• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
sem z toho zradla taky uz na palici!!!!!!!!!!!!Varit,varit,varit.Vcera jsem si udelala plan na dnesek co uvarim a prisaham ze dnes to nevim,proste vygumovano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to strašný jak se někdo takhle může vyžrat. 405 kilo :astonished: To je úplně strašný jen to člověk vysloví. Docela jsem u toho bulela.Ani ne tak kvůli té ženské, ale kvůli té starší dceři. :unamused:

A ted jsem málem bulela na poště. Příjdu si jak debil, že se peru za to co mi patří. Přehazují si mě jak vola z jedné pošty na druhou.
3. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili já bych potřebovala taky jídelníček. Vůbec nemám už žádný nápady.A to vařím naštěstí jen večeře. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky uvaříno ,manžel najedenej a odjel natírat a jsem slamněná..nadi a proč brečíš? co ti nedali na poště?
3. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ani se neptej! Minulý týden tu byla na záskok mladá husa horko těžko 18 let na záskok za naší pošťačku. Přišel mi doporučeně dopis z banky s kartou ona neviděla mé jméno na kasliku tak to nechala poslat zpět.To bylo 26.8. do dnes to zpět do banky nepřišlo. V úterý minulé mi byly odeslány 2 platby za 2 různé dobírky různým lidem..peníze u mě měly být nejpozději v pátek a do dnes tak ani prd. Na poště si mě přehazují z mojí pošty v bydlišti na hlavní poštu ve městě a nazpět. Jedna pošta říká, že reklamace potrvá měsíc druhá pošta tvrdí že 3 měsíce...Doporučený dopis ani hledat nebudou a ostatní co by mi mohlo přijít taky hledat nebudou,že t údajně nemůžu zjistit! Ale ted se do toho vložil Karel...Ten jim dá a věřim, že to bude brzy vyřešené s jeho přístupem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt jsem si tam přišla jak pitomec.

Leni a co jsi vařila?
3. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf tak už jsem vše vyžehlila a zas mám nachvíly klid :wink:
Mili tak to musela být krásná podívaná :grinning: fuj já bych tak nemohla vypadat
Nadis poboha copak ti dělaj na té poště? :angry:
Leni tak ted budeš vegetit sama co :slight_smile: teda s ptckama samozřejmě :wink: :slight_smile:
3. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
vařila jsem nakonec ty ptáky s rýží ..jo holky to znám motanice na poště ..až u ředitele jsem byla a stejně hovno platný ,když je poštačka koza nezmůžeš nic ,opakovala stejnou chybu 2krát za sebou ,jsme dvoje lidi v baráku se stejným příjmením a to je vysoká škola a ta druhýá blbka to převzala a nedala mi to ..já čekala reklamaci na postela ono nic ,vzburcovala jsem Čoiku že nedodrželi ternmín ,krávu jsem ze sebe udělala a na poště mi řekla že jsem dopiss převzala a já že ne ..jiný číslo ,osobně volala at mi dopis pošlou znova do fabriky a co myslíte ,dopis dodnes nedošel..ale já už pak jednala přímo s fabrikou kde mi ofotili dopis co poslali ..bylo to děsně nepříjemný páč jsem se hádala o opravu letiště které odmítali po 4měsíčním užívání opravit ..nakonec to dobře dopadlo a opravu udělali ,ale ten humbuk kolem :confused: a my si mezitim koupili letiště nové a pak jsme měli 2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to říkám že jsu dnes mimoň :grinning: né ptckama ale prckama :grinning:
3. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dají já to pochopila :grinning: :grinning: :grinning: taky dělám překlepy
3. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale já dnes perlím :angry: když jsem tu dnes prvně psala tak mě to trvalo asi 10min bo tam bylo chyb a překlepů :grinning: mě nějak hlava nic nebere dnes :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fakt děs. Změnila bych jim motto na: Dnes podáte zítra ztratíme! :grinning: Teď volal přítel na 4 pošty a ve finále se dozvěděl od té stejné vedoucí u které jsem byla ráno já a řekla mi, že reklamace trvá 3 měsíce, že to trcá 10 dní!!! Tak chápete to?Já už ne raději!
3. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je třeba si skáknout na vodečku a uvolnit se ..dají včera jsem koukla jít prodávat do lahůdek jak to nevyjde
3. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám doma plno flašek co nosí přítel domů od pacientů a on 8 let nepije. Ale mě alkouš nechutná. Je mi hned šoufl od žaludku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jim zahrozil pěstí ..je to síla a nedovoláš se nikde ..nadi jen klid
3. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však už to neřeším. To nemá cenu. Dnes jsem se ujistila co je to za super službu a příště raději ty peníze dám do toho, že sednu na autobus a odvezu to osobně než platit za to, že mi to ztratí. :rolling_eyes:
3. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nadi a jak vim že maj dojít peníze tak jsem jako na trní a volam pořád jestli už to poslali ..já to znám
3. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já netušila, že 2 ze dvou různých adres se to ztratí. Pochopím jednu.Stane se, ale obě je moc.A ještě dopis ze třetí jiné adresy k tomu. To je fakt k smíchu.
3. zář 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky divošky jakpak je ?
Leni co mimíska jakpak ti je
3. zář 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočeny, tak hlásím 17 zralých vajíček, všechny oplodnili a chytlo se 10, takže máme 10embrijek :dizzy_face: Jiank břicho furt bolelo i přes brufen a nafouklý, tak jsem tam volala a že mám dojet na ultrazvuk, tak mě začíná hyper., hned mě něco píchli a mám na to chodit každý ráno až do pondělka, mám ležet, nechodit, dál hooodně pít a 2x denně vypít nutrudrink, že bílkovina přetáhne vodu zase do krve...ležím poctivě, piju, tak snad to bylo včas, dostala jsem tu injekci už včera u OPU a dnesk zas, tak snad se to zabrzdí...
3. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivo achjo tak se ti to rozjelo ,no to se ale dalo čekat ,jinak gratuluji k úrodičce jen tak dál ,ono kultivací ještě něco odejde ,ale furt je z čeho brát :wink:
3. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
blaži já se cítim jako furt stejně jenom žeru a je mi dobře ..takže jako nevim :grinning: :grinning: :grinning: pokaždý mě bylo blbě a bolelo mi v břiše a pipce tak si vyber čim to bylo ..
3. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo asi dalo..tolik vajoch..i doktor říkal, ale byl moc hodnej všecko mě zase vysvětlil....snad se to trošku zlepší,dodržuju co řekl a uvidíme
3. zář 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nad tim moc nepřemýšlim jasně že se hlídam a netaham nic ,ale jako si nic nepřipouštim jestli mi rozumíš..minule jsem si hladila břicho a povídala si a tak ,i jsem si hledala těhu věci ,tak třeba tohle nedělam
3. zář 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná bys mohjla napsat do diskuze hyperstimulační syndrom..tam se holky i ptaj na něco já vše nevim :wink:
3. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radši to nebudu moc rozmazávat, prostě to tak je a basta, u Dr jsem byla, budu tam každý den, tak se nechci stresovat...
3. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslela holkám poradit s tou vodou v bříšku
3. zář 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
z toho se nestrresuj vůbec jsi holka šikovná podchytilas to včas ,jakm se toi rozjede pak nechtěj udělat ani transfer
3. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajo jako já jim mám poradit, no nevím jestli vím něco víc :slight_smile: ok mrknu tam
3. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty poradit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky celé odpolko leje ..tak to se manža brzy vrátí z natírání nic nebude ,škoda jeho volna v práci ,prej už měl nějakej představenej problém..tovíte samá kontrola
3. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek