• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
no a pěkně k televizce pod deku s čajíkem.půjdu taky,jsem nějaká na hovno dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo šup pod deku, mě davaj ordinaci :dizzy_face:
17. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě ani nevím co,ale něco určo najdu,nebo si pustím DVD
17. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den přeji všem :slight_smile: holky copak to slyším vy jste nemocinkaný tak šupky dupky do pelechu a pěkně se potit a teplý čajíčky povině všichni :wink:
18. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus kdo je tu nemocnnej
18. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čágo,jsem Vám to tady nějak zaprskala tou svou chřipkou co? :confused:
18. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já přišla od plotny dělala jsem svíčkovou a nakonec z toho vylezla neidentifikovatelná omáčka .. :grinning: :grinning: :grinning: :cry: než jsem začla zavařovat moukou byla to svíčková a ta mizerná mouka ne a ne houstnout a nakonec jsem dala i polohrubou a nakonec to byla samá mouka a musela jsem tomu znova dávat chutě ,no holky ,vysrat se na takový vaření ..to je mouka na dvě věci ..
18. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj, dneska je tady krasně, a ma to vydržet až do příštího tydne :sweat_smile: sem na to zvědava :dizzy_face:
leni to maš za to , že v tejdnu takhle vyvařuješ :grinning:
18. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadoušku to je na víkend až přijedem ..to neni na dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ahoj. :grinning: To jsi jak já. Já dělám omajdu a zahušťuju tak dlouho až je z toho občas kaše.. :grinning: Já chtěla dneska udělat guláš a maso hovězí jsem na kase vrátila páč bylo zelený.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajo dyt je patek :sweat_smile:
18. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty jo nadi to je nějaká debilní mouka z kaufu ,už se mi to stalo několkrát ,jestli nemá lepek nebo co ..fakt kdybys jí dala kilo nic ...
18. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm zelený maso nebrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni ho přežmouchnou a pžebalí a nějakej chudák si to stejně odnese domu a pak to hodí psovi .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty nadi a had nežere zbytky co?
fuj taky občas narazím na zeleny :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych jim to omlatila o hlavu :rolling_eyes:
všechno je tak drahý a jkeště to neni kvalitní ,jako tohodle se bojim jít do krámu dělat ,že tam se setkáš s tim každý den a jako prodavačka to odsereš ...
18. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nesnášim to. Já to schválně vzala, abych to pak řekla před lidma u kasy,aby to slyšeli...To samé se sýrama,které chytli už plíseň... :rolling_eyes: Už nebudu do Billy chodit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže leni zas jedete makat na chatu?
18. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam se to stává často páč maj svoje balírny tam ..a přebalujou prošlý zboží a znova narazí datum :stuck_out_tongue_closed_eyes: achjo ..
18. zář 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene dadoušku dneska až do neděle jedem k sestřenici do ÚSTÍ/L.
18. zář 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak se nechate obskakovat :grinning: u nas jsou zítra slavnosti, tak asi budem na klobasach :sweat_smile: a mam strašnou chut na burčak, tak doufam že tam budou mít :sweat_smile:
18. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě to tak aby mě tam kdosi obskočil ,mangel mi řekl hned jak se tam budu natřásat mezi bejvalejma láskama otočí se jede domu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já tam jezdila za mládí a byla sem tam bletovaná místníma mládencema a po 20letech ,stará a tlustá se tam jedu mrknout
18. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chtěla bych vidět ty mladence po dvaceti letech :grinning: :grinning: ale ty ty ty jestli se budeš natřasat :grinning:
18. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a ví už o té tancovačce? :grinning:
18. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi neví ani prd ,mlčim jako hrob .. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,dadu fakt se nebudu natřásat to poprsí taky už moc nedrží asi by mi při tom natřásání vyskočilo
18. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to musíš pořadně ukotvit :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi nejlíp za ušiska ... :grinning:
18. zář 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsi dobrá. :grinning: To si neumím představit po tolika letech ... :grinning: Já takhkle dlouho nebyla u babičky kam jsme jezdili jako malý..Tam jsem měla taky dost lásek... :grinning: A teď je většina z nich zavřená... :fearful: A to jsme ještě "nedávno" byli takoví haranti malí... :sweat_smile:
18. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
panejo taky už vidim ty lásky ,plešouny pupkatý ..no prostě to co mám doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek