IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
dadous
15. zář 2009
ahoj, jsem doma :-p takže ultrazvuk se nekonal, dr tam dnes nebyl takže až zítra ]-( v poradně dobry, aids nemam 😃 a žloutenku taky ne 😃
lenkacar
15. zář 2009
dadu tak aspon něco v poho .. 😉 😉 😉
medunaautor
15. zář 2009
tak to jsme věděly,že nemáš 😉 ty vole,tak to je napínavý jak malý gatě :-S
dadous
15. zář 2009
noo, ale zas se zejtra handrkovat do Trauče :-p
medunaautor
15. zář 2009
tak jsem si s takovou chutí udělala tlačenku s cibulí a octem,ale tose nedá žrát :-p proboha to je sbad jen z kůží a maso jako ani neproběhlo =-) fuj,bych to tomu výrobci omlátila o palici a za trest by to musel sežrat
medunaautor
15. zář 2009
ale na HIV a jiné sračky to ti dělali teprve teď =-)
dadous
15. zář 2009
no jsem vytočena, páč jsem jela rano na desatou a dr tam byla až od jedny a ten ultra jim dneska taky vypadl ]-( takže zítra nanovo :-p
medunaautor
15. zář 2009
to je dílo s nima s těma dokama
daja.w
15. zář 2009
Ahojky 🙂 Dado ty nás napínáš 😉 ale jinak že je vše OK to je dobře
Tak holky ted jsem hodila řeč s manžou tak asi příští měsíc jdem do druhýho boje 🙂 hurá mě konečně potěšil jsem štastná jak blecha 😃 doufám že se nic nestane a budou penízky 😉
Medu teda a tak mohla být cibulovotlačenková líbačka doma a zas nic 😃
medunaautor
15. zář 2009
no Dáji,tak blahopřeji k tomu tahu 😉
jo mohla ale nebude,kdo by to žral?????takovej hnus velebnosti
daja.w
15. zář 2009
no právě že z toho zas nic nebude,ale když to je hnus tak to nejes ty jo tláča bez masa a co místo toho daly :-N aha kůži no hnus
Jo jsu ráda děkuji měl ten velkej kšeft a já si myslela že vydělá tak kolem 40tis a ono z něj ted vypadlo že prý 71tis. no poplatíme nějaký věci a ještě fůra peněz zůstane 😉
dadous
15. zář 2009
nne ne už minule ale až ted mi řekla vysledky :-N
jee tak to tu přibydou zas další těhule :-N
medunaautor
15. zář 2009
tak teď jsem málem upadla z lavice,proboha a co dělá manža za práci =-) taková obr čočka,bych si to chtěla pomazlit ten ranec 😃
dadous
15. zář 2009
ty vole ten umí vydělat =-)
medunaautor
15. zář 2009
se divím,že z té tlačenky na mě nevykouknul jen prasečí rypák :-p
medunaautor
15. zář 2009
Dadoušku tak jsme dvě co polikaj viď,při té představě takového balíku 😃
dadous
15. zář 2009
no ja uplně slintam 😃 teda nad těma prachama,ne nad tlačenkou 😃
daja.w
15. zář 2009
holky je instalatér vše co se týče vody a odpadů 😃 ne toto byla jen nárazovka jinak tolik nevydělá ale jsu ráda že dostal tento kšeft no kdo by nebyl že :-N
Medu to jo ještě prasečí rypák fůůj :-p
Dado snad to ted vyjde 😉 ale víte že jsu optimista tak vše vidím dobře špatný myšlenky zahazuji 😉
daja.w
15. zář 2009
No taky bych se pomazlila sněma,ale poplatíme nějaký věci a pak stimulka něco se nakoupí a penízky budou hned fuč 😞 a něco málo se schová teda pokud se vše neutratí 😃
dadous
15. zář 2009
holky vemte si příklad z daji, takovy přístup se mi líbí x-)
medunaautor
15. zář 2009
asi řeknu Romanovi,yby se vysral na kancelařinu a dokopu ho na instalatera x-)
medunaautor
15. zář 2009
jo má dobrý přístup,taky jsem za mlada byla taková
dadous
15. zář 2009
😃 no medu co byste s tolika prachama dělali? 😃
daja.w
15. zář 2009
Medu radši at je v kanclu a máš ho doma ten můj je většinou v řiti do třech v práci a pak frčí na fušky a přijede večer a když nic nemá tak je doma a to většinou usne 😞 jo a doma nic nezpraví myslím jako co se týče vody ]-( to jen když už je to katastrofa nebo já když chytnu záchvat vzteku 😃 😃
dadous
15. zář 2009
jo medu a dneska jsem si konečně dala tu svíčkovou x-) než jsem šla do poradny :-p samozřejmě jsem měla hned dvě kila nahoře :-p
daja.w
15. zář 2009
No taky mám jen jeden boj za sebou,kdybych jich měla víc určo bych tak optimistická k tomu nebyla 😞 ikdyž jak se říká život je boj tak bojuj 😉
medunaautor
15. zář 2009
no a já prasuta sežrala teď místo hnusu tlačenčího celou toffifee :-p :-p ,ještě,že nemám doma váhu
Dáji,víš jak to je:kovářova kobyla chodí bosa a ševcova žena taky 😃 😃
daja.w
15. zář 2009
medu já si nemohla vzpomenout na to jak se to říká 😃 ale je to úplná pravda ]-(
medunaautor
15. zář 2009
jdu hodit ještě kopyta hore,jsem nějaká kantáre furt
daja.w
15. zář 2009
jj jen běž si odpočinout já jdu si udělat kafíčko a asi taky hodím hore noženky 😃 tak zatím pááááá