• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no holky tak mizim to se nedá bolí mi žaludek to je z tý pitomý nektarinky ..
2. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni však možná bychom se divily co děláme ze spaní my. :grinning: Jen nám to ti naši neřeknou..., :grinning:

Jen si běž natáhnout pupek. Ať se Ti tam ta trojčata moc nemačkaj... :grinning:
2. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, chtěla bych se zeptat, zda-li je tu některá, která má muže se špatným spermatem. A jestli vám doporučili PGD?
2. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem..
trošku se už třetí den vtírám snad neva :wink:
teď mě zaujalo PGD..
bamsmudlo nám ho doporučili - taky máme špatné spermio.
2. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A budete ho podstupovat? Víš, já mám první neúspěšné IVF za sebou, tam jsme si PDG platili a nevyšlo to, teď jsme to zkusili bez PDG a na výsledky čekám. Ale mám strach, kvůli mimi. Aby když už se uchytí, aby bylo zdravé. Do jakého caru chodíš a kolik tě stojí PDG?
2. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bamsmudla kukni mi do albíčka.. jeslti se ti chce .. mám tam popsanou celou naší story.
Pokud jde o PGD tak jem taky po prvím IVF a tam jsme si ho dali. Ale bylo to úplně na nic. Transfer neproběhl a ani PGD neproběhlo. Takže nám vrátili část peněz o část jsme přišli - v Heliosu kam chodím se PGD dělá až na blaktocistách a stojí pro 3 embria 15tis. Nám 10 vrátili.
Příště na to kašlu. Jako jasně je to lepší ale to by to nesmělo stát takový šílený peníze. Navíc z minulého cyklu mám pocit že špatná embria se vyselektujou samy - žádné nám nedávali protože měli pomalejší vývoj a zastavovlay se a rozpadaly.. takže to bylo jasné že nejsou v pořádku.
2. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bamsmudlo na vítězném dubnu je holčina a ta ho měla řekla by ti víc tak jí napiš do ip kathyna
2. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky já to vůbec neberu jako nějaké vtírání někam jsme svobodná diskuze ne?kdo chce at přijde a komu se líbí at zůstane .. :wink:
2. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuji.
wrtulka nás PDG stálo 39000,--. Udělali nám ho. Měli jsme 2 zdravné embrijka, ale neudrželi se. A doktor nám v podstatě taky řekl, že se přirozenou cestou vybrali sami. Takže nevím.
2. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočeny, tak jsem doma lehčí o 21 vajóšek :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ivan teda ty si šikulka!! 21 vajec je super úrodička!
Zítra voláš kolik se oplodnilo a táák viď? :dizzy_face:
bamsmudl jo měla jsem z toho stejný pocit.. jako z toho našeho cyklu.
Takže nevím no..
2. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš dobrá nosnice :wink: :grinning: Jo mám volat zítra, v sobotu a pak v pondělí a v úterý, a ET by byl v pondělí nebo v úterý...
2. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivo na tě péro ty seš pipka
2. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pořádně chlastej at nemáš hyper...
2. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dost odpočívej,je dobře že už to máš za sebou a ještě nervíky zítra kolik se jich osemenilo
2. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivan neříkej že si nosnice manža mi vysvětlil že to jsou slípky zavřené v kleci co se nemůžou ani hnout jen snáší :pensive: nicméně jsi moc velká šikulka!!!!Tak zítra písni kolik máte bojovníčků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus ženy co držíte plody a budoucí držitelky :slight_smile:
Ivo,gratulace,to jsi jim tam teda pořádně zakvokala :wink: :wink:
jo a jinka k noci :confounded: tak já jsem dnes do 2 bojovala s chrápáním Romana,malskala jsem jak divá,strkala a hučela do něj,ale kamkoli se otočil,do minuty to naběhlo znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem vzala deku a táhla rozzuřená do obýváku,ráno jsem pak byla podle toho mooooc pěkně naladěná a hned jsem se s ním hryzla :rolling_eyes:
a ty embrouše bych dala taky tři,protože čím víc,tím větší šance :wink: a o to go ,ne :wink:
2. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: u nas poslední dobou Dadoušovo chrapaní nestiham :grinning: vždycky hnedka usnu :grinning:
ja bych se tří embroušu taky bala, dala bych jen dvě :dizzy_face:
2. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Dadoušku,to ti závidím,takhle spát :dizzy_face:
2. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo musím si to tedka užít, pak to asi nebude žadna sranda, a třeba se moc nevyspím :sweat_smile:
2. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ajo,to je fakt :confused: :confused:
2. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
si byla v praci?
2. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jak jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty včera viď na pokecu
2. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš v kolbence? tam jsem se zasekla skoro na dvě hodky :grinning:
2. zář 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak oni makaj a ty je tam zdržuješ jo :grinning: jdu si do automatu pro cigára :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy ..na noc se asi budu dekovat pryčmo jinak ho brzy zabiju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne bylo tam jen par holek, zbytek ma ještě dovču :wink: jaak pro cigara, ty nemaš zasobu?
2. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem uvařila a jsem hotovson ,horko je mi jak krávovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak bude dneska dobreho?
2. zář 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapečený těstoviny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze zbytků holky my jsme vyžraný alf ultra a koukala jsem na 2pytlíčky halušek ,ani nevim kdy jsem to koupila,to je asi na nějakej pokus
2. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek