• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Zdarec devcata
Ivi kdyby byl test nega tak bys tam jednoznacne nevidela ani ducha ale protoze jsi v nejistote a ducha vidis tak to bude dobre uvidis.Testla bych pozitri :grinning: hodne stesti
17. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Medu si delas kozy ze ti volaji o dovolene?
17. zář 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no nedělám si kozy.....nemám žádný :cry: :cry: :cry: :cry:
Ráno v 7 to tady vyzvánělo jako na ústředně :confounded: Skočila jsem po mobilu jak olympijská skokanka a vypla ho,než mi na něj začne taky volat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě jako serou,co si to dovolujou,já nejsem placená za to ,abych držela službu na telefonu.Makáme jak hovada,je to moje dovolená a ještě mi volaj!!!!!
17. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je hnus velebnosti :grinning: :angry:
17. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ivi to vypadá nadějně ...já tam měla liliově to bys poznala .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
No jasne taky si myslim Ivi :grinning:
17. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to bych se z toho voto.......Kdykoliv si chci neco pustit na prime a nove pres internet tak mi to nejde spustit a to vzdy kdyz je manza v praci.Tak tohle me dokaze nasrat :angry:
17. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás leje ,tma jak v pr..možná i větší ..na pracáku byla prča docela ...bylo tam asi 30lidí v zasedačce ..
17. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Verim Leni i tam muze byt prca :grinning:
17. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to jo,pracák toje prdel sama o sobě :grinning:
17. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
to byla mili když jsem jim řekla jestli mi nabídnou rekvalifikaci jako posledně ,že na dřevorubce se necejtim .. :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak fičím na ten nákup,ale nechce se mi do toho hnusu ven,asi bude chcát,nebo co :rolling_eyes: Fakt počasí,co přidá na dobré náladě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to oni Leni najdou jistě něco ještě fajnovějšího jak dřevorubec,když se na něj necejtíš :grinning: :grinning: :grinning: třeba kopáč,nebo zedník
17. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jdu dodelat okna,minule jsem udelala pulku a sekla jsem s tim tak ted hold marfuska musi do mrazu.Je tu zima jak na antarktide,alespon pro me. :confounded:
17. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mili,tak si to pust v bedně né :confused: vždyť ty máš český prog.
17. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no dnes je dělat nemusíš,bude chcát :grinning:
17. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
holky možná sem dorazí jedna hodná duše ,ráda bych teda ,kdyby se odvážila
17. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jo medu jde vám normálně česko?
17. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
mili to bych u těch oken umrzla asi :wink: :wink: :wink: :wink:
17. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
medu kopáč jsem dobrej to zase jo ,ale mám ráda legraci ..
17. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo co budete vařit ? mě zbyla kaše a nic k tomu ..asi budu muset ještě odpolko někam vylézt ..
17. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, :slight_smile:

Ted jsem vystrčila tělo z pelechu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Klidně bych spala dál když vidím ten hnus, ale hlad byl silnější. :grinning:

Ustelu si s compem s Váma v obýváku. Dnes nehnu ani prstem...Navařila jsem rizoto včera a zbytek mi může být ukradený... :dizzy_face:
17. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
já tu hlodam jablka a nechce se mi nic,ráno jsem tu lítala jak namydlenej blesk a vše hotovo ,jen vařit nemám co ..
17. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni je línej vzduch venku... :rolling_eyes: Tak uplácni taky rizoto.To je hned.
17. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
mám dost kaše ze včera ...květák se snědl ,víš co mi řekl vladís že jsem měla rozdělat ten květák na miniaturní růžičky a to by byl spokojenej ..no chápeš tu buzeraci? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni jo chápu. Mám to samé doma. Občas z mho něco vyletí, že bych z toho vykvetla. No tak ke kaši nějakej flák masa třeba na přírodno, nebo párek, nebo file...
17. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
17. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
hm musim ale do světa pro to něco ke kaši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: čus blaži deš nějak pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni tak to potom si dejte jen samotnou kaši at nikam nemusíš. :grinning:

Ahoj bláži
17. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
a nadi smrdí ten had?
17. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek