IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

milagross
11. srp 2009

ahaa,ja byla 24.7.na KETu,takze jsem dnes 5+4tt

koblichzek
11. srp 2009

A to už máte srdíčko? 😕

daja.w
11. srp 2009

Mili tak to je mazec já zírám 😠 no okamžitě ho vyměn jestli teda máš někoho jiného bo to je chování 😨 ale hlavně že je mimčo ok 🙂

milagross
11. srp 2009

jo mimco je v poho,no srdicko nabiha v 5 tt az 6tt

koblichzek
11. srp 2009

Ty jo já myslela, že později. Tak to je super 😉 )
Dáji tak co děláte?

daja.w
11. srp 2009

no po obědě se šlo spinkat a pak doma no jsem uklízela a děti čučí na pohádky a sem tam do ňoťasu a pak nakoupit 😉 a zachvilku budu dělat večeři jinak dnes jsme se spíš flákaly doma venku bylo nic moc až kolem páté se udělalo hezky

koblichzek
11. srp 2009

Tady taky svítí sluníčko až teď 😠 . Do kdy máš prcky?

daja.w
11. srp 2009

No měly odjet ted v sobotu,ale ještě týden zůstanou 😉 a pak jedem je odvézt do Kolína k rodičům 😉

koblichzek
11. srp 2009

Teda tak to si užíváš, co? Ještě toho nemáš dost 😀 ? Někdy je to asi docela záhul, když nejsi zvyklá, ne?

daja.w
11. srp 2009

No po pravdě i někdy bych je hned odevzdala 😀 ale pak mě to přejde,hodně mě dává zabrat malej těma svejma otázkama a pořád dokola se ptá a já pořád dokola odpovídám 😠 😀 a až pak musím zvýšit hlas že to prostě je tak a je nachviličku klid 😀
No my jsme měly jet ted o víkendu slavit ty mamčiny narozky jenže manža musí o víkendu do práce a aby si pro ně jely vlakem jejich rodiče to by asi neutáhly tak že ještě tu teda zůstanou a příští týden tam pojedem všichni i s mamkou a budem slavit tam 😉

daja.w
11. srp 2009

no nachvilku zmizím jdu jim nachystat tu večeři a pak tu zase budu 🙂

koblichzek
11. srp 2009

Jasně, dětičky to prostě doma rozsvítí. 😵

koblichzek
11. srp 2009

Co je dnes s medunkou a dadouškem? 😕

daja.w
11. srp 2009

už jsem tu 🙂 jo jsu ráda že tu jsou no a jak odjedou tu bude ticho ☹ no taky si říkám kde se toulají 😨

koblichzek
11. srp 2009

Se na nás dneska vyprdly 😠 . No já jsem si dala vařit tu klobásku, tak jsem zvědavá. Jediné co mi začíná z těch příznaků je jakási nevolnost. Ale nejenom ráno. Normálně i přes celý den 😝

daja.w
11. srp 2009

Tak snad ta nevolnost nebude hrozná,ale to zvládneš 😉

koblichzek
11. srp 2009

Tohle zvládnu 😀 . Koukám že s náma už nemluví ani Mili 😀

daja.w
11. srp 2009

Jo taky koukám že jsme tu jen my dvě a holky asi jinde 😀 to je teda docházka budou mít černý puntík 😀

koblichzek
11. srp 2009

A dostanou domácí úkol navíc. Já je nechám po škole a bude to. Je fakt, že vy vžycky krafete dlouho do noci a já jsem ta, co chodí spát se slepicema. Takže za chvili zdlábnu klobásku a šup do postele a čučet na bednu 😉 😀

daja.w
11. srp 2009

jo pěkně po škole 😀 jen se napapej a odpočívej to je potřeba 🙂

koblichzek
11. srp 2009

No nic, klobáska je hotová, tak se loučím. Hezký večer 🙂

daja.w
11. srp 2009

Kobli ahojky a dobrou chut přeji 🙂 já jsem ted jen oblíkla peřiny jsem je dopoledne vyslíkla a nějak na ně zapoměla 😅

ak303
11. srp 2009

Zdravím vás berušky, jsem tu jen na skok Vás všechny pozdravit a popřát krásný večer 🙂

daja.w
11. srp 2009

Ahoj Ak také přeji krásný večer 🙂 a jak se máš?

ak303
11. srp 2009

JJ jde to. Teď jsem se vrátila z nákupu, tak to poklízím. Skoromanža má zapíjení svobody, tak mám volný večer. 😖

daja.w
11. srp 2009

ty jo tak to přijde trošku nalomený co 😀 a tak lehne a bude spinkat 😉

ak303
11. srp 2009

No ne trošku ale pořádně....jen jsem mu kladla na srdce aby si to nenechal rozmluvit 😀 😀 😀 tak říkal že není blbý, tak uvidíme 😒 😒

daja.w
11. srp 2009

neboj nenechá se 😉

milagross
11. srp 2009

holciny to vite ze s vami mluvim,volala mamina tak jsem se musela pres skype pochlubit 😀

ak303
11. srp 2009

no já vím že nenechá 😉 , co by beze mě dělal 😀 😀 😀 to si ale věřím že 😉