• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Je to Čekatelky na potvrzení těhu po umělém oplodnění a já napsala Čekatelky na potvrzení umělého těhu :rolling_eyes:
14. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dyt je to fuk my tomu rozumíme :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ivan..a ostatní :wink:
Ivan jak je? Koukala sem že budeš testit koncem týdne :wink: tak doufám že tam budou //!
Ivan chtěla jsem se zeptat proč nemáte mrazáčky?
14. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni svrběj svrběj :grinning: ale jsem 7den to je brzo a radši nemám test, koupím ho až zítra večer, testnu ten 9, kdyby náhodou, tak by duch mohl být co myslíš?
14. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo to už by mohl být ducháček :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: No jen aby... :confused: a co ty Leni? čekáš na mrchu a pak to vidíš jak? Je mě to tak líto... Myslíš, že už se neukážou? Ještě ani nešpiníš ne?
14. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
přes ty léky co beru dorazit nemusí řikal to doky ..ta divina to staví ,bolí mi břicho at už dojde mrcha a je konec konečně ...konec října imuno a příští rok se uvidí ..další křížek na krku ..
14. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, ani ti na to nechci nic říkat, protože to stejně nevystihnu dobře. Třeba se něco dozvíš z toho imuna a trošku se srovnáš hormonálně, když bude pauza...
14. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivi už jsem v poho nepotřebuju utěšovat fakt ..víkend byl náročnej ,ale už jsem v klidu :wink:
14. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještěže se dokážem vyhrabat z těch hromad h... a jít dám, ať je to včem je to. Jsi dobrá Lenči, jsme ráda, že je ti líp.
14. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivo ono nám nic jiného totiž nezbývá
14. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to máš pravdu :confused:
14. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja sem tady poperve, je tady nigdo po uspesnym KET?
14. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tady koblížek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ahojky :slight_smile: takže testík je negativní :frowning2: moc mě to mrzí a tak jsem ti držela pěstičky,ale co se dá dělat takový je život,ted se dáš do pořádku psichycky i fyzicky pak to zkusíte znovu :wink:
14. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim vsechny jsem tu opet jen naskok
Tak Leni je to na dve veci co?Ale jsme fakt statecny zeny bozeny a at je to kruty nebo ne zivot jde dal :angry: Drz se,drzim pesti :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak jen hlasím že medunka Kabaty přežila a frčej domu :sweat_smile: :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře že je medu spokojená ..jo holky už jsem v poho .. :wink:
14. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je taky dobře leni, tě obdivuju, jak to zvladaš, no jo ale vono nic jinyho nezbejva ,že :confused: jak to maš s prací?
14. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatim nevim dadu ..zítra pokračuju v obíhání a rozdávání telefonních čísel ,je to děsně ponižující ,ale co můžu dělat
14. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to znam, dadouš to taky tak měl :angry: ted teda nastoupil do kolbenky, zatím :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíš mi to nárazově přijde líto ,ale snažim se myslet do dálky ... :wink:
14. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas v úpraci, aby nemusela dal propouštět, tak holkam zavedla čtyřdení pracovní tyden :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam odkud mě vyhodili že jsem furt chyběla kvůli ivf to taky zavedli a kdo šel jako první? ten kdo se moc ulejval :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych mohla do lidlu a do kaufu hned ,ale to je poslední štace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak na jednu stranu je to celkem logicky, že vyhoděj toho kdo často chybí, ale zrovna kvuli tomuhle je to nefer, jsou třeba lidi ktery jsou doma s ničím třeba měsíc, a to nikdo neřeší, taky je u nas jedna takova, akdyž propoštěla, tak vyhodila mamu s dětma, a tuhle svobodnou co furt marodí si tam nechala, tomu nerozumím :angry: a nejhorší je že ona zustavala doma třeba jen proto, že měla blbou praci tak se prostě hodila marod :rolling_eyes:
14. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu všude se hřeší na to že je velká nezaměstbnanost a s lidma se jedná jak z dobytkem a ještě si máš vše nechat líbit ,za tebou je zástup dalších ...jo je to hnus
14. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo jen mě sere, jak se vybíraj ty, co maj vyhazov :angry: :grinning: hele taky jsme si vždacky v praci dělaly srandu, že kdyby něco, tak v kaufu a pod. vždycky berou a sejdeme se za kasou :grinning:
14. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,hlásím se zpět v kobylkovně.Dnes tady zima jak v prdeli u vás to asi nebude jiné co?Na kabátech bylo super.Pořádný nářez :sunglasses:
15. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu a nezmrzla jsi tam?
15. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek