• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
stejně je to jak tam i tam nedůstojný :pensive: u zubaře slintáš jak bernardoš,já i krkám,myslím jako,že se mi zvedá kýbl a na gyndě je mi trapně,že cizí chlap mi čumí do ní a ještě tam má u ní hlavu :pensive:
17. srp 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ale ještě horší je proktolog :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave jsem kloktala vodku :grinning: mam vonavy dech rikal manza
daji studeny tvaroh z mrazaku mam uz cele odpo na ksichte a je to porad horsi a horsi
ale diky vsem za snahu pomoci
17. srp 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt, někdy je to dost nepříjemný.
Kočenky, jdu něco dělat. Tak to tu hezky prokecejte a zatím páááááááááá
17. srp 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já toho asi taky moc nenakecám,kolem 8 přijde návštěva
17. srp 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuj, děkuju :slight_smile: ...ale ještě není k čemu. Uvidíme, až co řekne krev. Na testíky už moc nedám. nakoupila jsem takhle sadu ovu testů a nevim jak je to možný, ale pokaždý tam byly //. kterýkoliv den v měsíci :grinning: Jeden jsem šoupla kamarádce, co brala antikoncepci...a ta měla jen jednu. Asi jsem nějaká vadná :grinning:
17. srp 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili mě studený vždy pomohlo no hlavně at už tě to nebolí :wink: a vonavý dech je super ale doufám že jsi to nespolkla :grinning:
Kobli ahojky a přeji krásný zbytek večera pááááááá
17. srp 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu a to je jako kdo ten proktolog
17. srp 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lip to je jasný jistější je krev vo tom žádná ale stejnak gratulace velká :slight_smile: a nejsi vadná to ty testy :wink:
17. srp 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lip,tak buď ráda,že jsi furt ovulila :grinning:
17. srp 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten co ti čumí do dvojky :grinning:
ne,ne nespolkla ale cukani bylo,jak ja bych si dala cigo a frtanka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
To Dája by neodolala vi´d :grinning: :grinning: Ta by i polkla :wink:
17. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
daja - ty testy byly leda pekelně drahý :D
17. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili tak si zapal to je ještě horší když se přemlouváš že si nedáš, když máš chut tak si čoudni třeba tě vystačí ani né půlka :wink: tak do dvojky bych si teda nenechala čumět :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by měly smolíka jedině bych musela být v narkoze :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu co ze mě děláš?? Já samotnou vodku nepiju to mě nechutná to se mě vrací :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale s džusíkem ředěný to jo :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu - chichi, když já právě neovulila vůůůbec :grinning: teda aspon podle doktora. :grinning:
17. srp 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu na ty broučky nic moc nezabíra :angry: jedině přesadit ,pořadně oplachnout kořeny a dat novou hlínu, a pro jistotu tu hlínu vypalit v troubě :slight_smile:
17. srp 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já už dneska taky :grinning: Jednou jsem tam musela,přiřítil se takovej 150cmtrovej skřet a houknul na mě,udělejte kočičku,ty woe já myslela,že se do země propadnu :grinning:
17. srp 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja tak ted obcas dam couda od manzy a je to takovy hnus ze zase tyden nemusim
17. srp 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to já Dáji vím,že samotná ti nejede a proto by jsi jí zalila džusíkem :wink:
dadoušku a to jako tu novou hlínu mám vypálit v troubě??? :astonished:
17. srp 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ty jo tak to já bych taky propadla a hodně hluboko :grinning: :grinning: se fakt ted musím chlámat :grinning: tak kdiž kočičku tak bych byla pěkně vzteklá prskala bych na něho :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja tak tak radši dělam, pže v některy hlíně už ty potvory koupíš :angry: zkoušela jsem na to popel, česnek atd ale nic nepomahalo, furt tam ty svině byly
17. srp 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to si dám s přesazením,kytka je až do stropu,je to strom a těžká jako kráva :confounded: Brouci tam jezděj jak autobusy a to jsem tam dala už i česnek a jako jim to neva i vajgla jsem tam píchla a taky je to netankuje :angry:
17. srp 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Medu zalila :grinning: jo tu hlínu dej do trouby ale hlavně ji nespal :stuck_out_tongue_closed_eyes: já zas mám takový malý mušky kousavý z té hlíny,ale musím koupit biolit to funguje to už mám odskoušený a kvítka pořád rostou :wink:
17. srp 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no těhlech mrch se nazbavíš, hlavně musíš pořadně vomejt ty kořeny :sweat_smile:
17. srp 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koupím pytel hlíny a jak to mám vypálit,kolik stupňů?jak jsem tam dala vajgloše,tak jsem čekala,že chcípnou a to oni snad ještě na mě dělaj fakováka a vajgla si hulej :grinning:
17. srp 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ja to vždycky dam na plech a zapnu troubu na plno a necham 5 minut :confused: ale tak třeba v německy hlíně nejsou :sweat_smile:
17. srp 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já s nima zatočím,vymeju,vypálím a zasadím a to by bylo, aby to neklaplo :sunglasses:
17. srp 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
právě,že jsou to byla hlína z dojčlandu :angry:
17. srp 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek