• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
holky to je pařík jako býk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni dík, tady to taky pere :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale doma mam chladek :sweat_smile:
20. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky holky to vedro na mě neni ..spim nahá,komár mě okusoval celou noc záda ,škoda že nevysál nějakej špek
20. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata,jsem take radeji zavrena v chladku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poradte mi neco dobreho ke grilovani,myslim neco takoveho jako predkrm nebo neco na zobani,proste na gril prijde maso ale chci jeste neco k tomu a pomalu mi dochazi napady :confounded:
20. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili sousedka udela vzdycky grilovanej hermelinek nebo zampiony a je to super :slight_smile:
20. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuli dik moc za napady :grinning: Na hermelin nemam nejak chut ale zampionky jsou dobry :grinning:
20. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje zlatý :slight_smile: no jsem celej den byly v řiti ráno na pracáku a pak na gauči bo manžovy nešel ten notebok nešlo mu tam cosi nainstalovat,tak byl na mým :angry: ale už ho má doma a už sedí u nej :grinning:
Tak jsem dnes valila ještě k zubaři protože mě včera chytl ten zub ale festovně no a tak jsem bez něho :grinning:
Mili máti dělá cuketu okoření ji a hodí na gril manžovy to moc chutná :wink:
20. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
oh Daji a boli to jeste,no zuby jsou svinstvo :confounded: Dik moc za tip na gril.To ja rano jen trosku vyzehlila a odpo jsme byli nakoupit a ted lezim na gauciku,nejak me picha na boku,tak si tu valil sunky :grinning: a asi by mi nikdo neuveril ze se tu valim pod dekou a to je venku takove vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili ted mě to už nebolí :slight_smile: a co ty a zoubky už taky dobrý :wink: jen se válej no a nejsi sama já si ted navlíkla ponožky :grinning: jojo venku vedro a v baráku je mi chladněji :wink:
20. srp 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočenky.
Zdravím Léňu flákačku :grinning:
20. srp 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus jsem tu ...všechno vidim
20. srp 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dají já jdu na pracák zítra už se moc těšim ,prej nějaký dvd jak si máš hledat práci nebo co ..píčovinky ..
20. srp 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
cuketu já nemusim jednou jsem z ní pekla i buchtu a byla stížnost ,dneska jsem pekla rybízovku s borůvkama napůl a byla pochvala ...nebo něco tomu podobného ,nějaké zahučení spíš...ale já jsem skromná ,zase mi bolí hodně hlava,už se těšim až budu v oukeji
20. srp 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cuketu já taky nerada :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Leni asi málo piješ, tak tě bolí hlava
20. srp 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je možný čéče kobli ,máš pravdu asi budu muset víc chlastit
20. srp 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ty těhulo ,se uklidnuju zrovna tebou že ti to vyšlo z ketu
20. srp 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to spravne, uklidňuj se. No jak je, až na ty nevolnosti dobry. Už se těším na srdíčko :dizzy_face: . Jsem četla, že to teď ještě prubneš hned? A kdy by tzo bylo?
20. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli v pondělí 24.8.jedu na kontrolu a pokud budu dobrá tak myslim tak ve středu by to mohlo být ..
20. srp 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, tak to by bylo žůžo. A kolik máte ještě nanučku? Asi jsi to psala, ale.... :sweat_smile:
20. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli už jen 4 a chtěj je rozmrazit všechny a dát co půjde ..
20. srp 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty volís ta tunisanka jak čeká ty 12cti čata co? z umělka mě poser ,mě se nevede ani jedno
20. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
řekli že šance aby přežilo jedno je 1ku 100..je prdlá ,že nejde na redukci ,ta z toho hcer vytřískat jako ze senzace
20. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, moooocinky přeju, ať to vyjde. Budou tam určo 2 exluzivní a aspoň jedno se musí zahryznout. Já od začátku hladila bříško a přemlouvala a krmila klobáskama, pizzou - ať ví, na co se má těšit :wink: :grinning:
Víš co jsem dnes četla, že si to vymyslela, zjistili prej, že je na hlavu :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt? no to je teda na hlavu to jsem nečetla
20. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice to psali v bulváru, ale je fakt, že mi to přišlo taky divní. Podle mě by jí to žádnej doktor nedal - 12 mimísků.
20. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba by se něco rozdělilo,v těhle zemích je vše možné ,jsou dost divný
20. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt, jsou divní :grinning:
A co s manžou, je to OK?
20. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen jsem si u toho řekla že někomu vůbec nic ,ani prd a někdo hnedka takovou nálož ..
20. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli neni to dobrý ,od posledního neúspěchu je to dost podivný ,taková našlápnutá mina
20. srp 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek