• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Ahojky holčičky snažím se vás ještě dočíst nějak moc jste toho nakecánkovali .Teď jsem dorazila byla jsem u kamarádky se podívat na mimi
17. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
blaži ty se chceš asi nakazit vid ..mimískem,jo kdyby to tak šlo co? nám včera volala kuřba že už je po porodu celkem fit ,bolelo jí břicho a v zádech ,malá měla 4kg a ona je jak z kozy duch ... :confounded: ,tak už se hlásí o dárek kdy dovezem ,sakra to jsou kámoši tohle ..spíš kolegové vladíse vojanda s vojákem a pak to tak vypadá ,musim mrknout jestli malá neni zelená :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a co třeba horníka ti nenabízely na pracáku ? :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne svářeče a dřevorubce a řidiče...ba ne měli tam kadeřnici a kosmetiku ,ale to ti nechaj udělat jen když začneš podnikat
17. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by bylo fajn kdyby se dalo nakazit co,proto to zkouším
tak to si holka nevybereš .
Kdo je to kuřba
17. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni kdyby jsi viděla jak mě bolí břicho jako blázen
17. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já jsem taky uvažovala nad nějaköu rekvalifikací z pracáku... Spadám pod Prahu tudíž tam je toho hafo na výběr, ale dělám školu a začala jsem makat tak jsem se na to vyprdla páč to je snad 14 dní každý den... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A had nesmrdí. :grinning: Jen když má čerstvě cep, ale jakmile se vyhodí tak zas nic.. :grinning:
17. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ta holka co k nám lezla těhotná a kouřila jednu za druhou ..tak jsem jí začla řikat těhu kuřba ,už porodila tak je jen kuřba ..a pěkně mě s tim srala ..
17. zář 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt nevim co si vybrat za rekva..no snad se s nima nějak dohodnu
17. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hotovo,nakoupíno a 30éček v prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: a to nemám maso,jen takové mrcasnice v tašce,že se z toho jako až zas tak nenažerem.Květák jsem taky koupila,tak ho udělám,ale bude si hi jíst jen Roman ,já ho nenávidím-ten květák :grinning: :grinning:
Leni,já českou telku nemám,to by jsme museli koupit takovej satelit,tak nevím,třeba někdy,až nebudeme tak chudý
17. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu jsem tu asi ani nezažila to musí být už delší dobu
17. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem mimo mísu,jaká kuřba porodila?znám ji?
17. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě vadí na květáku jak smrdí ,ale i pak teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale jíst mi chutná
17. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je vladísovo kolegyně z práce co mě nebohou neplodnou tady furt otravovala u nás doma ,určo jsem o ní psala něco :sweat_smile: :confused:
17. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu to znám. Já občas až nevěřícně kontroluju účet jestli tam nemám něco špatně namarkované... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky ty peníze by měli plošně zrušit
17. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem úplně mimo tuto osobu neznám
17. zář 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky kdyby jste věděli jak mě se nechce jít do práce:Co mám dělat aby jsem tam nemusela :rolling_eyes:
17. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bláži a kde děláš? Mě čeká facha od pondělí každý den... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pěkně od rána i se snídaněma.. :rolling_eyes:
17. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bláži na to je jen jedna rada-nejít :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky to je smrad jako prase z toho květáku,já vím,že sousedi si myslej,jak máme s Romanem natržený prdele.Určo si nemyslej,že tady vařím květák
17. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nesnáším smrad z květáku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sním ho obalený, ale sama bych ho nevařila.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu to právě musím jít tak se tu mějte ještě večer se stavím až příjdu z kolbenky pa páá
17. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar kuchařinky...já byla na obědě s mamkou a dala jsem si zapečenýho lososa....teď už čumákuju doma...chčije a chčije, tak bych spala.
Jako holky, čárka která je vidět pouze na denním světle z určitýho uhlu nic neznamená. Třeba jsi na ty testy Leni nečučela jak já, nos pomale na testu , zaostřenej zrak...ukazovala jsem to mamce, ale pod zářivkama a s čočkama neviděla lutr h***o natož ducha. Prostě počkám a je, co jinýho taky že? :grinning:
17. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky iv, přesně takhle jsem taky začínala s testováním. :slight_smile: U prvního testu jsem videla ducha jen já a taky jen na denním světle. Za dva dny zesílil a už jsem ho neviděla jen já. Ikdyž by se o druhé čárce dalo furt ještě pochybovat. Další den ráno už to ale bylo bez debat. Byla vidět i z dálky :slight_smile: Tak držim pěsti, ať sílí :wink:
17. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lip díky...uvidíme, příjdu si jak magor :rolling_eyes: když na to čumím, jak bacil do lékárny...
17. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já květák miluji a ani mě nesmrdí :slight_smile: ale nesnáším to obalování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to věřim iv, taky už jsem o sobě začínala pochybovat když jsem na to čučela s nosem na testu a nakláněla to na všemožný strany. A pak to dovršil manžel, když řekl, že tam nic nevidí, že mám akorát tak halušky :D Ale byla tam, néé že nééé :wink:
17. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako slunce už není a nebude??? zase čekat až do jara :confused:
A kde je Dadoušek se svojí vysmátou holkou :wink:
17. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek