• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
ahoj Leni,ne bylo to dobrý,jsem sebou pořádně házela :grinning:
15. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je přece třeba ne, si řádně zatančit a nebo zimou? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musím vás dočíst,nevím co tady bylo,jen na poslední straně něco s kasou a kauflandem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to musí být něco hrozného,to jsou chudáci ty pokladní
15. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak ta semnou taky trhala :grinning: ale měla jsem dost hader na sobě.Ty vole ale těch lidí :confused: od dětí až po důchodce,to mě překvapilo,jsem myslela,že to tam bude samej vlasatec a nebyl
15. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadoušek je dnes na utz co?tfuj,tfuj,tfuj,plivance pro štěstí a aby věděla už co je to za překvapení,které se za pár měsíců vydere ven :wink:
15. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je síla,ten pablb doktor jak se choval k té j.cien :angry: jsem jako nepochopila,proč se tak hovadsky choval?
15. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem.
Leni :frowning2: .
Medunko je fajn, že ses uvolnila. No ten doky a j.cien, taky jsem to četla a pán by měl asi změnit zaměstnání. je to hňup. To je podpora jak blázen :angry:

Dadoušku držíme palečky a těšíme se na nové informace a fotečku :dizzy_face:
15. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile: tak já mám nervy na krajíčku včera večer švagr spadl ze schodů :angry: totálně ožralej no hnus a ted lítám jak blbka na poštu bo má důchod a mě ho nedaj :confounded: k doktorovy vyřídit sanitku do špitálu :confounded: a ted čekám až dojede mě brzo z něho trefí :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Medu tak to je fajn že jsi si tam užila a zapařila,jak říkáš taky bych tam čekala vlasatce,ale důchodce :grinning: :grinning: ale hlavní je že jste dojely v pořádku :wink:
Dado taky tfuj tfuj tfuj pro štěstí hlavně at je vše ok :wink: :slight_smile:
Taky jsem četla o tom dr. to je teda mazec určitě bych si to nenechala líbit kretén :angry: a už bych k němu nešla nikdy! :angry:
15. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dáji, taky by mě tam už nikdo nedostal. Takže není pravda, že ožralejm se nic nestane? Je to vážné? Nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kobli no není a není to taky poprvé co takhle spadl blbeček :angry: no nevím,ale nemůže vstát a motá se mu hlava tak asi něco s hlavou má :angry: no snad to nebude nic vážného,ale jen co se ztoho dostane tak at si mě nepřeje zněho udělám čtyři malý do školky :angry:
15. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dají ožralcio mívaj štěstí ,jak ten jak ho přejel vlak ..že ho to nevzbudilo co jak mu to ufiklo ty pařátky a měl zvednout ještě hlavu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáji, tak to asi bude nějakej ten otřes mozku. Drž se
15. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to k nasrání když zaměstnaj druhý svojí blbostí ..achjo ,dají a co a práce? já nic zase jsem obchodila město a rozdávala jsem kontakty :rolling_eyes:
15. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už ho odvezly no saniták příjemnej jak vřed na prdely :stuck_out_tongue_closed_eyes: no co se stěma lidma děje fakt teda nechápu :confounded:
Leni práce nic,ale jdu dělat do restaurace asi od října,ale jako brigádně prozatím a ted jen výpomoc na akce,no mě se teda moc nechce běhat po městě a dávat kontakty příjde mě to ponižující jak svina,ale co naděláš nic prostě jen lítat a zhánět
15. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ty Daji muzu se te zeptat odkud pochazis?nejsi nahodou puvodne ze severoceskeho kraje?
15. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mili :slight_smile: ne já jsem z moravskoslezkého kraje
15. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zhaneni prace je fakt neprijemne.To ja driv kdyz jem obehla par obchudku s neporizenou se me vzdycky cmocnil skoro plac a jak rikate ponizeni ze jsem se otocila na pantoflu a sla domu.Je to hnus
15. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha ja jen ze bys mohla byt dvojce jedne me zname a le to je teda totalka :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu na okna.Za chvili je manza doma,tak at neco stihnu :confounded:
15. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo je to hnus,doprošovat se o práci a pořád nic jo taky to mám tak když příjdeš s nepořízenou tak je mě hrozně a hrozně mě je když jdu se ptát :confounded: a pročpak sis myslela že jsu ze severočeského kraje?
15. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne Mili dvojče nejsu :grinning: bydlela jsem až za Bruntálem a v Prostějově jsu už to bude 12 let :grinning:
15. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Dáji,tak až se švagr dá do pořádku,hned mu jí pořádnou ještě vypal,dobytek co tak chlastá a ty máš krz něho nervy :angry: :angry: :angry: :angry:
15. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mili a kdy jdeš do práce?
15. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daji :rolling_eyes: to je hrůza, já su vždycky čertova, když se někdo takhle neukočíruje a hlavně, když tím obtěžuje i okolí.
Tak jsem byla venku, zakoupila jsem mamtest a ještě počkám. Jinak se chystám žehlit, manža už nemá co na sebe. :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Ivi a kdy se chystáš na tu akci testící?
15. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi zítra...9dpo ET bych třeba už ducha našla. Miloš se třepe na čtvrtek a já bych to ráda věděla dřív a byla připravená na obě varianty :fearful:
15. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak vydrž do čtvrtka,ať se třepete s Milošem spolu :wink:
15. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu položit na gauč moje stárnoucí tělo,jsem hotová,to zas byl víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím se dát do pucu :wink:
15. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak kdepak máme toho Dadouška?
15. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivi ještě vydržaj :wink: :wink: :wink:
15. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek