• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
no jen tady po krásách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co, dnes už tu se mnou bude někdo mluvit? :wink:
20. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: Kobli ahoj,to víš je víkend,tak je to tady mrtvolov
20. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mám dost..Ti chlapi tam sedí pořád! :grinning: Už si tam měřili břicha na zahradě a myslím si, že moc o sobě už nevědí... :grinning:

Medu jsou to nějací "taťkové" typuju 40 a výš...
20. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No medu, jasný, tak já to jdu zkusit k televizní pohádce, napapám bříško a pak se tu zase objevím. Snad tu někdo bude.
20. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to bude asi poslední záchvěv,pak odpadnou a šlus
20. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my už konečně jdeme na ,my z konce světa,jsem se nemohla furt vymrcasit k bedně :confounded:
20. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu-skarifikace ovárií je rozrušení obalu vaječníku aby se vajíčko mohlo vyloupnout a putovat.jenže je to jen dočasné a vaječníky se zas opouzdří.-PCO-polycystické vaječníky.mě to fungovalo pouze měsíc pak ovulace zas zkončila. Mili dík za povzbuzení ve srovnání s tebou jsem srágora :wink: jo překonám to, je fakt že ted po 4té se již nehroutím tak jako po nezdařeném 2ivfku člověk se obrní.jen mě strašně bolí ty debilní dotazy všech okolo,myslim třeba v práci..bydlím na malém městě a dá se říct že je to jedna velká drbárna :grinning:
20. zář 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
právě proto je kobyla,tady to můžeš říct a nikdo to z okolí neví :wink: aha,tak jsem nevěděla,já měla taky něco,ale nevím přesně co to bylo,jen mi dok řekl,že mi musel vaječníky naříznout do kříže :confused: neudělal mi je teda svaté? :grinning: :grinning: tak jsem koukala na my z konce světa a nějak to není moje parketa :stuck_out_tongue_closed_eyes: venku docela pěkně ale jsem shnilá něco podnikat.A co ta Lenka,ještě asi dospávaj po pařbě,doufám,že se zadařilo :wink:
20. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych spala pořád. Až je to děsný :grinning:
Ahoj Majd.
20. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to nějaká líná nedělě Kobli,povaluji se a usínám,pak zase vylezu,požeru a opět to jistí gauč :confounded:
20. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je divná. I mě přišlo, že je nějakej divnej tlak. Nevím. Jsem jak přejetá parním válcem.
20. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to take znam jak na tebe lide cuceji""hele ta chodi na umele oplodneni"" a drbaji.A prave tady z toho si uz vubec nic nedelam a nikdy ani nedelala.Toto je jen a jen tvoje vec a nakonec ty sis tuto cestu ani nevybrala. Ja byla na zacatku take vzdy vyrizena a panimama to nechapala.A pak se dozvedela o jeji dlouhodobe zname ze toto take podnika a ta ji rekla ze do me se nikdy v zivote nemuze vcitit,dokud to clovek nezazije tak to nemuze posuzovat a od te doby je panimama jak vymenena.Asi potrebovala slyset nazor jeste od nekoho jineho.
20. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my tu máme teplo a oskara na obloze...
20. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu ja jsu jak ty dneska.PRESNE to delam :grinning: :grinning:
20. zář 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pohadku jsem prospala na ct a rozciloval me tam ten slavik jak zpival :cry:
20. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je jinak taky celkem hezky, ale unaveně :grinning:
Mili já ji ještě zkoukla a pak jsem usula. :grinning:
20. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem totalne namozena.Byli jsme s manzou na melouchu v patek a ja mam az dnes ale zato poradny bolesti jak jsem namozena.Ty vogo chodim jak lachtan :grinning:
20. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nas take plny oskar
20. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili, to nesmíš tolik pracovat. Ale tu chůzi bych chtěla vidět :grinning:
20. zář 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No radsi snad ani ne Kobli :grinning: :grinning:
20. zář 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem viděla nové fotečky, si se nechala ostříhat docela dost, né? Dlouhé vlasy už tě nebavily?
20. zář 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je prave to.Ono to moc prace nebylo a ja jsu tak vyrizena.Ale je to z toho ze nechodim do prace uz delsi dobu a tak se ze me stal gaucovy povalec :grinning: Tak ja jdu jeste cucet na telku.Manza ma pripraveny nejaky film a ceka,pozdeji jeste juknu.Pa,pa
20. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele a kde jsi jako byla u toho kadeřníka?? :confused: :confused: :confused: ve Frankencentru???
20. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, co se to s váma děje. Jindy ukecaný a dnes...
20. zář 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já nevím Kobli,asi jsme pokousaný od brouků leniváků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus kočky tak mě tu máte
20. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme si to moc užili a bylo i počasí super a moje dětská láska mě našla ,musel několikrát přijít chudák než mě zastihl a moc mě to potěšilo ,holky je to furt fešák ..tak aspon něco ..
20. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak za chvíli půjdu koukat na ty zpěváky z Košic ..jinak PC je spravený tak chci vidět na jak dlouho ,monitor jak kráva už jsem si zase odvykla a fakt mi z toho bolí hlava
20. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dočtu si vás až zítra holky moje až na to budu mít klid ,ráno teda musim zase na pracák a snad mě tam nebude baba držet dlouho
20. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek