• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
to je normál,taky takhle chrastím v hrnkách,ještě ,že je máme ,ty hrnky :wink:
17. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já tady 1kč ,v druhým hrnku 20kč ,no dobrý ,nakonec jsem to dala dokupy
17. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Leni já včera takhle namistrovaně občas nakupuju .. u kasy vyndám peněženku a zjistim, že tam nic nemám.. :zipper_mouth:
17. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu věšet prádlo ...kámoška mě zdržela ..
17. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď byla málem moje smrt!!! Vylezu z wecka a v chodbě po světlé plovoučce běží pavouk velký jako sfiňa! :fearful: :astonished: Jsem se lekla,že jsem si málem nadělala do pyžama. :grinning: Tak jsem ho zašlápla tak, že jsem měla pantofle a na nich ještě Karla pantofle a dodělala jsem ho mopem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted budeš mít smulu :confused:
17. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu to nebyl žádný pavouček na štěstí. To byla sfiňa velká... :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych tady nevydržela vědět, že mi tu něco takovýho běhá... :fearful: :grinning:
17. zář 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
brr, hele ja bych ho taky zamordovala :grinning:
17. zář 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu aspon vyluxovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuj,tak jsem si kousla do párku a málem jsem se poblila,když jsem si představila ten hnus co ti tam běhal po podlaze :astonished: já bych na to ani nešlápla,mě by hned vzal šlak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu no však jsem se klepala jak osika... :stuck_out_tongue_closed_eyes: musela jsem mít dvoje boty, abych byla schopná to zašlápnout ... :grinning: Ale musela jsem vidět, že to je mrtvý jinak bych pak tady čuměla celej den na zem jestli to někde není a Karel by musel vyst :grinning: hovat večer třičtvrtě ložnice. Jinak bych nešla spát.. :grinning:
17. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo medu to mi povidej, minule mi sezral pes v lese veverku, no to byl hnus, jsem myslela ze to tam hodim, jeste ze jsem byla pred snidani ... :grinning:
17. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já vidět tu sfiňu tak odcházím z bytu :wink: :wink: :wink: :wink:
17. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tulik :astonished: a co máš za psa??ty by jsi určo nemohla ke mě domu s pejskem na kávičku,když mám ty morčata :grinning: to by byl asi jejich poslední den né?
Pavouky nenávidím k smrti.To bych dala klidně myši francouzáka,než aby na mě vlezl pavouk
17. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
odcházim je pomalej výraz ,no ale to dilema ,zaleze a už nevyleze a až v noci ..a spadne přímo na mě ...fuj holky kdo ty pavouky vymyslel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu je to labrador, takze sezere co muze, ale i tak je to ten nejuzasnejsi pejsek na svete pro me :slight_smile:
17. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo je to humus... :stuck_out_tongue_closed_eyes: To i ten had mi nevadí... ale pavouci... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a myši to samé... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tuliku to asi jorkšír nebude co ten Tvůj pejsek?! :grinning:
17. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já chci taky pejska,ale musím sehnat něco příručního,jinak by se k nám do bytu nevešel a stejně velkej pes by byl hroznej chudák v bytovce.Labradoři jsou moc fajn
17. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
me vic nez pavouci vadej mouchy, sedi na vsech hov... a pak si sednou na tu buchtu co si chci dat ke kaficku, ja to vsechno zabijim, pavouky, mouchy, hovada, komary no proste vsechny mrchy co mi zneprijemnujou zivot :grinning:
17. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych líbla vše raději než vidět pavouka..kdybyste viděli ty nestvůry co sídlí u nás na chatě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to už jsou malý tarantule
17. zář 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to já taky,jen toho pavouka ne,a to jen proto,že se ho bojím,ale Roman TO musí zabít,jinak kdyby mu TO uteklo,musí převrátit byt a najít TO
17. zář 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mouchy nenávidím,to říká vždy moje máma,svině jedny hnusný,sedí to na hovnech,mrtvolách a pak to sedne na naše jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to věřím Leni,to co lezlo u mamky v baráku,jsem myslela,že mě to usmrtí :confused: my jim říkáme makety,protože to tak vypadá,že je to obr maketa,která snad ani nemůže v Česku být,ale je :confounded:
17. zář 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
máma má sklep a já jí vždycky říkám,mamko prosím donesla by jsi mi pití z maketova :grinning:
17. zář 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj holky jen se o tom bavíte tak mám husí kůži..já mam pořád TO u dveří a nejsem schopná TO jít vyhodit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
17. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, loucim se s vami a mastim do te posilky, pokud to preziju, juknu vecer, tak se cinte at si poctu :wink:
17. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
by mě vyhovovalo, kdyby stačilo uklidit jednou za měsíc :sweat_smile:
17. zář 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu tak slyselas to jako?Jak se zas strilelo ve skole?V Ansbachu ty brdo to nejni vubec daleko odsud,tak to je zas sila
17. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo něco jsem slyšela v radiu,zase nějakej šílenej střelec,no ono jim tady všem kapánek jebe z toho tlaku a strachu jak to bude dál.ještě,že na pohled neni poznat,že jsem Auslender,jinak bych se bála jít ven
17. zář 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨tak na mě skočila nějaka hnusna ryma :stuck_out_tongue_closed_eyes: celej den pčíkám :angry: a ted se to začína spouštět :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu udělat čaj
17. zář 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek