• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Ahoj.Taky přeji pěkný den
17. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajíé mohlo být líp...jdu ještě hají ..jsem hotovson ,dojelo se ve 4ráno ..papa zatim pak poreferuji víéce
17. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj pani opálená moříčková,už se mám stýskalo :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Dájinko,Blaženko a Anevin
17. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře Leni tak se pěkně vyhajej a pak šupky dupky vše vylíčit jak ses měla :grinning: tak zatím páááá :slight_smile:
17. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Folikulů jsem měla 53 a v tom 28 vajček.Tak ted čekám na výsledek co všechno bude použitelné
17. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Medunko :slight_smile: jak se vede :slight_smile: tady svítí sluníčko jak o závod
17. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tak to je pěkná úrodička tak to oplodnilyvšech 28,ale ted jen kolik jich bude ok,ale neboj z tolika jich hodně zůstane :slight_smile:
17. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady taky,čekám na manžu až přijde a půjdeme na koupák,teď tady poklidím....no doufám,protože já jak se zaseknu,tak udělám prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Anevin,tak to jsi pěkně zakvokala,tolik vajuch :wink:
17. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu tak to jsme na tom podobně taky jak se rozsedím tak pak už nic neudělám :grinning: ale dnes na to prdím budu na zahradě dnes vegetit :wink: jen běžte na koupák sluníčko peče a budeš opálená :wink:
17. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nezkoušela jsi tu buchétku od Dadouška?Já bych jí asi dnes konečně udělala,minule mi to krachlo na tom,že jsem neměla hl.mouku,ale dnes jsem vybavená a jen tak něco mě nezaskočí :grinning:
17. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nezkoušela musím se mrknout na ten recept co tam vlastně patří :wink: tak hlavně at se povede a at chutná :grinning:
17. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale si říkám práce není zajíc,tak nám neuteče né :wink:
17. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu co je to prdopeč :grinning: jo práce neuteče :wink: no tak já péct nebudu nemám ingredience ale jak půjdem do obchodu dokoupím :wink:
17. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prdopeč-prášek do pečiva
17. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jo aha tak to mě nenapadlo :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ted jo,ale poprvá jsem měla jen jedno vajčko a to se nechytlo.Já bych šla taky na koupák,ale jsem na neschopence,tak mam po koupáku :frowning2:
17. srp 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anevin tak ted jsi teda vypukla moooc vajuch :wink: neboj chytne se to ted :wink: a ty nemáš vycházky
17. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Anevin,tak půjdeš příště. :wink: A co děláš za práci.Vidíš minule jedno a teď ,taková snůška :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zdravotní sestra na interně.Vycházky mam až odpoledne a to než někam dorazím,tak se můžu vydat zase domů,ale si aspon uklidím :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no zase to nepřeháněj,práce není zajíc a neuteče.Já to říkám furt ,ale pak stejně uklízím jak pitomá :grinning: tak pracuješ na směny,taky žádný med :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já holky mizím jdu umejt jen nádobí a jdu na tu zahradu :slight_smile: tak se tu zatím mějte a pak zase juknu :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kobylenky mizím také,jdu fakt už něco poklidit,vím,že to není zajíc a neuteče ten bordel,ale zase....kdo by chtěl dostávat dobré ráno od filcek :grinning: :grinning: :grinning: no a odpo půjdu položit,mé narůžovělé tělo na koupák,tak snad už se laskavě hodí do hněda :dizzy_face:
17. srp 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zatím jsem se k tomu uklízení ještě nedostala :slight_smile: ,trčím u počítače.Práce na směny mi nevadí,ale ty věci okolo jo.Je nás málo a pak není na nic čas,celou dobu děláš ve stresu co nestihneš.Tak si ted užívám klidu :sweat_smile:
17. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo vím to od sestřenek,jsou zdravotní sestry,ale na oddělení už nedělaj,jedna u dětského a další na neurologii.N oddělení je to docela dřina a velká zodpovědnost
17. srp 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ,ale už fakt jdu :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu teda taky něco dělat :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak jsem zase přišla pozdě :cry: vítam nove kočenky :wink:
včera jsme rozhodly že se příští rok koupí bazen, seru na lidi :sunglasses:
kobli jak ti je???
17. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Dadoušku,nemáš tak dlouho hajat :grinning: Hele a neodluzuj mě od práce :wink: peču rychle tu buchtu od tebe a pak frčím směr koupák.A děláte dobře,že ho koupíte.co je vá po lidech?ať se každej stará o sebe
17. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo , jsem vstavala v 8.30 ale rano byla snídaně na zahradě :sunglasses: tak jsem se tam trošku zdržela :grinning: tak at se buchta povede :dizzy_face:
17. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek