• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
tak vítej zpět Leni,dobře ,že se ti líbilo a odreagovala jsi se :dizzy_face: Hodně zdaru na pracáku :wink:
20. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo ve Frankencentru jsem byla u kadernika :grinning:
Kobli ted mam kratke mikado,proste jsem chtela zmenu,teduz ale opet premyslim o dlouhych :grinning:
20. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak Kobli to uz je fotka stara asi dva roky
20. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz vsichni asi hajate,tak jdu take se zaborit do perin.Preji krasny vecer
20. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čumím na bednu,docela dobrej film,holky přeji všem dobrou noc a pěkné sny,pa
20. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím po víkendu!! jak jste se měly???
21. zář 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje zlatý :slight_smile: předem velká omluva měly jsme návštěvu celej víkend tak jsem nemohla za váma :frowning2: a včera jsem dospávala :grinning:
Nestíhám to dočíst jen letmo jsem tu projela :wink: co pak je tu nového?
Vítám nové tváře :slight_smile:
Jinak holky budu konečně asi pracovat za tým barem zachvilku tam jedu se domluvit na směnách no,ale musím jim oznámit,že tak asi max jen na dva měsíce,když jdem do dalšího boje :wink: ,ale jsou to známý tak snad to bude OK :wink: :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Dáji,tak to je super.odreaguješ se,přijdeš na jiné myšlenky,pobavíš se s nějakýma pěknýma samcema :wink: :wink: :wink:
Ahoj Míšando.
21. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenka je na pracáku,tak snad ji tam ta baba nedává moc čočku :wink:
21. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky tak jsem dorazila z pracáku tak si vás musim dočíst ,ještě mám kalhoty na půl žerdi a už tady dřepim ,tomu řikam závislost ,dají tak to vypadá super
21. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jak bylo Leni???myslím teď víkend a pak taky na pracáku
21. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu hodit spršáka,vlasy mám hnus fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus tak jsem vše dočetla a vítám nové holčinky ,majdi bud statečná ...hlavně klid
21. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu víkend super jen jsme pili a papali ,šikli jsme se k oslavě 75tin jedný tety a ta žrala jak kyselin a zpívala ,to byla docela prdel a pak už jsem jen vyhlížela dětskou lásku ,ale až druhý den jsem se dočkala,míjeli jsme se ,já odjela a on přišel... a musim vám říct ,že je hezčí než v těch 18cti ..tak jsem ho nenápadně asi jako hroch ,očumoval a,abych nedostala od vladíse po hubě .. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ana pracáku mě pani vyvedla z mého omylu ,jak krásně jsem si sestavila životopis a že na základě tohodle mě asi nevemou ,hm dobrý ,včera jsem zrovna jeden dala do draka :pensive:
21. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tam prej se vehementně rve nějaká 4roky před důchodem baba ,tak mě asi převálcuje ,svinucha..
21. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: prej nenápdně jako hroch :grinning: no a pokecali jste alespoň,nebo jste na sebe jen koukali :confused:
Hele,aby se baba na pracáku nedivila,ono ty jejich normy,jak má a nemá co vypadat,taky nejsou vždy to pravé ořechové
21. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
k tetě bych se hodila,taky jen žeru :grinning:
21. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co je drak?
21. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu konečně do tý vany,jinak shniju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no seděli jsme proti sobě ,nakonec to dopadlo tak medu ,že pro něj strejda nenápadně poslal vnuka ,abych se ho dočkala,páč Petr tam byl ráno a já ještě ne ..takl to bych se taky nemusela dočkat ,asi se tak domluvili že až přijedem tak že pro něj pošle ..odtud jsme jeli už domu ..no medu přišel a den byl hned hezčí ..tam kde se před 20lety skončilo ,hned by se mohlo začít ,to je asi to nejhezčí na dětských láskách .. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dráčik medu ,.hračkárna
21. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,je to romantika jako blázen,jenže začít nejde,když máš Vládíse :wink: ale je to pěkný,když si člověk sni,jaké by to bylo...kdyby :dizzy_face:
21. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek holky :slight_smile:
teda leni, jak ja si to umim predstavit, taky kdyz se vzdycky potkam s prvni laskou, je to tam porad :wink:
21. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu to neni o tom začít znova ..jenom ten pocit jak píše tulík ,,je to tam furt ,, :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Tulik,tak dnes pondelisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: přji ti ,aby to rychle uteklo :wink:
jéé,tak to já nemám,neměla jsem žádnou první lásku
21. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem napsala vladísovi at dotáhne flash z prácer at mi může vytisknout ty posraný životopisy ,jsem za to namnožení dala fůru peněz a k hovnu
21. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kolik vám holky bylo,když jste měly ty lásky
21. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted mio to docela sere že jsem tam mohla do draka dát ten novej životopis
21. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele,když budou mít zájem,tak se ozvou i s tímhle co jsi tam dala
21. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek