• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no ja do toho kina jezdím rada, pže to většinou spojíme i s nakupem, tak doufam že něco pořídím :grinning: mam od 8-20
5. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
To jy tak to je super. Já myslela, že jsou to vycházky jako když marodíš - 4 hodiny a šmitec.
5. zář 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
no to jsem měla v Sanusu, ale u moji dr jsem si řekla, a ona mi to napsala takhle :dizzy_face:
5. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
A ty už třeba i víš, jak se počítá mateřská?
5. zář 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
:sweat_smile: myslím si to ,ale jdu příští tyden do prace mrknout na holky tak se tam zeptam učetní :dizzy_face:
5. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak dej pak vědět. Já se zatím ptát nechci, naši ekonomku moc nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte děvčata,nějak nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem dorazila v 18 hod z rachoty :confused:
5. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no my mame dobrou učetní, ta to vždycky polopaticky vysvětlí :grinning:
ahoj medu, dělaš jako přesčasy bo :sweat_smile: co?
5. zář 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahjky medunko, co to má být, v sobotu a do šesti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ne,ještě to tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale byla tam nějaká grupa bab,prasata ukrutný :angry: Dámičky s kosmetikou....ale ty pokoje po nich,hrůza hrůz
5. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Koblížku,no to je hnus velebnosti co?a jsem taky zvědavá do kdy tam zůstanu.Pak vás dočtu,zatím nevím co se tady dělo
5. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...Tak jsem zase tu, je mě naštěstí podstatně líp...
5. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
No medu, asi nic moc nového. Lip má těhu potvrzené, ale to asi víš. Co Léňa zatím nevím.
5. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ty moje choudě :confused: medu si představ že dneska jel mladej zvučit Lunetiky :grinning: jsem mysle ža se pos..u smíchy když mi to říkal :grinning: a za 14 dní jedou nějakou šnuru se Šporclem, houslista, a jinak povyšil na hlavního osvětlovače :dizzy_face:
5. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Ivo,tak už to určo opadá ten stimulák.
5. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ty jo Dadoušku,to je dobrej :wink: a Lunetici hrajou už zase?jsem myslela,že už ne.A Šporcl,to je hvězda.Se Lukyn má ale,určo potká i jiné hvězdy :dizzy_face:
5. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ivuš, to je dobře, tak snad se ETík podaří.
Dadoušku, ten se teda má. Schválně pak napíšeš, jakje je Šporcl. Přijde mi nafoukanej
5. zář 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jo včera tady místníé podnikatel otvíral golfovej hotel, tak tam taky byl a prej sama honorace jako Klaus atd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a že Lunetici potřebují dobrého zvukaře,protože jinak mečej hrozně :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale byla doba,kdy po nich upocený šestnácky házely kalhotky :grinning: :grinning:
Snad jo, jen aby to bylo trvalé...jestě jdu ráno na injekci... Dadu ty vycházky máš fakt super, vždycky se bojím si říct. Kolikrát když jdu k doktorce, tak mám trauma z toho, že potebuju neschopenu :sweat_smile: no magor no :angry:
autor
já si myslím,že je divnej ten Šporcl :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jednou na nějaký akci,ještě když jsem byla s ex manželem,taky byl muzikant,byl Petr Janda a to je docela jantar
5. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdepak se dnes fláka Dájinka, asi bude mít neomluvené hodiny.
Dadou, tak Klause já můžu
5. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No Janda na to vypadá :grinning:
5. zář 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
medu oni se prej vracej na scenu či co :sweat_smile:
kobli všichni jsou nafoukany :grinning:
ivi taky jsem měla blbej pocit, ale ona sama mi je takhle navrhla, tak co když mužou mít jiny tak proč ne my?!!
5. zář 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
neboj Ivi,už se to blíží a půjdeš si pro svoje mimánky
5. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no a musím se vracet ke čtení,protože nevím jak má Ddoušek vycházky :fearful:
5. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadu, když je doktor příjemnej tak je to fajn, někdy se ale tváří jako by to měli dát ze svýho :unamused: Já teď po té zkušenosti s tou setsřičkou...a přitom jak jsem šla na ten ultrazvuk druhý den, že mě není dobře, tak mě říká doktor: Vy jste snad byla v práci?
5. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Medu od 8 - 20 hodin
autor
ale nechápu proč s tím dělaj,že potřebuješ vycházky,jsi těhotná,tak tě nemá nikdo omezovat a máš si jít ven kdy chceš
autor
tak to je fajn,že může ven.Hele Ivi a to jsi ještě nebyla u doktora tady u nás,to je něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek