IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
20. srp 2009

holky to je pařík jako býk 😝 😀 😀 😀

dadous
20. srp 2009

leni dík, tady to taky pere 😝 ale doma mam chladek 😅

lenkacar
20. srp 2009

já taky holky to vedro na mě neni ..spim nahá,komár mě okusoval celou noc záda ,škoda že nevysál nějakej špek

milagross
20. srp 2009

ahoj devcata,jsem take radeji zavrena v chladku 😝

milagross
20. srp 2009

holky poradte mi neco dobreho ke grilovani,myslim neco takoveho jako predkrm nebo neco na zobani,proste na gril prijde maso ale chci jeste neco k tomu a pomalu mi dochazi napady 😖

tulik1
20. srp 2009

mili sousedka udela vzdycky grilovanej hermelinek nebo zampiony a je to super 🙂

milagross
20. srp 2009

Tuli dik moc za napady 😀 Na hermelin nemam nejak chut ale zampionky jsou dobry 😀

daja.w
20. srp 2009

Ahoj holky moje zlatý 🙂 no jsem celej den byly v řiti ráno na pracáku a pak na gauči bo manžovy nešel ten notebok nešlo mu tam cosi nainstalovat,tak byl na mým 😠 ale už ho má doma a už sedí u nej 😀
Tak jsem dnes valila ještě k zubaři protože mě včera chytl ten zub ale festovně no a tak jsem bez něho 😀
Mili máti dělá cuketu okoření ji a hodí na gril manžovy to moc chutná 😉

milagross
20. srp 2009

oh Daji a boli to jeste,no zuby jsou svinstvo 😖 Dik moc za tip na gril.To ja rano jen trosku vyzehlila a odpo jsme byli nakoupit a ted lezim na gauciku,nejak me picha na boku,tak si tu valil sunky 😀 a asi by mi nikdo neuveril ze se tu valim pod dekou a to je venku takove vedro 😝

daja.w
20. srp 2009

Mili ted mě to už nebolí 🙂 a co ty a zoubky už taky dobrý 😉 jen se válej no a nejsi sama já si ted navlíkla ponožky 😀 jojo venku vedro a v baráku je mi chladněji 😉

koblichzek
20. srp 2009

Ahoj kočenky.
Zdravím Léňu flákačku 😀

lenkacar
20. srp 2009

čus bus jsem tu ...všechno vidim

lenkacar
20. srp 2009

dají já jdu na pracák zítra už se moc těšim ,prej nějaký dvd jak si máš hledat práci nebo co ..píčovinky ..

lenkacar
20. srp 2009

cuketu já nemusim jednou jsem z ní pekla i buchtu a byla stížnost ,dneska jsem pekla rybízovku s borůvkama napůl a byla pochvala ...nebo něco tomu podobného ,nějaké zahučení spíš...ale já jsem skromná ,zase mi bolí hodně hlava,už se těšim až budu v oukeji

koblichzek
20. srp 2009

Cuketu já taky nerada 😝 . Leni asi málo piješ, tak tě bolí hlava

lenkacar
20. srp 2009

to je možný čéče kobli ,máš pravdu asi budu muset víc chlastit

lenkacar
20. srp 2009

a co ty těhulo ,se uklidnuju zrovna tebou že ti to vyšlo z ketu

koblichzek
20. srp 2009

Tak je to spravne, uklidňuj se. No jak je, až na ty nevolnosti dobry. Už se těším na srdíčko 😵 . Jsem četla, že to teď ještě prubneš hned? A kdy by tzo bylo?

lenkacar
20. srp 2009

kobli v pondělí 24.8.jedu na kontrolu a pokud budu dobrá tak myslim tak ve středu by to mohlo být ..

koblichzek
20. srp 2009

Jů, tak to by bylo žůžo. A kolik máte ještě nanučku? Asi jsi to psala, ale.... 😅

lenkacar
20. srp 2009

kobli už jen 4 a chtěj je rozmrazit všechny a dát co půjde ..

lenkacar
20. srp 2009

ty volís ta tunisanka jak čeká ty 12cti čata co? z umělka mě poser ,mě se nevede ani jedno

lenkacar
20. srp 2009

řekli že šance aby přežilo jedno je 1ku 100..je prdlá ,že nejde na redukci ,ta z toho hcer vytřískat jako ze senzace

koblichzek
20. srp 2009

Leni, moooocinky přeju, ať to vyjde. Budou tam určo 2 exluzivní a aspoň jedno se musí zahryznout. Já od začátku hladila bříško a přemlouvala a krmila klobáskama, pizzou - ať ví, na co se má těšit 😉 😀
Víš co jsem dnes četla, že si to vymyslela, zjistili prej, že je na hlavu 😀 😀

lenkacar
20. srp 2009

fakt? no to je teda na hlavu to jsem nečetla

koblichzek
20. srp 2009

Sice to psali v bulváru, ale je fakt, že mi to přišlo taky divní. Podle mě by jí to žádnej doktor nedal - 12 mimísků.

lenkacar
20. srp 2009

třeba by se něco rozdělilo,v těhle zemích je vše možné ,jsou dost divný

koblichzek
20. srp 2009

To je fakt, jsou divní 😀
A co s manžou, je to OK?

lenkacar
20. srp 2009

jen jsem si u toho řekla že někomu vůbec nic ,ani prd a někdo hnedka takovou nálož ..

lenkacar
20. srp 2009

kobli neni to dobrý ,od posledního neúspěchu je to dost podivný ,taková našlápnutá mina