• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Koukala jsem tam na tu kočenu s tím nafouklým bříškem, tak tak to naštěstí nemáma a snad mě ti mine...vaječníky mám 7cm...jinak říkal Dr., že embrijkům se OHSS paradoxně dost líbí
3. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem aspon utřela prach a můžu pozvat bratra na pokec ,on je po mamce hroznej savič ..ta jeho sterilita mě deptá .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
taky mi říkal že je často úspěch ,u mě bohužel nebyl ,ale tobě bych to moc moc přála
3. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
já měla taky 10cm vaječníky ,hnus blé ,jsem ráda že jsem už ok a mám strach z nové stimulky a ze všeho a tak pokud tohle nevyjde ,bud nikdy nic a nebo rok pauza
3. zář 2009 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem strašně ráda ,že ted jsem v pořádku a nic mi nebolí
3. zář 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak je tu živitel tak mizim papa
3. zář 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ok díky moc pá, jako čůrání je peklo :rolling_eyes: ale co hlavně ať embrošci prosperují a já se srovnám, doufám, že to trochu zarazí ať se to nerozjíždí...
3. zář 2009 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
čím víc budeš pít tím líp se ti bude čůrat musíš to přepít a taky mín bolí hlava
3. zář 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kočičky jste tu některá
3. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak nic jdu hají pa holčičky
3. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já už 2. den špiním, MS to ještě úplně není, ale víkend před námi a já mám začít stimulovat na IVF. Jít na to nebo počkat, až začnou měsíčky úplně??? :frowning2:
4. zář 2009 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ,musí to být červené
4. zář 2009 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
špinění se nepočítá ,jsou to nervy co? :grinning: :sunglasses:
4. zář 2009 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
holky u nás včera lilo a dneska bude pokračování hnus počasí .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja hlasim u nas docela roztazeno i Oskar vyjde-myslim :grinning:
4. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ach ne Iva :confounded: Ale neboj se nic pij,pij,pij cajik cely slij,hodne curat jdi preji krasne dny :grinning:
4. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile:
Ivan koukám že se ti rozjel OHSS :frowning2: tak snad ti ho brzo skrotěj!!! 10bojovníčků je nádhernej počet moc velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
čus holky :slight_smile:
Ivi jéjda to je úrodička krásná :slight_smile: no snad ti OHSS hned přejde a budeš ok tak hodně pij a bud v klídku :wink:
Holky tak včera jsme byly na pivu a na vodečce :grinning: trošičku mě bolí hlavička,ale dobrý a to se mě moc nechtělo jenže manža odedneška má manža pohotovost až do dalšího pátku a to nesmí pít :wink:
4. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak po injekci a zase v posteli, musím ale říct, že večer mě bylo teda ouvej, ale dnes je mě líp, asi ty injekce, hodně pití a nutridrinky...no budu pečlivě pokračovat dál...zítra budu volat jak bojují embrijka, tak snad se jim daří...
4. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ivi to je dobře že už ti je o něco lépe jen pokračuj v pití a odpočívání a vše bude v pořádku a neboj prckové to zvládnou na jedničku vždyt jsou po mámě bojovníčci :wink:
4. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Ivan.
Tak uvidíš naštěstí je dlouhá kultivace takže máš čas se dát dokupy a připravit miminkům pokojíček :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Daji díky...jdu se hned pořádně napít, manža mě ustlal v obýváku, tak čučím na telku a nouťas mám v pelechu...
4. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kočičky, tady je dneska faakt hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo jo ivi, lej co to da :grinning:
dajo ty si nedaš pokoj s vodečkou :grinning:
4. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Dado no když je tak dobrá :sweat_smile: :grinning: ale já jí dlouho neměla zase a zas dlouho mít nebudu :wink: :grinning: a co ty mamino jak je? :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no u mě, až na maly bolesti všechno OK :sweat_smile:
4. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak hlavně že OK a copak máš za bolesti
4. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ále, bolí mě v kříži jako na mrchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a občas v podbříšku, ale si furt říkam, že se mi roztahuje ta děloha :sweat_smile:
4. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no to určitě se roztahuje dyt si tam prcek dělá provizorní pokojíček :wink: a kdy jdeš k dr když tak mu to radši řekni at je jistota :wink:
4. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
dadu a dají čauky ..u nás leje
4. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jo řeknu jdu až 15tyho :confounded:
čau lleni tady zatím neleje, ale je tady hnus a zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak je?
4. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek