• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
:confused: jak na dvakrat?zas musíš mít něco extra :grinning: no tak to ten chcanec mame do večera tady :angry:
17. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,kapánek jsem u toho telefonovala,líčím to mámě,čtu jí to,že na syrové těsto naleju puding a co myslíš??????ty vole já to šoupla do trouby,peču a slintám furt s mámou a pak řvu ty vole,já tam nedala ten puding,tak jsem chytla takovýho nerva,že jsem to vydrápla s pekáče a narvala vařicí do koše a říkám si ,tak jantare jantaroviči a peč znova
17. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak si to měla dopíct a udělat třeba buchtu s ovocem a žele :grinning:
17. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
né já chtěla tuhle,tak jsem za trest pekla znova,když jsem lálina :rolling_eyes: ale takhle podobně peču jednu,Hubert se jmenuje,akorát,že je to těsto hnědé a není tam ta smetana kysačka
17. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no takhle si mohla mít ale dvě buchty :grinning: ty lálo :grinning: teda co ten koblížek, vubec se neozve :angry:
17. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jenže ,kdo by to tady jedl???pro nás je i tak dost tenhle menší pekáč.Víš jak pro dva lidi,je to o hovně vařit a péct.Nevím,ale myslím si,že Kobližník hajá
17. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo to je fakt :sweat_smile: no koukam že modra obloha se strací :angry:
17. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se kapánek spletli v rádiu,jaště ten pablb před chvilinkou říkal něco o náááádherném letním dni?????a kde jako??????tady je nebe šedivé a plné mraku a dusno jak v prdeli
17. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš co asi dneska sprchne, tady to hlasily ale pak ma bejt až do pulky zaří vyloženě letní počasí :sweat_smile: tak uvidíme :sunglasses:
17. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ale je 30 na teploměru :confused: :confused: tak na koupák jdu i kdyby čert na koze jezdil :grinning:
17. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
potřebovala bych si nakoupit nějaky hadry, ale když mě se nic nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: vubec nevím v čem budu chodit :angry:
17. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
potřebuješ něco volného,nemají nic?ty můžeš mít nějaké krátké šaty,nohy máš pěkný,rovný a hubený
17. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja na šaty moc nejsem, sukni mam jen jednu :sweat_smile: no zatím se do ní vejdu, tak ještě měsíc ji snad unosím a pka si koupím nějakej pytel a bude :grinning: jdu pověsit druhou varku než začne chcanec :unamused:
17. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu vysát,udělat brambory a pak hurá na čubec :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky líbačky se nekonaly ,usmiřovačky až asi 3den..ale víte jak je to .. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jinak mě se tam moc nelíbilo ,němčouři se tam chovaj jako dobytek do 5rána a v půl 7 už třískala uklízečka s nevim čim ,ale do dršky bych jí dala :rolling_eyes: ,jsem za ten týden strašně nevyspalá ,musim se zrekreovat na chatě ..a opálit se
17. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem na vás myslela na srazík jak bylo?
17. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: leni srazík se nekonal, odsouva se na později, třeba nas bude víc :wink: to ses tam jako neopalila? :confused:
17. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem u moře 3dny a jak jsem se hnedka šla spršit ,písek i v pr..tak mi to vždy slezlo ,jsem tak jak jsem tam jela :rolling_eyes:
17. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mizim dělat oběd a vyrazíme
no aspon nebudeš mít raka :grinning:
ani vlka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli nebyl sex na plaži tak vlk nehrozí :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu, jak to pokračuje s jorinem?
17. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni ser na opálení,byla někde,byla a měla jsi změnu a o to go ne??Dado,hledám,hledám jorina ale prej to s nima není jednoduchý???nevím co tím je jako mysleno??Se mnou ale taky ne,a s kým jo viď
17. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslela ze jsi na tom koupaku :grinning:
17. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ja myslela ze jsi na tom koupaku :grinning:
17. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
proc to tam mam 2krat arozdilne napsany?
17. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni zdravim a vitam zpet do nasi krasne vlasti ceske :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no medu , jsem ti říkala že to jsou šmejdi nasírací :grinning: teda aspon ten naš, ale fenky takovy myslím nejsou :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dala píct aspon babovku :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek