• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
naše máma neměla zuby od 25let ,držela nějakou morbidní dietu a zuby pápá,tak jsem obézní a zuby mám no ..
21. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Leni když nebudem mít žádný zuby nemusí se bát že je pokoušem :grinning: jo to by se jim moooc líbilo :grinning:
21. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nevim jestli půjdu hodit borůvkovou šavli nebo si to necham až na tu babu z pracáku ...že sem to jedla ..
21. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
praqvda dají na všem si musíme najít pozitivum ,chlap bude bez kousanců
21. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáš sodu to pomáhá na žáhu nebo ten gaviskon či jak se to jmenuje z té reklamy
21. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted fakt mizím nebo nic neudělám pa pa pa
21. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni zadna akce vyhledove nebude, davam si voraz, nejak me ten neuspech sebral ... spicka rikal, ze sest mesicu pauza mi neuskodi, takze se soustredim na sebe a na manzu, kdyby byla zase neuspesna akce, tak uz by to asi ani neprezilo nase manzelstvi, je to ted traga ...
21. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili, albumek bude, ale tak nejak nevim, co tam vsechno dat. nase story s oplodnenim je smutna a dlouha a fotecky me a manzy jsou takovy vo nicem, ale ja neco vystracham a hodim to tam, ju? :wink:
21. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem. Ze západu hlásím zataženo, ale vedro. To zas bude den. Včera mi bylo hodně ouvej, žáha pálila jak sviňa, ale dala jsem na rady zkušenějších a opravdu pomáhá mléko.

Tul, albumek by byl super.
Dadoušku, na Vorvaní mládě jsem taky koukala a .......... nemám slov :sweat_smile:
21. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kobli - jaky vorvaní mládě? :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někde ve všech albech je album, které se jmenuje Vorvaní mládě. Ta holka má takový pupek. To jsem asi ještě neviděla, zkusím to najít a napíšu na které stránce to je.
Jinak gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to v albech na stránce 3, holka v růžové tunice
21. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýýý bláááho, tak to je slušný. to má ale dvojčata, ne? a děkujuuu :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím ona to tam nepíše. Ale je to děs. Až se mi to nelíbí. A jak se cítíš? Kdy že jdeš na tu krev?
21. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky moooc vás tu všechny zdravím a přeji krásné slunečne poledne :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bláži, ty máš dnes volno?
21. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Kobli ze včerejška na dnešek jsem si vzala dovolenou i se mi to docela hodilo protože mám moc práce ,lae nechce se mi nic dělat .
Zrovna tu hledám od dadous tu buchtu
21. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, to znám, často se mi nehce nic dělat. Přemýšlím co uvařím, aby mi zas nebylo zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já budu dělat jen rychlovku uvařím brambory sobě kaši a mám tu vepřové tak udělám jen plátek a manžovi na to cibuli a bude
21. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zjistila jsem, že mi asi vadí maso :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to budeš mít asi blbé co budeš papat celých 9 měsíců.Tak si udělej smažák nebo obálenou zeleninu nebo směs ,ale bez masa když ti to vadí
21. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď nemám chuť na nic, takže uvidíme. Smažené asi taky nééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to asi umřeš hlady nevím co ti poradit nebo zapečené brambory se zeleninou .
To já nemohla vůbec vidět rajčata stačilo se na ně podívat a už :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty brambory by snad šly. Uvidím.
Jé a to já zeleninku můžu.
21. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já teď můžu taky ,ale nejraději mám hrášek a kukuřici tu cpu všude Pavel jí taky miluje :grinning:
21. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hrášek nesnáším, ale kukuřici taky miluju a mrkev - to zas nemusí můj manža :grinning:
21. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já zase moc mrkev nemusím ale kvůli manželovi jí tam dávám né že by jí nějak milival ,ale je po úraze oka prez 3 roky a dr mu řekl že má jíst mrkev tak nevím jestli mu to pomáhá nebo ne
21. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bo pěkný - úraz oka. Bláži musím frčet tak zatím pa
21. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pá kobli a buď na sebe opatrná já jdu vařit obídek tak si to užij
21. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli - až na ten bolavej a nafouklej pupek, je vše v pohodě :slight_smile: na krev jdu v utery. Za jak dlouho jsi mela jít puvodne na utz? Lízátka na nevolnost ti nepomahaj?
21. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek