• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Ahojky holky :slight_smile: byly jsme venku malej je čipernej jak rybička :slight_smile: tak nevím teda co to včera bylo :angry:
Dado já jsem minulý týden malýmu vytahovala 6 klíštáků :angry: a taky byly malinký že jsem je skoro neviděla vzala jsem špejlku na uši a sádlo a kroutila sním a vše vytáhla a vydenzifikovala :wink: a ted když jde ven radši ho postříkám tím sajrajtem na to :wink:
9. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky jsem to sundala štouratkem do uší :slight_smile: hele to měl možna horkost ze sluníčka, ne?
9. srp 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to možný ikdyž měl čepku,ale asi to moc nepomohlo,ale hlavně že už je fit :wink:
9. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš co mohl mít přehřaty cely tělíčko :confused: no hlavně že už je ok :dizzy_face:
9. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jsu moc ráda že už je ok :slight_smile: a doufám že bude i klidná noc nejsem vůbec vyspaná no jestli jsem spala tak 3 hodky tak toje moc :confounded: padám na držku,ale ještě musím vydržet :slight_smile:
9. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamušky :slight_smile:
9. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že že malej už je v pořádku Daji , to je dobře asapoň že s ním nemusíš nikde lítat.
Dadous co tvůj novej kamarád co jsi dneska s ním dělala :slight_smile:
9. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži jo už je v poho :slight_smile: ale už zas je hodně živej :grinning: je to andílek s dáblem v těle :grinning: ale noc byla hrozná :frowning2: dneska lehnu a budu chrápat už se těším :slight_smile: a co ty co pak jsi dnes dělala?
9. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobře Daji že je v pohodě já jsem dneka trošku pracovala sekala trávu malovala ložnici a ještě jsem musela dodělat okna po tom jak nám je začišťovali to byl ale humáč dříve jsem se na to nějak nedostala
9. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska to je teda děs nikdo tu není asi všichni dělají hají
9. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ty jsi tak makala jo no sekání zahrady mě taky čeká :frowning2: ale to budu dělat možná zítra nebo až v úterý jak se mě bude chtít :sweat_smile:
9. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přez týden věčinou nic neudělám tak musím dělat o víkendu a co vy co jste tvořili s malém
9. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dopoledne jsme byly doma a pak jsme šli za manžou ke známým kopou studnu :grinning: a tak jsme tam blbly trošku
9. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to to ještě nedokopali nebo tam choděj kopat rádi že narazili na pramen s pivkem :wink:
9. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hledaj vodu a nemůžou se pořád dokopat na nějaký pramen :frowning2: no kdyby tam bylo pivko tak už živě vidím jak jsou všichni chlapy ve studni a chlaščou aj by se kvůli tomu tam všichni vlezly :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidím že tu nikdo není dnes je tu mrtvo :confused: už asi hajáte co? :wink:
9. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Dáji,to víš vrátil se mi manža :dizzy_face: Ale už spinušá,byl kantáre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já tady lítám,třídím špinavé hadry co přitáhnul a ještě jsem zjistila,že nejde poč co máme cv obýváku,tak nevím co s ním je :confused:
9. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Medu tak on byl na lepším a tebe nechal doma jo :grinning:
9. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byl s klukem v Alpách,takové lezení není nic moc pro mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ták já myslela že na pivu :sweat_smile: no tak to musí být utahanej no že je to baví někam lozit když stejnak musí zeslíst :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jezdím tak\,ale né na takové výšlapy,ny to já kuřačka nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo je to lepší jak/ :grinning: to je rychlejší :grinning:
9. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky to nechápu,ně to neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tady z toho poče chcípnu v kuchyni,je to pomalé :confounded:
9. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba to bude nějaká prkotina co na tom PC v obyváku nejde :wink: třeba se to zachvilku rozběhne samo :grinning:
9. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no myslím,že ne :astonished: zítra na to Roman jukne,ale vypadá to blbě
9. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu sebou praštit,jsem kantáre :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobrou noc :wink:
9. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíte třeba vás to překvapí :wink:
9. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu dobrou já taky půjdu zachvilku :wink: dobrou noc a sladké sny :slight_smile:
9. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko kobylky :grinning: .Tak mam opet prisernou noc za sebou(silena bolest hlavy).Ted u pc snidam a za chvilku musim frcet na gyndu tak jsem zvedava.Preji vsem krasny zacatek tydne a moc se nepredrete,neni to zdrave :grinning:
10. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek