• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Ahoj Dado :slight_smile: jé snídaně na zahradě to je romantika :slight_smile: no ale já mám smůlu já nesnídám :rolling_eyes: jen si kupte bazének úplně doporučuji máš svůj klid a jseš doma :slight_smile: a ser na lidi co z nich máš ti aspon budou závidět :grinning:
17. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo my tam i obědvame :grinning: trošku provokace pro lidi z panelaku :grinning: no včera jsme se domluvily se sousedama, že jim budou na podzim rovnat teren na zahradě , tak si to taky nechame srovnat a šoupnem ho před altan, kde není moc vidět :dizzy_face: to uplně vidím :dizzy_face:
17. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holciny,mam na vas prosbu vy co jste tehu,prosim vas vite kdy vam nabehlo srdicko?
17. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mili, ja byla na prvním ultra v 7tt a už bylo
17. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave jsem se vratila od dr a zadne srdicko tam nevidel a a ten muj dr kreten minuly tyden rekl ze tam je
17. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky plánujem na příští rok bazén do země :slight_smile: no vidíš tak s obědem jim tam provokujete a tak ještě z bazénkem to bude závist :grinning: :grinning: ale na ně se vyprdni vidět nevidět šup tam z bazénkem :slight_smile: no já bych taky chtěla třeba obědvat na zahradě,ale musíme jí dát do kupy a udělat taky nějaký altánek :slight_smile: ale to asi až příští rok :wink:
17. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem pry dneska 6+2tta do konce tohoto tydne nebo jeste zacatek pristiho je pry cas ale nejak se mi to nezda :cry:
17. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mili někomu naběhne dyl, někomu dřív, ale je divny že minule bylo a ted není :confused:
17. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili ahojky tak to je divný že minule jo a ted né :confused: třeba se minule jen spletl nevím co na to říct
17. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy si byla na transferu?
17. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem dneska byla u toho zastupu(muj dr ma dovcu) a on take rikal ze je to divne protoze pred tynem jsem byla jeste kratce tehu a urcite tam nebylo nicmoc videt a minuly tyden ten muj dr rekl taky ze tam neni nic videt a kdyz na nej druhy den vlitnul manza kvuli te marodni tak rekl jakoby nic""co byste chtela srdicko tam je a fotku jste take dostala"".Coz nebyla vubec pravda -o srdicku mi nic nerekl az vlastne po te hadce a fotku my daval take dodatecne po te hadce takze si myslim ze si me z nekym spletl,je to cele zmatene ajsem urvana a zit se mi take uz nechce
17. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já mizím jdu na tu zahradu :slight_smile:
Mili držím pěstičky aby bylo vše v pořádku :slight_smile:
17. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
transfer byl 24.7.
17. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili tohle neříkej všechno dopadne dobře uvidíš a není tam úplně jinej doktor který by tě vyšetřil nebo jsou tam všichni takový
17. srp 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim ze vsichni jsou takovy :unamused:
17. srp 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to nemaš ještě ani měsíc :confused: ja měla transfer 1.7 a ultr 31.7 a řikal že slaba srdeční akce tam je :wink: tak kdoví co ten tvuj dr tam minule viděl :angry: je ještě asi brzo na srdíčko, kdy jdeš na další ultr?
17. srp 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak říká Dáda je to určitě ještě brzo :wink: neboj vše bude v pořádku :slight_smile:
Tak já už fakt jdu tak zatím pa
17. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa pa dajo :dizzy_face:
17. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
na dalsi ultr jdu v patek
17. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to už by mělo byt vidět určitě, tak vydrž a nenervuj se :dizzy_face:
17. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
maš nějaky příznaky\?
17. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne prave ze zadne jsem naprosto v poho
17. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zadne krvaceni,spineni nic
17. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja myslím , že pokud není krvacení tak se neboj :dizzy_face: mě teda pořad šíleně bolej kozy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak kozy me taky bolej mam je jakoby nality
17. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ja teda pořadně nality , čekam kdy prasknou :grinning: dr říkala že to je dobrej těhu příznak :grinning:
17. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu pověsit pradlo :wink:
17. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,taky jsem pověsila a okamžitě začalo chcát :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tak jsem dělala doma sama pro sebe,jak je mi to ale fakt jedno a nechala jsem ho tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dadoušku buchta je vynikající,měla jsem při pojídání takovej malej orgáček :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jsem si to myslela :grinning: takže koupalko nebude?
17. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele neprovokuj jo,by šem tě mušela :grinning: :grinning: :grinning: ach jo,asi nebude,se to nějak zatáhlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a pekla jsem na dvakrát,ehm...blond no,ale ten výsledek stojí za to
17. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek