• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Tak aspon se dobře nažrat je dobrý :grinning: akorát to pak zchazovat ty kilečka je děs už měsíc se asi přemlouvám že začnu cvičit :grinning: no koupila jsem si orbitreka a spíš se používá jako věšák :sweat_smile: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je stejný všude,sestřenka ho má taky jako věšák :grinning: taky se přemlouvám na cvičení....ale,pak cvičím,tak dveřma od lednice :confounded:
24. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu si zacvičit na gauč teď :grinning: udělám vozemboucha a to je vše :grinning:
24. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhorší je se ktomu dotlačit :grinning: no vohodlnost je lepší :grinning: no nejlepší dieta je nežrat a v ledničce mít zimu :grinning: ale to by manža asi umřel hlady a my taky :sweat_smile: když to jídlo je tak dobrý :wink:
24. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to my říkame furt,že tady jsou jen dráty,světlo a zima v lednici.Ale stejně tam vždy něco najdu :grinning: Roman by taky nejraději,aby byla nekonečná ta lednice
24. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ráno jedu žehlit,se mi teda vůbec nechce,to zas bude košil XXl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten její manža to je halda sádlíčka a to žehlení na něj..pocuc :rolling_eyes:
24. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jo nekonečná to je dobrý to by bral každý chlap,ale my opak co :grinning: :grinning: já teda musím zaklepat že to co jsem přibrala při stimulce tak mám dole a držím se :wink: ale chtěla bych ještě tak 5 kilo dule ale to asi už nepůjde :confounded:
24. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kolik vážíš a měříš?
24. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsu ráda že manža není košiláč mě by jinak trefilo já nereda žehlím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když tak když už manža nemá trička :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
noooo měřím 172 a váha 70 :sweat_smile: jako váha je dobrá ale ta prdel a stehna to mě štve :angry:
24. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my teda doma nemáme váhu,tak nevím,ale poznám to na hadrech.A taky mám furt nafouklou vanu jako kráva,tak nevím,kdy to splaskne :confounded:
24. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak doma to žehlení jde i když taky jen košile,ale teď jsem Romana kapánek předělala a nosí trička,ale do kanclu to nejde stejně chodit v triku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chlap té co u ní žehlím,je gynekolog,takže tahá taky jen košile.Hele to jsi čára teda 172.tak to já jsem s mojema 164 záprdek proti tobě :grinning:
24. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to manža taky pozná když chci zhodit nějaký to kilo :sweat_smile: já přestanu mít chut na jídlo no jím málo :sweat_smile: ale jsu ráda že se jinak držím na stejné váze :wink: ale víš jak ta prdel a stehna by potřebovaly jít dolů aspon trošku :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a že to vždy leze do stehen,prdele a pupku a co takhle kozy,tam mě teda nevleze nic :confounded:
24. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já košile nerada fakt su ráda že jen ty trička :wink: ale když se do toho pustím tak můžu žehlit celej den :grinning: no čára mě připadá normální vějška,no ale víš jak se to říká "co je malý je roztomilý" :wink:
24. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ale né všechno co je malé je pěkné :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tam už bych teda nechtěla přidat :sweat_smile: to mě stačilo při stimulce jak jsem je měla nafouklý a manža si hověl :grinning: jo vždy to vleze kam nemá :confounded: já mám dobrou dietu ikdyž teda není to příjemný,ale moje sestra měří jak ty a váží tak asi 110kg já bych prostě tak nemohla vypadat a jí to bylo jedno :angry: i ted a to je po operaci žaludku daly jí kroužek že ten žaludek zmenšily :rolling_eyes: ale zhodila 20kg a ted začíná zase žrát :angry:
24. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zas tak jedno jí to asi není,když šla na tu operaci.A je vdaná?myslíš,že se jí ten žaludek může zase roztáhnout?
24. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to jsou její děti,jak si je k sobě bereš
24. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted už asi jo když začla zase do sebe tlačit hodně :angry: a to by neměla :angry: se jí to může zase roztáhnout :frowning2: a vdaná není jo a ty děti jsou její co si je beru na prázniny :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jsem se ptala,protože kdyby měla chlapa,tak by třeba o sebe dbala a nežrala by.No ale to je hloupá,si ho roztáhne a bude zase kynout.Když se už jednou rozhodla pro tu operaci,tak by to měla dodržovat :confounded:
24. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
má jen debilního přítele slováka kterého já fakt moc nemusím,ale co nadělám nic je to její život
24. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jí říká každý,ale ten její mu to je jedno ten nejradši sedět doma na prdely a nic nedělat a hlavně aby měl co do huby :angry:
24. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
třeba se mu líbí,že je kulička.nebo taky může žrát z nervů.prej má zítra trochu pochcávat venku,tak jsem na to zvědavá,teplo bude,ale bude bouřit.Tak doufám,že mě to potká,když pojedu na kole k ní,nebo od ní
24. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš jsem to psala,asi mu to vyhovuje,že je taková a ona mu podstrojuje a pak žerou spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam je to složitý,ale to je jejich věc akorát mě to mrzí bo je to šikovná a hodná holka.No tady má být krásně,ale třeba taky u vás bude ještě hezky a když né vem si sebou pláštěnku :grinning:
24. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nevím jednou řekl že si jí veme až se vleze na fotku :angry: debil já jsem myslela že mu trefím no chtěla jsem ale nestihla chytl mě ruku debil ,je to slovák poblbanej já ho nemám ráda a vymlouvat už to nemá cenu jsou spolem 10 let a když jí to vyhovuje já stím už nic nenadělám
24. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo mám pláštěnku na kolo,vypadám jak debil ,když si jí natáhnu.Minule jsem jela v koupací čepici,jsem šlohla jednu v hotelu,nasadila jsem si ji,protože jen tak poprchávalo a než jsem dojela dom,byl obr chcanec,ale obr :rolling_eyes: vše promočené,lidi na mě koukali jak na jantara,že jedu v té čepici,když jsem jinak byla durch mokrá,šminky po ksichtě,no hrůza
24. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu budu končit jdu hodit sprchu a jdu do hajan vodečka trošku zabrala a jsu nějaká zmožená :sweat_smile: :grinning: tak at zítra nezmokneš a přeji dobrou a krásnou noc :slight_smile:
24. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
si musela vypadat fakt krásně :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek