IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

milagross
10. srp 2009

😀 😀 tak letim pa,pa

koblichzek
10. srp 2009

Ahojky všechny 🙂
Mili tak držím palečky a dej pak vědět. Manža je zase v práci ☹ , takže pro změnu sma doma.

daja.w
10. srp 2009

Ahoj holky přeji krásný den 🙂 ikdyž tady máme zataženo ☹
Mili držím pěstičky at je vše ok 🙂
Kobli a co ty jak je mamino 🙂

koblichzek
10. srp 2009

Ahoj Daji, jo je fajn 😉 . Tady počas tak střídavě. Nevím co od toho čekat. A jak ty se máš?

daja.w
10. srp 2009

Jo tady je zataženo no nevím jestli bude pršet 😕 jinak děti jsou hodný až teda chvilkama na malýho když začne vymýšlet 😀

dadous
10. srp 2009

ahooooj 😉

svetruska
10. srp 2009

Ahojky holky jdu si k vam na chvilku zase na pokec muzu 😉

dadous
10. srp 2009

ahoj svetrus 😵 to je jasny, že mužeš, ale holky nějak zmizly 😕

svetruska
10. srp 2009

a jakpak se mate? me uz se priblizil termin injekce Dipherelinu tak sem tak natesena 😀 ...

dadous
10. srp 2009

😅 jee a ten je na co? jinak ja furt stejny a holky asi taky 😀

svetruska
10. srp 2009

no ten mi ma udelat jako "umely prechod" ☹ aby "vse" prestalo funkovat hodilo se do klidu a 3 tydny na to zacnu stimulovat injekcemy jako normalne pri kratkem protokolu...

daja.w
10. srp 2009

Ahoj Dado a Svetrus 🙂

svetruska
10. srp 2009

ahojky 🙂

dadous
10. srp 2009

aha, no tak už aby to bylo vid 😅 ja se v tom moc nevyznam, tak proto se ptam 😀 no ale kratkej protokol je pohoda 😉 jsem se toho bala, ale ted už si ani navybavím to píchaní 😀

daja.w
10. srp 2009

Dipherelin jsem měla taky a taky nevím na co je 😅

dadous
10. srp 2009

dajo ani nevíš že si měla přechod 😀 😀

koblichzek
10. srp 2009

Ahojky dadoušku a svetruš, tady hledám na netu nějakej byteček a uplně jsem na vás zapomněla 😅

daja.w
10. srp 2009

holky já bych píchala taky moooc ráda 😀 teda manža já injekce nemůžu ani vidět ☹ 😀

dadous
10. srp 2009

ahoj kobli, no on byteček je přednější, to tě omlouva 😀

daja.w
10. srp 2009

no vidíš to jsem nevěděla že jsem byla v přechodu 😀 😀

dadous
10. srp 2009

kobli ,kdy jdeš na tu krev?

svetruska
10. srp 2009

no vidite 😉 ja jsm z toho byla silena ja a prechod 😀 ale ted ad tim mavam rukou a slysela jsem ze ten dlouhy protokol, ktery Dr zvolila je udajne setrnejsi vzhledem k tomu, ze jsem mlada a drobna... 🙂
daja a jak si pokracovala po tom diherelinu cekala jsi na Ms a zacala nebo ne? ja totiz zacnu mimo Ms...

koblichzek
10. srp 2009

Dadoušku zítra 🙂 , ale už aby byl čtvrtek - utz. No sháníme byt, ale to je peněz ☹

svetruska
10. srp 2009

ahojky kobli 🙂

dadous
10. srp 2009

😀 kobli my byt mame a je to teda taky peněz 😀 jee a my zítra budem cely den mimo, tak ale ta krev bude jasně pozitivní, takže vlastně o nic nepříjdu 😀

koblichzek
10. srp 2009

Doufám dadoušku. Ale mě přijde, že tady u nás jsou ty byty hrozně drahý. Kde na to vzít a nekrást ☹

daja.w
10. srp 2009

Svetrus tak já jsemse tedjukla jak jsem to měla ten jsem začla taky brát mimo mrchu

koblichzek
10. srp 2009

Kam dadoušku razíte?

svetruska
10. srp 2009

tak vidis to je asi stejny ten protokol myslim ze se naziva dlouhy v luterarni fazy - zacina se i stimlovatmimo Ms...

dadous
10. srp 2009

kobli všude jsou drahy 😝 my jsme před těma třema rokama chytly docela dobrej kup, 3+1 za 700 000 ve zděnym domě a 300 000 rekonstrukce, takže za melouna novy byt 😉