IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

tulik1
18. srp 2009

no prave, je to k nas...., ceka nas dalsi pokus - uz si ho platime sami, takze musim nekde vyhrabat 60-80 litru a to tedy jako fakt nevim kde 😠

daja.w
18. srp 2009

ty jo tak to je mazec tolik peněz 😠 tak to nevím kde bychom taky na to našetřily 😠 to je fakt k nasr... někdo děcka může mýt jen se otře o trencle a je v tom a my co nemůžem tak platit takový nehorázný peníze,ale zase si říkám že aspon touto cestou to jde 😉

dadous
18. srp 2009

ahoj 😅 tak tady byla včera pěkna bouřka 😕 blesky a hromy jako krava 😀

daja.w
18. srp 2009

Ahoj mamino 🙂 a Karel zase byl zalezlej co 😀 😀

dadous
18. srp 2009

no nevěděl kam se schovat 😀 ted je to tady takovy všelijaky, ale ma bejt zase hezky 😵

daja.w
18. srp 2009

jo tady taky lítaj mraky,ale je dusno jak svina 😝 tak snad nesprchne mohlo by navečer to by se dobře spinkalo 🙂

dadous
18. srp 2009

to jo, ale teda včera jsem se normalně bala 😕 jaky byly obrblesky 😕

daja.w
18. srp 2009

to mě nevadí ba naopak čučím v okně a sleduji jak lítaj 😀

meduna
autor
18. srp 2009

vidíš Dadoušku,možná si pro tebe šel čert 😕

janysek70
18. srp 2009

Ahoj kočky, teda Dad, to je fofr, už 10tt 😉 . Kočko znáš Lucii Bělíkovou? Je ze stejného městečka jako ty, má internetový obchod Ráj pro mimi, tak jestli tam nemá i kamený obchod, jezdím do Trauče a Buků a to je kousek....

dadous
18. srp 2009

no však my taky čučely, a prdel mi pěkně cvakala 😀

daja.w
18. srp 2009

Holky já mizím musím na poštu a to maj jen do 11 tak at to stihám a pak si musím koupit cíga tak zatím pááá kočenky 🙂

dadous
18. srp 2009

ahoj jany, hele na to už jsem taky přišla , ale jestli ma i kamenej obchod tak to nevím, ale zjistím. Vím i ktera to je holka 😉
medu ja přece nezlobím 😕

meduna
autor
18. srp 2009

já vím Dadoušku přeci 😉 ale co kdyby? 😀

dadous
18. srp 2009

jo von mě jen tak postrašil 😀 maš vyžehleno? 😎

meduna
autor
18. srp 2009

jo,od žehličky se hulilo jak blázen,teď rychle vyluxovat 😝 😝 a pak snad už konečně vypadnu do prdele z bytu

dadous
18. srp 2009

ty budeš jak cigoš 😀 opalena 😀

tulik1
18. srp 2009

u nas taky bleskulilo vo sto pero, ale ja byla schovana pod perinkou a nebala jsem se vlka nic ... 😅

dadous
18. srp 2009

ahoj tul 😉 ja zrovna koukala na Godzilu 😀 no samozřejmě ,že jim vypadaval obraz 😠

tulik1
18. srp 2009

ahoj dadousku, ja mela masajku nahranou, takze to byla pohodicka 🙂

koblichzek
18. srp 2009

Ahoj zaltíčka, tady je dnes fajn. Není vedro a to je super.
Ahoj Tuli, ještě se neznáme 😉

tulik1
18. srp 2009

ahoj kobli, to je fakt, jeste jsme se tu nepotkaly, ale to napravim 😉

blazenkaa
18. srp 2009

ahojky kobylky já se z toho asi dneska zblázním vůbec se tu nedá spát nejdříve hasiči pak policajti honěj nějakého blázna a teď mě zbudila pošťačka

koblichzek
18. srp 2009

Jasnačka 😉
Tady byla taky včera smršť,hnus, ale aspoň se pročistil vzduch.

dadous
18. srp 2009

ahoj kobli 😉 jsi v cajku? těšíš se na zítra, 😅

tulik1
18. srp 2009

holky jdu na obidek do restauracky, tak se tu zatim mejte a az se vratim medunko at uz se pekne valis na koupaku a uzijes si hezke odpoledne, ju? 🙂

koblichzek
18. srp 2009

Dadoušku těším a zároveň obavy, já pořád špiním. Jsem z toho už celá nesvá. Sice jen malinko, ale jo. Hlavně ráno.

dadous
18. srp 2009

blaži vyspíš se v duchodu 😀

blazenkaa
18. srp 2009

teda dadou ty jsi na mě ošlivá já celou noc dřu až se země kouří oči rudý jak rak
Ahojky Kobli jak je

blazenkaa
18. srp 2009

Kobli kolik jsi dostala vajušek