• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
medu celej den :grinning:
ivi no jo někdy jsou nepříjemny, ja mam dobrou dr ale sestra stoji za hovno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Medu je to fakt, pořád říkají, že těhu není nemoc a pak když jsi doma, tak tě jako nemocnou berou. A některý jsou doma třeba jen proto, že mají rizikové povolání. Je to diskriminace těhulek
5. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Snad Medu doufám, že mě ultrazvuk v pondělí dopadne dobře...snažím se co to dá, manžel si ťuká na čelo jak piju :grinning: ale poctivě dolévá :grinning:
Nechám si holky dát asi jen jendo miminko, uvidíme, ale říkali mě, že jsem hodně maličká, že by raději dali jen jedno...
5. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ja bych taky chtěla bejt malička :sweat_smile:
5. zář 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky tady je zima jak v ruský čítance,taky je u vás tak hnusně?
Ivu, já jsem taky uvnitř maličká a dali jsme dvě. Říkala jsem si, když už, tak jich dáme víc.
autor
vždyť jsi :slight_smile:
5. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
medu tady je zima jak na horach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jsme si zatopily :confused:
5. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Medu dnes 10 stupňů a déšť a vítr. Super podzim :grinning:
5. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no tak tady je na teploměru teď 12,ale nějak se mi to nezdá,zdá se mi větší zima,chcanec byl taky a jak jinak,když jsem si to metelila na kole z práce :confounded:
5. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
No ony většinou mají problém hlavně sestřičky :angry: když jsem řekla u dr poprvé, že bych chtěla vyšetření, že nám to nejde, tak sestra hned: A tak na to nemyslete'! To na to asi moc myslíte! to jsou rady na posrání, vždycky mě to vytáčelo od kamarádek atd...
Medu a odkud vlastně jsi, to jsem nějak nepostřehla

A s tím časem vycházek, to je snad jasný, že to člověk přizpůsobí jak mu je, ale když máš dvě hod. vycházku a zrovna je ti blbě, tak smůla...
5. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo aha,tak pani chytrá ti řekla,že na to nemáš myslet a kdy by jsi jako podle ní na to měla začít myslet???až tak kolem 50?
5. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslela výšku 154cm, no uvidím jak se domluvíme..nevím právě
5. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo naše zdravotnictví :stuck_out_tongue_closed_eyes: si někdy člověk připada, jako že ja tam obtěžuje :angry:
5. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to by jsi se líbila mojí babičce,ta byla taky tak malá a furt říkala,že co je malé to je pěkné a moje máma jí oponovala,že ne vše malé je pěkné :grinning: ta zas myslela na..... :grinning:
5. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Kočenky, jdu koukat na infantilní komedii na Primě, uvolnit mozek :grinning: , tak krásný večer všem
5. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
medu myslíš jako na ptaka?
5. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
No přesně, začli jsme to řešit brzo, ale prostě jsem nechtěli čekat, nejsme na to stavění ani jeden..vím, že není vyhráno a může to ještě trvat, ale alespoň se snažíme něco udělat.
5. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jako dnes mi jedna pani v práci dala 20Eur,jako za to ,že měla krásně uklizeno,tak jsem deset dala holce co dělala se mnou,ale málem jsem brečela,tolik peněz,to se mi ještě nestalo
5. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,já jsem jen takhle vpadnu pozdravit Medunku a Dadouše,jakpak holčiny je???

Dady,jakpak se cítíš?půjdeš na NT?a co na to synátor že bude starší brácha??? jo a máš vaječníky normální velikosti?

Ivi,jen jsem přečetla tuhle stránku a pokud mohu poradit tak si nech dát dvě?Nikdy nevíš kolik se chytne a když už zatěžujeme tělo těma sračkama tak at to stojí za to,né? :grinning:
autor
Dadoušku přesně tak ,pták to byl :grinning:
Jsem taková nedorostlá, ale to je pravda, že co je malý to je milý :grinning: :grinning: :wink:

Nevíme na co čučet jestli na novu nebo na primu.. :grinning:
5. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Katy,tuhle jsem zase koukala na fotečky,co más z utz,malá je boží :dizzy_face: a jak ti je?Bříško roste,moc ti to sluší
5. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj katy , jo dobry, no bracha si zvykne :grinning: a ty vaječníky teda nevím, ja to nepoznam :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a co je NT? :confused:
5. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ja teda to budu střídat, páč dadouš šel ted na pivko :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
co mu zbyde jiného než si zvyknout viď,ale horší bude,že se mu změnší pokojík :confused:
medu to je nějaka kontrola :grinning:
no hned ne, až tak za rok a pul :grinning:
5. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky uvidíme, asi to bude okamžik rozhodnutí...loučím se, pěkný večer :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek