• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
no asi moc gut nebyl,když jsem trpěla.no v uniformě :grinning: a kdy jdeš na další UTZ?
31. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
15 zaří :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je už brzy :dizzy_face: to už budou vědět zda chlapeček,nebo holčička myslíš
31. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: to asi ještě ne, to budu 13tt, ja stejně myslím že je to kluk :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočenky moje :slight_smile: tak jsem tu jela jsem s manžou do OL jel si tam pro nějaký papíry a já ráda cestuji :grinning:
Leni to je supéééééééér držím pěstičky i s manžou a myslíme na tebe aby to bylo OK a ted jen odpočívat a nenervačit jinak na Vládíse vletíme :angry: :sunglasses: :grinning:
Vítám Tě Wrut :slight_smile:
Medu teda vy jste tak řádily :grinning: a mě něco vykládej s vodečkou :grinning: :grinning:
Kobli teda ukazovátko :sweat_smile: ale jo prevence je prevence :grinning:
Mili tobě taky držím mooooc pěstičky aby to bylo OK,ale ikdyž vím že už počítáš se špatným výsledkem :frowning2: ale máš pravdu život jde dál :wink: ikdyž je knám krutý
31. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj cestovatelko :wink:
31. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé omluva vítám Tě Wrtul :wink: :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prej Wrut :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem se spletla noo :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já vím :wink: :wink: jako dnes ráno byla už nechutná zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: to už začíná,že až pojedu ráno do práce,tak se v zatáčce zlomím
31. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už začíná být chladno :confounded: my máme pořád okna do kořán a ted už večer zavíráme bo je zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: no když jsem jezdila ještě na kole do práce tak na zimu jsem teda kolo zazimovala nesnáším když jsu nabalená až po uši a šlapat na kole :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych stejnak zmrzla :grinning: tak radiátor na záda :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo vyrvu ho a dám si ho na záda :grinning: tak já bohužel kolo nezazimuji,jinak bych se nedostala do práce a autem teda jezdit nebudu,když to nezvládám v létě,tak v zimě už vůbec ne :grinning: jedna díra v kole stačila :grinning:
31. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo to je blbý že se tam jinak nedostaneš,ale jak se říká sportem k invaliditě :grinning: :grinning: neboj ty to zvládneš :wink:
31. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tak to já už jsem napůl invalida,neni kousek těla ,které by mě nebolelo :grinning: takže jsem už vlastně celá invalidní
31. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak at ti Roman namontuje na kolo motorek :grinning: at se nemusíš namáhat :wink:
31. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no :grinning: :grinning: už máš vaříno?
31. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes nevařila měly jsme ze včerejška masenko s fazolama to budou peřiny lítat :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavlína má dnes svátek,teď jsem čuměla do kalendáře,tak vše nej k svátku přeji :slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,a jak jsi to dělala?hovězí?to budou dělobuchy v ložnici,manža u stropu :grinning:
31. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu a kdo je tu Pavlína :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Mili
31. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
né z vepřového a vařil to manža :wink: no chtěla jsem to uvařit já,ale manža měl chutě na sex na kuchyňské lince :grinning: tak jsem mu řekla za trest vaříš ty :angry: :grinning: :grinning: no masenko oerstoval okořenil grilovacím,kari koření,česnek dal tam papriku a rajče a pak ty fazole a nechal to pak dusyt byla to mňamka :wink:
31. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to jsem nevěděla :sweat_smile: taky přeji vše nejlepší,hodně štěstí,zdraví a lásky a at se vše co si přeješ splní :wink: :slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmmm,tak už vím jak dokopu Romana k vaření :grinning: :grinning: na tohle se chytne na 100procent :grinning:
31. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no ale nesmí na octu :grinning: :grinning: no ten můj zase rád vaří a mě se včera vůbec nechtělo a za druhý už nevím co pořád vymýšlet co mám udělat k jídlu :angry:
31. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Dana W to je v pohodě :wink:
holky koukám tady se vaří o 106:slight_smile:
nemáte nějakej nápad dobrej na krůtu? Mám krůtí stehno vleký!
31. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Wrtul,já bych ho šoupla na pekáč a upekla,jaká pak sr..í s tím né :wink:
31. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul tak to nevím já to nikdy nedělala a manža mi nechce jest ani kuře :confounded: :frowning2:
31. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dáji,včera dělal salát,tak jsem byla za héérečku,to bylo chváleního,to aby dostal chuť na příště a zase kuchtil
31. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Roman by sežral snad i kočku,hlavně,že je to maso :grinning:
31. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek