• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
tak tady chtěj vědět,kdy a jakou školu máš a co umíš
21. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vlastně mlada je pořad :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu poprvé mi bylo 12 pak 14 a pak 16let ..viděli jsme se po 2letech ..
autor
ajo,tak konečně to někdo napsal :grinning:
Holky já nikdy nikam nechodim. Tihle mojí práci co mám teď jsem si našla tak, že jsem poslala životopis na všechny hotely co existují v Lib a čekala kdo se ozve.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
když mě bylo 14 a jemu 16let tak mi poprvé strčil jazyk do huby a dostal takovou facku ..to se nedá zapomenout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi jako poštou nebo faxem ..bože ještě kupovat známky ..
21. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj já se poprvé líbala asi ve 13i..u popelnic...Ten kluk měl zaracha tak řekl doma, že jde s košem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Byl to hnus teda...
21. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jako furt to jiskřííííí???to já nezažila.Můj první co jsem s ním chodila-debil a druhý,taky debil a ještě si hodil mašly
21. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že to furt jiskří já to nechápu ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a s vladísem nikdy ani jiskra no chápete to ? já ne ..
21. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi to bude nějaká chémie ...
21. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady ti prascák proplatí nějaké živo.když posíláš.
Tak já se líbala taly asi ve 12 a bylo to nechutný,měl bradavičku na pysku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nadi u popelnic to je fakt romantica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
jo chápu to.já měla jednoho,je teď zavřenej :zipper_mouth: ale tam to jiskřilo teda brutálně,toho vidět,tak uhořím
21. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, normoš mejlem! Stejně když někam tady zavoláš tak Ti řeknou at pošleš životopis..Tak jsem to poslala rovnou všude...
21. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Nada,ta si to uměla užít :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bradavice nebrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tenhle kluk měl už tehdy 190cm a líbačka byla o život s mýma 160cm
21. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo,tě mušel tahat za krk hore :grinning:
21. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oba nás bolelo za krkem pekelně :grinning: :grinning: :grinning: ,ale jo holky bylo to príma ..
21. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to nechutný! On ještě slintal do toho všeho...Však jsem se taky po tomhle zážitku nelíbala asi 2 roky potom... :grinning:

Holky já o své největší lásce první nevěděla od 8 třídy základky až do ted...A nedávno jsem ho našla na facebooku..Je z něj teda hašišák...Ale asi bychom taky začli klidně hned tam kde jsme skončili... :wink: 1 lásky byly hezký..
21. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a ty nevíš od čeho jsou lavičky? :grinning:
21. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to divný m,ale taky mám ten pocit že jsme se viděli tak naposledy včera a nějakejch 20let nebylo ..je to zvláštní a hezkej pocit musim říct ..a hlavně to ,že to bylo oboustranné i po těch letech ,očička mu svítili a když se mě ptal kudy jkedem domu tak to bylo jako by se mě ptal kde na to skočíme .. :grinning: :grinning: :grinning: jinak holky já byla tehdy panna ,já kráva možná to mohl být nej zážitek :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu tak jasně ,ale to loučení u branky bnylo nejdelší ..hele nadi a co mám teda vše napsat do toho životopisu abych jako oslnila když nemám čim
21. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni písni mi mejl do IP. Pošlu Ti svůj a můžeš to z něj obšlehnout... :wink: Si tam něco vymysli....to nikdo nebude zkoumat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichi tak jo
21. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tak ráda ,že už mi faká pc ..
21. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je fakt,nikdo to nezkoume,co je tam napsaný
21. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu to nikdo nepozná když si tam napíšu 2vysoké školy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,a to jsem se ted málem spletla a napsala napíču :confused: :confused: :confused: :confused:
21. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dneska nepřeložila stéblo ..jen jsem zametla a pověsila prádlo ,já hniju zaživa ..taky vladís už začíná bejt nepříjemnej ,že jsem doma..
21. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak asi by jim to bylo divný,kdyby si se jako absolventka s 2 výškama hlásila na uklizečku,to už by možná někdo zkoumal a to by bylo asi fakt pak napí.u :grinning:
21. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek