• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
silikony nemám,ale jednou už jsem byla odhodlaná,že si ty moje nechám kapánek přifouknout,je to asi 6 let,to jsem ještě neznala Romana a pak když jsem ho poznala,jsem se na to vyprdla,hučel do mě ať na to nechodím
9. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenko to nemůžeš vědět,kurňa ještě nám neodzvonilo néééééééééé
9. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele moje teta si je nechala tam co vondráčková a pak se vyflákal na tu speciální podprdu a po pár letech má větší věšáky než já ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže medu silikony nebrat
9. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ty jsi testila a před Vládísem děláš mrtvého brouka?no ale proč
9. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vim medu musim se z toho nějak zase vyškrabat
9. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože by mě zabil ,protože chce být u toho ,minule mě za to hrozně moc seřval
9. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mizim ,měj se hezky zatim
autor
no tohle zasraný škrábání nenávidím,proč musí človék dostat tolik ran po hubě?
autor
no jo ale musí to pochopit,že ty jsi napjatější jak on,je to o tvém těle,ne jeho.
9. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ježka nebrat to by jste měly rozpíchaný kozenky :grinning: je jedno jestli malý nebo velký a silikony nee je to škoda peněz :wink:
Jsem si pustila Asterixe a olimpijské hry :grinning: dobrá prča :grinning: nějak jsem potřebovala komedii abych se zasmála poslední dobou jsu nějaká přecitlivělá
9. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Dáji,no já si asi půjdu pustit za trnkovým keřem,nebo něco podobného,taky potřebuji kapánek uklidnit
9. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to s těma silikonama byla blbost,ale byla jsem tenkrát nějaká taková nanicovatá,že jsem si chtěla něco na sobě změnit,ale dnes jsem ráda,že jsem to neudělala
9. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ještě k těm kozkám ,teta toho tisíckrát litovala takže je dobře ,žes to pak ustála a nešlas do toho ,já bych do toho nešla ani omyl ..na mamograf se nemůže ,masáž srdce a podobně ..no ty volís ..a u sebe kartičku ,,bacha na silikony ,,to jsou dneska pořady to by jeden brečel :rolling_eyes:
9. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to by toho po mě zbylo až bych natáhla bačkory,korunky co mám na zubech po bouračce a silikony v penálu :grinning:
9. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak doufám,že dnes bude klidná noc a né jako včera,sousedka se rvala a hádala s jejím samcem :confounded: ona není normální,asi bude i kapánek přiteplená,zazvonila na mě a chtěla zapalovač,tak jsem jí ho dala a už jsem chtěla zavírat a ona na mě tak divně koukala,že jsem jí ty dvěře přimáčkla rychle u rypáku. :fearful:
9. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeju všem hezký den ,medu ještě že jsi pohotová ,beztak tě chtěla ojet ..
10. zář 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:, tak jak leni? jeste na omdleni nebo jsi to zaspala? testni az v sobotu, to bude 12 den, tak uz to bude bud a nebo, ale nadeje stale zije :wink:
10. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den přeji všem :slight_smile: Medu určo tě chtěla ojet :grinning: ale měla smůlu :grinning:
10. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj babušice,tak dnes volňásek :dizzy_face: fuj hnuska jedna ještě mě ojet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus kynu v míse na spirály se skořicovým cukrem ,když už nejsem těhotná at jsem aspon nažraná.. :grinning: :grinning: :grinning: ,dneska je docela dobře ,byla jsem ve městě okopčit životopisy a c vpondělí jdu na věc
10. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu to tak ..at si najde jinou babu ..
10. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
už vladíse od rána smskama připravuji na pohřeb ,tak mu k tomu kafi udělam aspon bochte :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaký,že to jsou spirálky co to budeš vypékati :wink:
10. zář 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem včera dělala halušky s uzeným a zelím,to bylo pak dělobušno u nás doma,ale včera mi zelí teda nesedlo,jsem měla furt v žaludku jakoby vítr au,au :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
z toho těsta co jsem ti psala tuhle a udělam placku a posypu skořicákem a sruluju a nakrájim na kolečka a upeču a můžš polejt třeba bílkem s cukrem ,já tam nic nedávam jen pooleluju :grinning: :grinning: :grinning: aleluja
10. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se na ně taky chystam ,už jsem si poslala pro uzený ,tak podle toho co dorazí tak budou haluzny
10. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já měla pak po haluznách haluše na hajzlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ještě zbylo,tak to sežeru,ať mě to třeba rozerve :grinning:
10. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já je ještě nedělala tak aby z toho nebyla kaše.. :confused: :confused: :confused: já taky někdy vyrobim ,nevyrobitelné :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak na tom neni co zkazit,je to polovar z pytle :grinning: hrcneš jen vodu a už to rveš přes haluškovač do vroucí vody a za pět min hotovo
10. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha haluškovač nemam ,co s tim?
10. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek