IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
28. srp 2009

Ahojky tak Medu tak počkej jdu tam dát to foto 😀

lenkacar
28. srp 2009

čusík dají

meduna
autor
28. srp 2009

ty vole Lenko,tak teď jsem se zasmála od srdce 😀 😀

daja.w
28. srp 2009

tak je tam

meduna
autor
28. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jako já mám dost,se tady tlemím,Dáji,nefotila jsi to u nás doma???????? 😀 😀 😀 stejná poloha ale fakt,jen sedačka jiná 😀 😀 jako prostě jsou stejný,všichni!!!!!

lenkacar
28. srp 2009

hlavně si všimněte nesmí chybět nablízku ovladač 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
28. srp 2009

teď to chci napsat 😀 😀 😀 😀 😀 i ovladač je ve stejné poloze jako u nás 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
28. srp 2009

hele že oni jsou naklonovaný

daja.w
28. srp 2009

to říkám jsou všichni stejní 🙂 🙂 hlavně to kafe ted se vzbudil najedl se a konečně vypil to ledový kafe 😀

lenkacar
28. srp 2009

aspon má opřenou tu nohu o sedačku ten můj mívá tu druhou a pak mu pade a tříská do mě 🙄

lenkacar
28. srp 2009

zkoušelas to? a přežil to?

meduna
autor
28. srp 2009

jako u nás doma už dneska tahle poloha taky proběhla 😀 😀 a teď je vyhajaný,tak kouká na tv,ovladač po ruce,duní to až sem,asi střelba, bo co 😀 😀 😀 a jak to je u vás,když na něco koukáte a vpadne reklama,taky okamžite přepíná?

lenkacar
28. srp 2009

to kafe je dobrý že nevystydne co? 😀 😀 😀

lenkacar
28. srp 2009

medu střelba 😕 😕 😕 odkud?! 😕 😕 😕 😝

meduna
autor
28. srp 2009

jo bach,tak ten můj si uvaří kafe a pravidelně na něj zapomene 😀 pak ho pije studený,prej na krásu 😕

lenkacar
28. srp 2009

snad neduní sedačka ,já jí musela vyprat jak táhla a prej do ní nesere 🙄

daja.w
28. srp 2009

Leni co jsem měla zkoušet a přežít 😅 😀 no já kafe studený nee 😝 no nepřepíná jen brble že to jsou reklamy na ho...

lenkacar
28. srp 2009

to kafe ,frape si dělala ne? já myslela manžel jestli to přežil jestli si ho můžu v klidu zítra udělat 😀 😀 😀

meduna
autor
28. srp 2009

to debilní domácí kino,zapne to a duní celej barák,mu říkám furt,že je nahluchlej

daja.w
28. srp 2009

tak ten můj si dělá kafe 😝 do půlky zaleje horkou a zbytek studenou 😝 😝

lenkacar
28. srp 2009

už mám hotovej led ,fuj to byla fuška a hned zítra se do toho dam a který si zkoušela moje a nebo dadunčino

meduna
autor
28. srp 2009

leni,to on pan Dajik vychlastal studený kafe,co si ho uvařil před polohou na gauči 😀

meduna
autor
28. srp 2009

ty jo s kým to žijeme 😀

lenkacar
28. srp 2009

no fuj dájo to musí bejt humage

meduna
autor
28. srp 2009

Dája ještě žádný,jak jsem to pochopila

daja.w
28. srp 2009

Leni frape jsem ještě nedělala to až zítra 😉 a manža přežije asi vše 😀
Medu my jsme zrušily domácí kino to je kravál no děs,ale manža ten je nahluchlej jak svina no než jsem si na to zvykla že to tu řve 😠 😀

lenkacar
28. srp 2009

jo? já to nepochopila já myslela že už ho vyzkoušela frapíčko

daja.w
28. srp 2009

jo Medu to kápla to bylo kafe od čtyřech hodin 😀

meduna
autor
28. srp 2009

takže další společná věc našich manžů 😀 😀 hluchota

lenkacar
28. srp 2009

my ho nezapínáme kino ,jedem přes satelit ,kino jen přes dvd,jsem sebou pokaždý škubla opar na hubě ...tak nic chci mít klid a nohy v teple