IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
13. zář 2009

teda holky tady to je nějaké nrtvé kdepak jste všici.
Nadisku coapk ti je že se kurýruješ

nadis.h
13. zář 2009

Bláži chytila jsem nějakou hnusáckou chřipku... 😒

koblichzek
13. zář 2009

Ahojky kobylenky, tak já se asi picnu. Od rána mě děsně bolí v krku, tak tu sedím se zábalem a snad to pomůže. Pak udělám čajík s medem a snad budu OK.

dadous
13. zář 2009

ahoj kočky, koukam že se tu šíří sama chřipka 😕

koblichzek
13. zář 2009

Ahojky dadoušku, no snad to nebude nic hrozného ☹

dadous
13. zář 2009

to je tím debilním počasím, rano kosa a odpo teplo 😠 ale zabal většinou pomuže a opět hodně pít 😀

koblichzek
13. zář 2009

No, já se právě vždycky léčím zábalem. Máš recht, tady je dneska třeba kosa, jak v ruským filmu. No hnus. 😝

dadous
13. zář 2009

😀 se musím smat jak jsou některy holky nedočkavy a testujou třeba už sedmy den 😀

koblichzek
13. zář 2009

😀 😀 To jsem byla i já 😀 😀 A kdo ještě?

dadous
13. zář 2009

no v tematu čekaní na potvrzení těhu po IVF, jako furt těm holkam člověk píše , že někomu prostě vyskočej třeba až 12ty den a oni už jsou nanervy z toho, že sedmy den nemaj ani stín 😖

koblichzek
13. zář 2009

Je fakt, že jsou to zbytečný nervy navíc. Ale mozek si v tomhle asi poručit nedá

dadous
13. zář 2009

no asi ne, ale chvílema mi připomínaj maly děti 😀

ivanau
13. zář 2009

čau holky, tak jsem byla na procházce s manžou a teď se cpem girosem...uvažovala jsem o objednání pizzy, ale nebudu se přejídat na večer 😉
No já bych chtěla vydržet s testem na středu nebo až čtvrtek

koblichzek
13. zář 2009

Dadoušku je fakt, že s těma reakcema to přeháněj.
Ahoj Ivuš a kolik jsi teda dneska po ETu? A pizza je nejlepší na večer 😀

ivanau
13. zář 2009

ET byl v pondělí, takže asi 6? Ten den se nepočítá né? No tak středa bude 9, čtvrtek 10. Řekli testovat 10-12den.

dadous
13. zář 2009

ahoj ivi, jo vydrž do desatyho dne 🙂

ivanau
13. zář 2009

Pokusím se, musím se mrknout nejdřív sama, kdyby nic, musím se psychicky připravit říct to manžovi.. Ale zatím věřím, doufám...

koblichzek
13. zář 2009

Ivuš přesně tak - věřit a doufat. 😵
JAk je u vás holky?

koblichzek
13. zář 2009

Kočenky, jdu si udělat ten čajíček s meem a jdu se potit. Přeji hezký večer všem.

ivanau
13. zář 2009

Tady krásnej podzim, sluníčko, docela teplo. 🙂 úplně to volalo na procházku

dadous
13. zář 2009

hm tak tady jako na horach, sluníčko už davno zalezlo, venku 14 stupnu a je cejtit podzim 😀

daja.w
14. zář 2009

Ahojky přeji všem krásný den 🙂 teda tu je dnes kosa 😖
Kobli hlavně se uzdrav a teplý čajíčky 😉
Ivi chvilku ještě vydrž ten desátý den by to už šlo 😉 a neboj vše bude OK držím pěstičky 🙂
Dado tak jak je mamino co kalhoty sednou ti 😉
Blaži tak ty už budeš stimulovat držím ti pěstičky at už tě to vyjde
Nadis ty se taky vykulíruj a pořádně se vypotit 😉
Medu tak Kabáti to musel být mazec tolik lidí víc než na Madonu 🙂 😀 doufám že jsi se nám tam neztratila 😉
No já jsem měla jít v sobotu do práce do toho baru a sešlo z toho ☹ bylo tam málo lidí tak to zvládly beze mě tak jsem byla s manžou na pivku a na vodečce 😉 a samozřejmě jsem celou neděly proležela 😅 🙄

lenkacar
14. zář 2009

čus holky tak já se byla ptát po práci a co myslíte dneska sundali ceduli a přijali dneska akorát nějakou pipinu .. 🙄 🙄 🙄 ženská si vzala na mě kontakt ,ale nevim ...tak jsem byla ještě v jiným krámu a zítra se dám na další pochod po městě .. 🙄 sakra zase jsem čekala na pozitivní test ..dopr..už ..

lenkacar
14. zář 2009

u nás je kosa a chčije a chčije ..jako vždy když se jdu ptát na práci ..to je snad úděl ..bejt vytočená a zmoklá ,jinak dnešek 14den test nega a,vysadila jsem léky a čekám na mrchu ..

lenkacar
14. zář 2009

taky jsem si na medu vzpomněla jak byli kabáti ..asi to byl dobrej nářez,já bych jela na rammsteiny

ivanau
14. zář 2009

Čau Leni, tak to je pech 😒 Jinak tady zatím nechčije, ale asi bude.
Holky mrkněte Čekáme na potvrzení umělého těhu. Jak se choval doktor k J.Cian 😕 😕 😠 😠

lenkacar
14. zář 2009

ivo hustota nejvyššího kalibru .. 🙄

lenkacar
14. zář 2009

ivo nesvrběj tě pařátky?

ivanau
14. zář 2009

No to je hnus velebnost 🙄 Jink jsem teď koukala jak jsem tu diskuzi nazvala 😖 jsem jelito 😀

lenkacar
14. zář 2009

dobře ne? já jsem nic špatného nezaznamenala