• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ahoj, jsem doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ultrazvuk se nekonal, dr tam dnes nebyl takže až zítra :angry: v poradně dobry, aids nemam :grinning: a žloutenku taky ne :grinning:
15. zář 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu tak aspon něco v poho .. :wink: :wink: :wink:
15. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jsme věděly,že nemáš :wink: ty vole,tak to je napínavý jak malý gatě :confounded:
15. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo, ale zas se zejtra handrkovat do Trauče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem si s takovou chutí udělala tlačenku s cibulí a octem,ale tose nedá žrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: proboha to je sbad jen z kůží a maso jako ani neproběhlo :confused: fuj,bych to tomu výrobci omlátila o palici a za trest by to musel sežrat
15. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale na HIV a jiné sračky to ti dělali teprve teď :confused:
15. zář 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem vytočena, páč jsem jela rano na desatou a dr tam byla až od jedny a ten ultra jim dneska taky vypadl :angry: takže zítra nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je dílo s nima s těma dokama
15. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Dado ty nás napínáš :wink: ale jinak že je vše OK to je dobře
Tak holky ted jsem hodila řeč s manžou tak asi příští měsíc jdem do druhýho boje :slight_smile: hurá mě konečně potěšil jsem štastná jak blecha :grinning: doufám že se nic nestane a budou penízky :wink:
Medu teda a tak mohla být cibulovotlačenková líbačka doma a zas nic :grinning:
15. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Dáji,tak blahopřeji k tomu tahu :wink:
jo mohla ale nebude,kdo by to žral?????takovej hnus velebnosti
15. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že z toho zas nic nebude,ale když to je hnus tak to nejes ty jo tláča bez masa a co místo toho daly :sweat_smile: aha kůži no hnus
Jo jsu ráda děkuji měl ten velkej kšeft a já si myslela že vydělá tak kolem 40tis a ono z něj ted vypadlo že prý 71tis. no poplatíme nějaký věci a ještě fůra peněz zůstane :wink:
15. zář 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nne ne už minule ale až ted mi řekla vysledky :sweat_smile:
jee tak to tu přibydou zas další těhule :sweat_smile:
15. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak teď jsem málem upadla z lavice,proboha a co dělá manža za práci :confused: taková obr čočka,bych si to chtěla pomazlit ten ranec :grinning:
15. zář 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole ten umí vydělat :confused:
15. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se divím,že z té tlačenky na mě nevykouknul jen prasečí rypák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadoušku tak jsme dvě co polikaj viď,při té představě takového balíku :grinning:
15. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja uplně slintam :grinning: teda nad těma prachama,ne nad tlačenkou :grinning:
15. zář 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je instalatér vše co se týče vody a odpadů :grinning: ne toto byla jen nárazovka jinak tolik nevydělá ale jsu ráda že dostal tento kšeft no kdo by nebyl že :sweat_smile:
Medu to jo ještě prasečí rypák fůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dado snad to ted vyjde :wink: ale víte že jsu optimista tak vše vidím dobře špatný myšlenky zahazuji :wink:
15. zář 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky bych se pomazlila sněma,ale poplatíme nějaký věci a pak stimulka něco se nakoupí a penízky budou hned fuč :frowning2: a něco málo se schová teda pokud se vše neutratí :grinning:
15. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vemte si příklad z daji, takovy přístup se mi líbí :dizzy_face:
autor
asi řeknu Romanovi,yby se vysral na kancelařinu a dokopu ho na instalatera :dizzy_face:
autor
jo má dobrý přístup,taky jsem za mlada byla taková
15. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no medu co byste s tolika prachama dělali? :grinning:
15. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu radši at je v kanclu a máš ho doma ten můj je většinou v řiti do třech v práci a pak frčí na fušky a přijede večer a když nic nemá tak je doma a to většinou usne :frowning2: jo a doma nic nezpraví myslím jako co se týče vody :angry: to jen když už je to katastrofa nebo já když chytnu záchvat vzteku :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo medu a dneska jsem si konečně dala tu svíčkovou :dizzy_face: než jsem šla do poradny :stuck_out_tongue_closed_eyes: samozřejmě jsem měla hned dvě kila nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky mám jen jeden boj za sebou,kdybych jich měla víc určo bych tak optimistická k tomu nebyla :frowning2: ikdyž jak se říká život je boj tak bojuj :wink:
15. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a já prasuta sežrala teď místo hnusu tlačenčího celou toffifee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ještě,že nemám doma váhu
Dáji,víš jak to je:kovářova kobyla chodí bosa a ševcova žena taky :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu já si nemohla vzpomenout na to jak se to říká :grinning: ale je to úplná pravda :angry:
15. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu hodit ještě kopyta hore,jsem nějaká kantáre furt
15. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jen běž si odpočinout já jdu si udělat kafíčko a asi taky hodím hore noženky :grinning: tak zatím pááááá
15. zář 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek