• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
dadous - coooo? to jako ještě furt, jo? no to potěš :grinning:
17. srp 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo Kobli ale ty můžeš víš a když se zakulatíš,tak pro mimi,ale co já?žeru jak urvaná a zakulatím se tak akorát ze sádla :rolling_eyes:
17. srp 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ja vypadam jak v 15tt :grinning:
17. srp 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu - radši to nebudu pokoušet. Doktor mi to taky říkal, ale lepší do sebe žádnou chemii necpat
Né, u tebe je to příprava na září :wink:
autor
ne,ne musím si dát oraz.Mám rozesrané celé tělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem tu :slight_smile: jsu zchvácená jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes: makala jsem na zahradě dusno a pak sprchlo a moc to teda nepomohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v přestávkách jsem šupla do bazénku :slight_smile:
Lip velká gratulace :slight_smile: to je super a ted jen at sílí :slight_smile:
17. srp 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a vítám Tulik :slight_smile:
17. srp 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lip,do pátku je to už jen kousíček :wink: Tak ty se máš,tady byla průtrž asi třikrát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lip,veeelka gratulace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak ted uz to pujde jenom k dobremu :grinning: .A ja bych brufen nepokousela.
17. srp 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Dáji
17. srp 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
devcata chytli me zuby aaaaleee jak,chtela jsem jet na pohotovost a zrovna dnes neordiuji,takze musim vydrzet do zitrku,ale uz jsem spustila i plac jak se to neda vydrzet :cry: hold dneska mam moc pekny den :cry:
17. srp 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nevíte co to může být za broučky,lezou mi v hlíně u kytky,mini broučci :confused:
17. srp 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili ahoj, jsem ti říkala, že mi to přišlo brzy, že ti to řekl. Teď už to tam určo bude. :wink:
17. srp 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili ty máš teda dnes pech to ti povím :unamused: ,tak at tě zoubky moc nebolí vím co to je :frowning2: já bych měla jít taky ale pořád to oddaluji až pak povalím rychlostí blesku :grinning:
17. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak na zuby nevím,snad vykloktat nějaký chlast?ale jen kloktat,že se to jako znecitlivý
17. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a zubař to je fakt příjemná návštěva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdo tam chodí rád?
17. srp 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na zuby je dobrej myslím šalvějovej nebo řapíkovej čaj.
studený obklady vem něco z mražáku zabal to utěrkou :wink: to pomáhá :wink: hlavně nic teplýho!!!!! to by bylo na zánět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
šalvěj,je na kloktání,teď jsem na to čuměla,ale ta pachuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to moc nevadí, bylinky má obecně ráda :dizzy_face:
17. srp 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, ne, zubaře nebrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to radši na gyndu :grinning:
17. srp 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky tak já si nevyberu musím tam i tam :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to asi všechny :stuck_out_tongue_closed_eyes: bohužel,tam ti kouká krkem až do..... a na gyndě zase obráceně :grinning:
17. srp 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co já toho u zubaře vypotím :grinning: a ten magor mě vždy posadí,šlápne na pedál a já ležím,že mám nohy nahoře,tak pak nevím,co mi jako bude vyšetřovat :confused:
17. srp 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba to neví ani on sám, nebo to vezme obojí najednou :grinning:
17. srp 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
možná se při mém letu hlavou dolů rozmýšlí,no a pak se mi raději jukne do otvoru nahoře :grinning:
17. srp 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale příště mu řeknu,ať mě laskavě nechá normálně sedět,takhle jak ležíš hlavou dolu,tak se špatně utíká z křesla,proto on to určo dělá
17. srp 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Medu máš pravdu všichni k nim musíme :grinning: ale já ted v brzké době :grinning: no u zubařeteda neležím ,sedím tak vím kam mě vleze :grinning: ale nohy mám ztuhlý a ruce taky úplně v křečích :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když to trošku zabolí v momentě se zpotím že je mi až zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jsi trdlo :grinning: :grinning: :grinning: , právě že si při pohledu na tebe říká - škoda, že jsem zubař :wink:
17. srp 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek