• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
no ještě tohle,já už byla bez :confounded: bouračka, a jak mi to prožídlo rychle :grinning:
20. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale říkala Lenka,jak nemáme šedivou Pípu,je to ok
20. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: tak už mám konečně volný svůj počítač ted tady pořád lítal a přetahoval jakýsy soubory :sweat_smile: Medu ještě mě brní ale je to lepší manža říká že to mám z počítače jak pořád u toho sedím :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
proto se to musí pořad holit a holit aby šediny neměly šanci vylízt :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska začina v Trutnově ten festival, to zas bude v ulicích nablito a samej fet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ale ,že zrovna levá ruka??to bys měla spíš v dupě pravačku.

Já jí holím,poctivě,tak ani nevím...ale hlava už šedivá je,možná pípa taky :confused:
20. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dajo, to je z kouření, se ti zužujou cevy a pak je špatny prokrvení :frowning2: do švestek nevydržíš :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no možná jak jí mám tady zkroucenou no o víkendu uvidím bo mě přijede máma a budem chlastat tak to na net nebudu mít čas :grinning:
jo holení pípy mě teda taky čeká :rolling_eyes: manžovy se nechce tak musím sama :angry:
20. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dado tak jsem si to říkala že mě brzo trefí mrtvice :grinning:
20. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale když mě to nejde přestat kouřit :sweat_smile: tak mě klepne :wink: :grinning:
no tak na pípu bych dadouše nenechala žiletkou šahnout :rolling_eyes:
Dado my se holíme navzájem on mě a já jeho :grinning: neboj neřízne :wink: možná pak přeřízne :grinning:
20. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě taky dajo :grinning: kup si nějakou tu blbost do ruky , abys to pořadně rozmasírovala, víš takovy ty pichlavy balonky, na masaž dlaní :grinning: nebo manžu :grinning: ale to musíš pravidelně :grinning: to by se mu líbilo, vid, :grinning:
20. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tak to si Dáda určitě nic kupovat nebude..do ruky,má něco jiného na žmoulání :grinning: Tak to já si jí holím sama,jinak by mě přeříznul :angry:
20. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dadouš jednou chtěl, a tak se mu klepaly ruce, že jsem ho nenechala :grinning: ale ja jeho taky holím, to vždycky drží :grinning:
20. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ne medu, to musí pořadně procvičit, a to by mu taky mohla utrhnout pincka :grinning:
20. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a to by bylo neštěstí,kdyby mu ho utrhla :dizzy_face: To jo,to se jim líbí holení,připadá jim větší pak :grinning:
20. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to radši si koupím ten balonek honit mu ho teda určo nebudu to se mě nelíbí to si ho může honit sám :angry: :grinning: jo chlapy ti rádi drží hlavně když mu stoupne tak to jde pěkně :grinning: jenže ted se mu nechce tak musím sama přijede návštěva a určo se půjde do bazéna a nepotřebuji aby mě tam trčely chlupyska :stuck_out_tongue_closed_eyes: to spíš já mám strach že se říznu :grinning:
20. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsme akrobatky u holení co??se až divím jaký obraty a ohyby dělám :grinning:
20. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
žádný trhání nebude :angry: to ještě potřebuji :grinning: jo to ty ohyby jdou ale jen u toho :grinning: pak tvrdím že mě bolej záda :grinning:
20. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mizím jdu se natáhnout na gauč nějak mě začíná pobolívat vytrhnutý zoubek a hlavička :stuck_out_tongue_closed_eyes: možná ještě pak juknu pokud neusnu :grinning: jinak teda přeji krásnou klidnou noc a sladký sny :wink:
20. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jsme na tom stejně se zádama :grinning: a kdo vám přijede?
20. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, a von vždycky stoupne :grinning: :grinning: :grinning: ja vžycky začinam od vrchu, pže pak se to vztyčí a je po ptakach, takže vždycky od shora dolu :grinning:
20. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bože ,všichni stejní :grinning: :grinning: jen se jim na to mákne
20. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem nedočítala ale Dáje asi trhal zubař zub? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no něco takovyho, možna jen vrtal :confused:
20. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha,no nejsem v obraze,pak to dočtu,ale jak jsem přišla se mi nechtělo.Vlítla jsem do sprchy a hned na koně,ještě si musím udělat svačinu do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: aaaa,tak nemusím Roman mi udělá,už se ptá co chci,tak je to gut :grinning:
20. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten je hodnej :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda medu to ti závidím že ti manža udělá sváču do práce to na mě se akorát tak vys...e
20. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ja mizím, jak dyl sedím , tak si mačkam špek a to není moc gut :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak třeba pak ještě juknu :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek