IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
24. srp 2009

ja byla polknout 😀

koblichzek
24. srp 2009

Já bych taky chtěla normálně jíst ☹

dadous
24. srp 2009

no jo ale polkla utroš 😀

dadous
24. srp 2009

ale ted jsi mi připoměla že dneska ani moc nežeru 😕 no ale ještě nejdu spat 😀

koblichzek
24. srp 2009

Aha 😀 . Nejhroší je, že půlku těch prášku mám jíst po jídle, takže vždy do sebe musím něco natlačit.

dadous
24. srp 2009

a to jako nemaš ani na nic chut? 😕 ja už se těším na víkend až si udělame brsalat a řízek 😀

liptonek
24. srp 2009

dadu a ty ten utroš polykáš?

dadous
24. srp 2009

ne ne lip, zavadím 😉

liptonek
24. srp 2009

já ho brala už dva roky predtim..a mohla jsem ho polykat....ale ted to je mord....vzdy vsechno vyteče. si ho beru radsi až na noc 🙂

dadous
24. srp 2009

ja si myslím že při polykaní, to nema takovej učinek. taky mi to vyteče, ale je to jen ten obal a ja beru 3x2 bobule

liptonek
24. srp 2009

jojo, to urcite. jen to bylo pohodlnejší 🙂 já mám jen ráno a večer po 2

dadous
24. srp 2009

pravě proto se ma po zavedení ležet 15minut, to se rozpustí a vyteče už jen ten nepotřebnej obal 😉

koblichzek
24. srp 2009

No tak, to zkusíme....asi 3x se mi z ničeho nic vypnul PC, nevím proč. Když se tedy zase ztratím, tak je někde problém.
Dadoušku, nemám vůbec na nic chuť. 😝

koblichzek
24. srp 2009

Jinak já Utrouš taky polykám, přesně mě to vždycky vytelko.

dadous
24. srp 2009

no tak proto nemaš chut k jídlu, ser na polykaní a zavaděj 😠

koblichzek
24. srp 2009

Myslíš, že je mi blbě z toho? 😕

dadous
24. srp 2009

jo, plno holkam nedělal dobře, když ho polykaly 😠 zkus to aspon dva dny zavadět a uvidíš, že ti bude líp, věř stařence 😀

koblichzek
24. srp 2009

No jo ty babičko, tak počkám, comi ve středu řekne dr a pak to určo zkusím. Doufám, že už mi něco vysadí, tak pak to prubnu

dadous
24. srp 2009

😀 dadouš ma těhunevolnosti místo mě, zrovna zvrací, chudinka, asi špatna tatarka 😝

koblichzek
24. srp 2009

Jé, chudák. Když já tak nerada zvracím, vždycky u toho brečím.
Jednou jsem pozvracela manžu, doteď mi to nemůže zapomenout 😀

dadous
24. srp 2009

to brečej asi všichni 😀 ja jednou poblila tatovi zada v autě když jsme jely za mamkou do nemocnice 😀 mi bylo as 6 😀

koblichzek
24. srp 2009

No tak to mě bylo víc Asi 19? V noci, sedla jsem si a chtěla jsem jít na WC a už jsem to nestihla měl to v klíně. Spal vedle mě. Pak to chudák hodinu rozdejchával v okně a já prala peřinu 😀

dadous
24. srp 2009

no tak ja bejt na jeho místě , tak ti to hned vratím 😀

koblichzek
24. srp 2009

Dadoušku budu to muset vypnout, tak děsně mi bliká obrazovka, že se na to nedá koukat. Asi nám odejde monitor. No taky už má 7 let. Tak hezký večer a hezky odpočívej (te 😉 )

koblichzek
24. srp 2009

No měl co dělat 😀

dadous
24. srp 2009

ok, dej mu pauzu 😉

dadous
24. srp 2009

a ty si dej kit kat 😀

meduna
autor
24. srp 2009

zdar děvčice,tak to je morálka,Léňa kalí,Dája kalí,Kobližce to tam doma mrká a Dadoušek určo talířkuje 😀

daja.w
24. srp 2009

Ahojky holčiny tak už jsme doma 😀 mám v sobě jen 4 vodečky s džusíkem a prozatím se držím 😀
Leni jen si dej dokud to jde 😀 to je teda fofr tak hlavně aby bylo vše ok 😉 budu mooooc držet pěstičky 😉
Kobli ahojky a krásný večer 🙂
Medu ajojky tak co oslava?

meduna
autor
24. srp 2009

ahoj Dáji,jo ok,jen jsem opět žrala jak ten dobytek 😖