• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ale holky po dnešní probdělé noci s vladísem jsem si řekla že s náím bYch si mimino do postele nedala ,jeho způsob spaní to je něco strašnýho ..
2. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha,ha se tu tlemim jak pominuta,Leni tak kde jsi co vymerovala?Spite v predsini?
2. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle je můj nejhorší chlap na spaní ..
2. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to se da vylozit vice způsoby jeste ze tohle necte.. to by byl sekec
2. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty volís mili máme obýváko ložnici přpaženou vertikálkou kterou jsem zničila předevčírem když jsem do ní flákla plácačkou na mouchy :confused:
Ja bych take ditko do postele nebrat!!!!!!!Ale jen proto ze ja potrebuji strasne moc mista :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jooo ajo ty rozbyte zaluzky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás potřebuje strašně moc místa vladís protože chrápe až se třese barák a furt pokrčuje hnátu a jak mu pade tak mě s ní bouchá a já mu jí podkopávam a zatínam zuby ,jednou jsem mu dala i facku jak mi nasral
2. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spim totiz na brisku a nohy musim mit uplne od sebe roztazene,manza taky vzdy ocumuje jak ja to spim :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
furt se otáčí já mu řikam že ho natočim a někam pošlu ..že tohle neni normální spaní
2. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že je to vsude hodne podobny.. ja bych ty postule nej. odsunula kdyby to slo.. kolikrat sem dostala po hube.. :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
se nedivim mili že očumuje když má co ..mě by tam skrz špeky nic neviděl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kolikrát uteču jinam ..to se nedá
2. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak od ceho je to chrapani my reknete.My kdyz jsme spolu zacali,tak jsem prikladala dlan k manzovymu nosu abych zjistila jestli vubec dycha a dnes take chrape jako svina,to je des a u nas uz take jednou jedinkrat takova vychovna v noci probehla,neboj :grinning:
2. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak takhle jsem se uz dlouho nepobavila holky díkyyyyyyyyyyyyyy :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili už tě vidim se zrcátkem jestli milouš spí nebo umřel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,o tom mym jsem to věděla hned ,ale že je to tak náročný to jsem netušila a fakt si řikam to mimino by se s náma v jedný místnosti nevyspalo
2. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jenze si rikam ze kdyz utecu jednou tak budu utikat porad a nakonec z toho budou oddelene loznice,coz nechci.Protoze na druhou stranu nemuzu bez nej usnout
2. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a to u nás nehrozí oddělené ložnice když nemáme ani jednu co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáme ložnici zato máme dětský pokoj takže chodim spát tam :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kdyby vás to zajímalo tak tam je palanda :sunglasses:
2. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ač nerada musím jít vařit. tak vstříc nevšedním zážitkům s chlapama v pelechu a já se tu zas ukázu.
2. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako napr.dnes v noci -v 21 h jsme si sli cist,v 22 h jsem zhasla a do puj jedny jsm cucela do stropu a poslouchala manzu,pak prisla ta silena bourka dostala jsem od nej sprdaka a az kdyz ve tri vstal do prace tak jsem zabrala,des.V sedm rano uz jsem byla opet vzhuru.Nesnasim takove noci
2. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeziiss holky to je tolik hodin?
2. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili já se taky nejvíc vyslim když odejde do práce a bouřky se bojim taky
já jdu natáhnout pupana ,k jídlu už mám jen nektarinku ,ani drobek chleba .. :frowning2:
Musim take jit neco uklohnit.Za chvili je tu manza a ja se tu opet nejak zasekla,jooo konik :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jen natahni,jeste sice nevim co klohnit ale jdu tam juknou co se tam najde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky :slight_smile: nešel net jsem myslela že mě trefí :angry: no tak my máme ložnici kde by se vlezli i paterčata :grinning: ,ale o názoru jestli dát jen dvě a to jedno nechat tak já bych si také nechala dát všechny tři :wink: a kdyby se uchytily všechny,tak se to vždycky zvládne :wink: a ze spaním no manža chrápe jen po pivku a to je děs nepomáhá mlaskání :angry: tak do něj buším at se otočí na bok že nemůžu spát :frowning2: a jinak taky spím nějak podobně jak Mili :grinning: na břichu a nohy jsou všude :grinning: a rány dávám já jemu,ale nejhorší je že o tom nevím :angry: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady lítaj témata. :grinning: Včera akvaristický kroužek, dnes manželská poradna proti chrápání... :grinning: Já chrápání nesnáším. Můj naštěstí nechrápe.Jen občas když je hodně unavený a to je pak děs a odcházím spát do obýváku a stejně to slyším přes dvoje dveře zavřené. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak má ale zas jinou lahodu co mě budí ze spaní. A to, že ze spaní zvedá ruce a drbe se... :grinning: A mě to vždy vzbudí, protože mu ty ruce tlačim dolů,aby nebyl seškrábanej... :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi tak ten můj sio hrabe po ksichtě a top teda už vůbec nechápu,ještě že nehrabe po mýám to bych měla zástavu srdce :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek