IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

liptonek
17. srp 2009

dadous - coooo? to jako ještě furt, jo? no to potěš 😀

meduna
autor
17. srp 2009

no jo Kobli ale ty můžeš víš a když se zakulatíš,tak pro mimi,ale co já?žeru jak urvaná a zakulatím se tak akorát ze sádla 🙄

dadous
17. srp 2009

no jo, ja vypadam jak v 15tt 😀

liptonek
17. srp 2009

medu - radši to nebudu pokoušet. Doktor mi to taky říkal, ale lepší do sebe žádnou chemii necpat

koblichzek
17. srp 2009

Né, u tebe je to příprava na září 😉

meduna
autor
17. srp 2009

ne,ne musím si dát oraz.Mám rozesrané celé tělo 😝 😝

daja.w
17. srp 2009

Ahoj holky tak jsem tu 🙂 jsu zchvácená jak svina 😝 makala jsem na zahradě dusno a pak sprchlo a moc to teda nepomohlo 😝 ale v přestávkách jsem šupla do bazénku 🙂
Lip velká gratulace 🙂 to je super a ted jen at sílí 🙂

daja.w
17. srp 2009

Jo a vítám Tulik 🙂

meduna
autor
17. srp 2009

Lip,do pátku je to už jen kousíček 😉 Tak ty se máš,tady byla průtrž asi třikrát 😝

milagross
17. srp 2009

Ahoj Lip,veeelka gratulace 😀 😀 😀 😀 Tak ted uz to pujde jenom k dobremu 😀 .A ja bych brufen nepokousela.

koblichzek
17. srp 2009

Ahojky Dáji

milagross
17. srp 2009

devcata chytli me zuby aaaaleee jak,chtela jsem jet na pohotovost a zrovna dnes neordiuji,takze musim vydrzet do zitrku,ale uz jsem spustila i plac jak se to neda vydrzet 😢 hold dneska mam moc pekny den 😢

meduna
autor
17. srp 2009

holky nevíte co to může být za broučky,lezou mi v hlíně u kytky,mini broučci 😕

koblichzek
17. srp 2009

Mili ahoj, jsem ti říkala, že mi to přišlo brzy, že ti to řekl. Teď už to tam určo bude. 😉

daja.w
17. srp 2009

Mili ty máš teda dnes pech to ti povím 😒 ,tak at tě zoubky moc nebolí vím co to je ☹ já bych měla jít taky ale pořád to oddaluji až pak povalím rychlostí blesku 😀

meduna
autor
17. srp 2009

tak na zuby nevím,snad vykloktat nějaký chlast?ale jen kloktat,že se to jako znecitlivý

meduna
autor
17. srp 2009

jo a zubař to je fakt příjemná návštěva 😝 😝 kdo tam chodí rád?

koblichzek
17. srp 2009

Na zuby je dobrej myslím šalvějovej nebo řapíkovej čaj.

daja.w
17. srp 2009

studený obklady vem něco z mražáku zabal to utěrkou 😉 to pomáhá 😉 hlavně nic teplýho!!!!! to by bylo na zánět 😝

meduna
autor
17. srp 2009

šalvěj,je na kloktání,teď jsem na to čuměla,ale ta pachuť 😝

koblichzek
17. srp 2009

Mě to moc nevadí, bylinky má obecně ráda 😵

koblichzek
17. srp 2009

Ne, ne, zubaře nebrat 😝 , to radši na gyndu 😀

daja.w
17. srp 2009

jo holky tak já si nevyberu musím tam i tam 😀 😀

meduna
autor
17. srp 2009

to asi všechny 😝 bohužel,tam ti kouká krkem až do..... a na gyndě zase obráceně 😀

meduna
autor
17. srp 2009

co já toho u zubaře vypotím 😀 a ten magor mě vždy posadí,šlápne na pedál a já ležím,že mám nohy nahoře,tak pak nevím,co mi jako bude vyšetřovat 😕

koblichzek
17. srp 2009

Třeba to neví ani on sám, nebo to vezme obojí najednou 😀

meduna
autor
17. srp 2009

možná se při mém letu hlavou dolů rozmýšlí,no a pak se mi raději jukne do otvoru nahoře 😀

meduna
autor
17. srp 2009

ale příště mu řeknu,ať mě laskavě nechá normálně sedět,takhle jak ležíš hlavou dolu,tak se špatně utíká z křesla,proto on to určo dělá

daja.w
17. srp 2009

tak to Medu máš pravdu všichni k nim musíme 😀 ale já ted v brzké době 😀 no u zubařeteda neležím ,sedím tak vím kam mě vleze 😀 ale nohy mám ztuhlý a ruce taky úplně v křečích 😝 a když to trošku zabolí v momentě se zpotím že je mi až zle 😝

koblichzek
17. srp 2009

😀 😀 😀 jsi trdlo 😀 😀 😀 , právě že si při pohledu na tebe říká - škoda, že jsem zubař 😉