:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Já musím něco dietního už mám skoro 2 klča dole tak si to nechci pokazit poraťte něco zdravého
autor
já nic Blaženko,jsem do neděle sama,tak kasrolový tanec u mě nehrozí.pá
pa pá a sladké sny snad tě nikdo neukradne :slight_smile:
7. srp 2009 ve 23:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Blaži já jdu taky do peřin :slight_smile: pže ráno zase budou otravovat děti :wink: no a doufám že mě manža nevzbudí :angry: ale čítám že určo jooo :angry:
8. srp 2009 v 00:01  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jo já já jdu taky hají už se těším jsem nějaká hotová tak pa pá dobrou noc a zítra se zase ukážu když bude čas
8. srp 2009 v 00:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky a přeji krásný slunečný den :wink: :slight_smile: no tak manža došel v 00.30hod a samozřejmě na mol a tak si vzal jídlo dal si dvakrát do huby a chrápal :grinning: na gauči :grinning: :grinning: jinak děti dnes vstaly v 7hod :angry: a myslela že mě trefí :confounded: tak bude dnes dlouhý den :wink: aspon že je krásně :slight_smile:
8. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj všem,Dáji,tak to mu bude asi dnes mooooc dobře :grinning: :grinning: no ať si to užije ve studni :grinning: Preji všem pěkný sluníčkový den :wink:
8. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoh holky, za chvíly frčíme za kamaradkou, a venku bude asi na chcípnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže se dneska asi už nenahlasím, páč přijedem pozdě večer :sweat_smile:
medu ty maš zase volnaska?
8. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Dado no dnes to vypadá na pořádný pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hlavně si to užij u kamarádky :wink:
Medu taky si myslím že mu bude hodně dobře,ale dobře mu tak :grinning:
8. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré rádo děvčátka, tak jsem byla ráno se psem a je tam pěkně vedro. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to bude dneska krasnej den všude tak koukejte mazat k vodě :grinning:
8. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Ak jak se máme :wink: jé a co máš za pejska :slight_smile: jo hned od rána to peče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Dado a ty hodně pij a bud radši ve stínu :wink: a vy u vody nebudete?
8. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: no my budem tak 2 hodky v aute a pak si sednem do toho stínu, mě to ani k vodě nelaka, když beru ten utroš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
a hlavně mam zařízly plavky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a já krůgra :grinning: :grinning: no mám ještě dnes volňáska,ale zítra už jdu bouchat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo tak dodržovat pitný režin jasný :wink: a pak teda ve stínu :wink: tak kup nový :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jee tak pujdeš k vodě medu? vem nějakou kamošku a vyražte se ukazat chlapum :grinning:
autor
Dáji,pozor na něj,kdyby se nevracel z té studny,tak víš na co tam narazil.....
:grinning: dajo ja to letos bez koupalka vydržím :grinning: :grinning: ale slibuju že budu hodně pít :grinning:
8. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no s krůgrem asi na koupák nepůjdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kámoška je Brazilka,ta tu opalovačku nepotřebuje :grinning: :grinning: zato já mám barvu těla až do zelena :confounded: :confounded: :confounded:no mrtvola hadr
8. srp 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo tak když si vybíraš opaleny kamošky :grinning: :grinning: tak co budeš dneska dělat? hlavně neříkej že musíš doma uklidit :confused:
8. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Medu tak to bude jasný :grinning: a když ne na koupák tak jen na sluníčko at se zbavíš té zelené barvy :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teď jedu na drb,pak přijedou právě opálenci a jedeme něco nakoupit,posedět ,pochlát malinko a jdu dělat toho salámáka pro Romana,dneska je mu 44 :astonished: :astonished: :astonished:
8. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty moje zelený hnáty,bych měla někde vystrčit,je to hnus,včera jsem se sebe vždy lekla,když jsem na sebesklouzla pohledem :confused:
8. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jee tak to mu v neděli za nas popřej :sweat_smile: a nebo ne, něco mu pošlem na meila :grinning:
8. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek