• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
jé tak to bude oslava to se bude zase žrát a chlastat :grinning: tak že mu přeji vše nej nej nej :wink:
8. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky ja mizím, hezky si ten den užijte :dizzy_face: pa
8. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky moc,vyřídím až zítra přijede.Dáme si asi kapánek do řepy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobře dojedte a užijte si to tam u známých,ahoj. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dado tak ahojky a přeji krásný den :slight_smile: ty si to taky moc užij :wink:
8. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jednou ahojky všem. Máme labradora, černého a je to potvora prvního stupně. Je rozmazlený od skoromanži a jestě je to pěkný herec. Omlouvám se za zpoždění se psaním, ale uklízím a umývám okna. Už mám 2 hotové a 7 před sebou :grinning:
8. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v tomhle vedru okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ak ty jo ted umejvat okna no tak já bych se nato mohla vyprdnout a ještě ktomu tolik :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsu ráda že mám4 a to si říkám že jich mám moc :grinning: já nerada umejvám okénka :stuck_out_tongue_closed_eyes: jé labrador tak toho chce manža
8. srp 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dáji,tak já jsem na tom ještě líp,mám tří a půl oken :grinning: :grinning: ta půlka je malé okno v koupelně
8. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musím je umýt i když se mi nechce..přípravy na svatbu pomalu vrcholí, tak aby mě někdo nepomluvil :grinning: .
8. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to v koupelně nepočítám to je taky malinký :grinning:
Ak tak to jo pořádně vygruntuj at neřeknou že přišly do bordelu :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mizím jdu dělat hamu papu a věnovat se dětem :wink: a odpoledne jdem ke známým tak tu juknu až večer :wink: přeji krásný slunečný den :slight_smile:
8. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno holčičky
8. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky já vařim až se ze mě hulí ,dneska máme výročí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám hotovo a můžu pokračovat v další části úklidu. Venku je vedro jak blázen, chtělo by to k vodě, což stejně nemůžu a navíc jsem sama doma. Takže nic. :rolling_eyes:
8. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

občas přidrzle dočítám a s Váma je fakt sranda! :grinning: Jestli můžu, ráda bych se přidala. :wink:
8. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak výročí tak gratuluji :slight_smile:
Ak ale nepřeháněj to moc s tím úklidem :grinning:
Nadis ahojky jen se přidej vítám tě mezi náma :slight_smile: jo tady se prča :grinning:
8. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis ahojky ..dají a k čemu gratuluješ? :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no k vašemu výročí :grinning: a vůbec kolikátý?
8. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dají první :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..byl to omyl ..měli jsme spolu jen žít
8. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis vítám tě. Leni také gratuluji k výročí :wink: . No daji úklid musím zvládnout než půjdu do práce pak už se mi nebude vůbec chtít. Doma máme celkem chládek, takže to jde.
8. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě brambory a mám hotovo...i na zítra ..jsem se ho zepotala paka co chce na zítra vyžehlit ,ty vole koukal na mě jak když už mluvim španělsky a byli jsme v sobě hned
8. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nesnášim když na mě zvedá hlas :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,asi ho tam necham a dovezu si nějakýho okatýho španěla co medu a pak ti ho půjčim ,třeba nás rozpálí
8. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezdí svatby a houkají a já se jim teda divim :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
večer si musim dát do řepy jinak to nepřežiju jsem podrážděná jak prase
8. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
po obědě uteču k mámě do večera ...co máte vy v plánech?
8. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ji na chatě máme 3nové malé mindy to je pěkný jak sotva chodí ,škoda že to tak nezůstane ,jsou kouzelný a to já kočky nemusim
8. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nemáš to jednoduchý :angry: tak ho tam nech a budeš mít klid a dovez si teda krásnýho španěla ale pozor at to není taky nějakej vykuk :grinning: Leni taky si někdy říkám že to byla pitomost ta svadba :angry: ale jen někdy :grinning:
8. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dají já skoro furt ..a to to bylo z rozumu ,to mě poser teda
8. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co se to děje??? Mě to čeká za 3 TÝDNY.........bojím bojím :unamused:
8. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek