IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
16. zář 2009

nadi no o tom žádná ..je to dobře škoda i peněz

meduna
autor
16. zář 2009

no a co ti teda doporučuje jako dělat dál?

nadis.h
16. zář 2009

Medu musím počkat někdy do úterý až příjde moje krev z té Prahy a dle toho se uvidí. Jestli mám v háji vaječníky, tak budu muset jít do dárkyně... 🙄

lenkacar
16. zář 2009

to jo to by ti nic jiného nezbylo ,je to opravdu vysoká hodnota ..ale stává se to i úplně mladým holkám

meduna
autor
16. zář 2009

hm,zapeklitost,ale jistě se nějaké dobré řešení najde.a dárkyně,ještě,že to je možné

lenkacar
16. zář 2009

já se na tohle totiž ptala mýho doktrora tak o tom něco vim ..řekl že léčit se to nedá ..

lenkacar
16. zář 2009

sakra práce co holka tady to jinek zádrhel co ?

lenkacar
16. zář 2009

já bych musela jít asi do náhradní matky ..dopr.-..

tulik1
16. zář 2009

ty vogo, tady se fakt neda u toho pracovat, to jsem se teda natlemila nez jsem vas docetla 😀

lenkacar
16. zář 2009

čus tulíku jo byla tu švanda

meduna
autor
16. zář 2009

no a já?sakumprásk vše vyměnit

lenkacar
16. zář 2009

květáky mám usmažený a ted se vaří brambory na kaši ..

meduna
autor
16. zář 2009

Tulik,tak nepracuj,stejně jsou už 3. 😝

dadous
16. zář 2009

no dneska jsem potkala bejvylou kolegyni a ta se rozhodla, že pujde darovat vajíčka 😵

meduna
autor
16. zář 2009

jsem měla jen vejce s bramborama a ze včerejška je tady ryba,tak tu si dá Roman,protože ty já nemusím 😝

lenkacar
16. zář 2009

ro musí splnovat zdravotku a věk asi ne?

tulik1
16. zář 2009

ty jo leni, zajedu si, dyt to nemam tak daleko, smaz kvetak je moje druhy nejoblibenejsi jidlo, ale jsem leniva na to ho delat

nadi, to je na prdlacku, mrzi me to ☹
dadousku ty to ani nedocitej, byste se s prckem natlemili az pocurali, to se fakt nedalo prezit bez uhony 🙂

meduna
autor
16. zář 2009

taky bych darovala klidně,ale já moc nekvokám právě 😢

dadous
16. zář 2009

😀 no když jsem listovala 5 stranek do zadu a viděla jsem tam čas 11hodin, tak jsem přastala listovat, doufam že nic zavažnyho mi neuniklo?! 😕

tulik1
16. zář 2009

no jo medu, ale chodim az na osmicku, takze to mam do pul paty, ale to uz taky utece 😉
ja kvokala vzdycky dost, poprve jsme i sest kousku darovali, ale pak se nam neoplodnilo ani jedno, takze bych si za to ted fackovala, ale doufam ze tu nekde uz beha moje uzasna povaha - je to uz sedm let, takze uz asi chodi do skoly 😀

dadous
16. zář 2009

no medu a ja už asi dokvokala 😀

lenkacar
16. zář 2009

medu od nás by to už ani nechtěli 😝 😝 😝 😝 já kvokam a jinak hovno ..tak co je mi to platný leda to dát do líhně ..

meduna
autor
16. zář 2009

jedeme kolem 16hod ke známé se juknout na její morčata a po cestě si koupím dönner,mám hroznou chuť

lenkacar
16. zář 2009

hm a co je to?

tulik1
16. zář 2009

dadousku je to ale fesak ten malej, krasne si tam pochrupkava na zadickach, tezka pohodicka, vid? taky bych si dala rict a zalomila to, jsem nejaka ospala, ale uz asi pul roku, tak to ani neresim 🙂

dadous
16. zář 2009

medu nějaka prasečinka vid 😀

meduna
autor
16. zář 2009

líheň bych taky potřebovala,mám vspupnou dělohu 😠 😠 😠
Tulik,ty jo,tak to už určo někde běhaj,je to od tebe super,že jsi darovala 😵
Dadoušku,ty už máš dokvokáno 😀

tulik1
16. zář 2009

medu ty to tady na nas s tema nemcourama zkousis, taky nevim co je dönner 😒

dadous
16. zář 2009

jo tuli, bude valecí po mamince 😀 ale jednou i mavnul 😵

nadis.h
16. zář 2009

Ten bych si dala kebab... 😝
Holky je to v prdely prostě...Ale já už si z toho nic nedělám a počkám si. Strašně mi to lítá tak uvidíme co bude.