IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
koblichzek
21. zář 2009
Ahojky, je tu někdo, potřebuju s někým pokecat 😞
dadous
21. zář 2009
ahoj kobli, copak je?
koblichzek
21. zář 2009
Ahoj dadoušku, mluvit o tom nechci. Ale prostě potřebuju pokecat.
dadous
21. zář 2009
no ja dneska zrovna nejsem moc k použití 😃 dadoušek vymejšlí a ja nevím co by si dal 😃 dneska mam žaludek jak na vodě :-p
koblichzek
21. zář 2009
To já taky. Čekám, kdy budu zvracet :-p
dadous
21. zář 2009
no doufam že to rozchodíme a nebudu druhej trimestr takhle trpět :-p ve škole dobry?
koblichzek
21. zář 2009
Jo ve škole vše v pohodě. Děti už se začínají pomalu uklidňovat.
dadous
21. zář 2009
to je dobře, měli by na tebe bejt hodny x-)
koblichzek
21. zář 2009
Oni fakt v celku jsou. Hele ale ty už jsi v druhém trimestru, né?
dadous
21. zář 2009
jo už jsem 14tt x-)
koblichzek
21. zář 2009
No, tak to už je super. Ale mojí švagrové mamka prý zvracela celých 9 měsíců :-p
dadous
21. zář 2009
nestraš =-) musím chvíli zmizet, přijely tchanovci :-S
medunaautor
21. zář 2009
Ahoj Kobli
medunaautor
21. zář 2009
taky nevím co si do tý tlamy narvat,už se mám dost ]-(
dadous
21. zář 2009
tak ja se ted teprv pořadně najedla, takova ta dvojita porce pro mě 😃 snad to udržíme 😃
tulik1
21. zář 2009
nazdarek, krasavice uz je zpatky doma 🙂 , takze si to muzu pekne pres noc prelezet a zitra uz pekne postaru s afrem na hlavince do prace 🙂
medunaautor
21. zář 2009
ahoj a co ti vykouzlila na řepě pěkného?
tulik1
21. zář 2009
no prosim te mam tam preliv, zastrihly konecky, masku na poskozene vlasy, vyfoukano, no supec, zase jsem o sest stovek lehci a hned se mi lip dejcha. ale je fakt, ze sem to potrebovala jako sul, mela jsem to jak u suchanku 😉
dadous
21. zář 2009
bych taky potřebovala kadeřnici, mam to jak rousy 😃
tulik1
21. zář 2009
dadousku ja to odkladala asi dva mesice, fukt se mi tam nechtelo a taky to podle toho vypadalo 😃
dadous
21. zář 2009
nmo to mi povídej, ja mam už taky skluz 😃 jen ted nevím co s tím, když mi to vubec nijak nedrží :-p
tulik1
21. zář 2009
jeste se vratim k ty diskuzi o prvnich laskach, sedim si to u kadernika a hrali tu nasi pisnicku z meho mladi, neslysela jsem ji pekelne dlouho, az dneska. to jsou nahody, co? jo a jen tak mimochodem, muj manza se nijak k me nacancane hlavince nevyjadril, to je jiskreni jak blazen ... 😞
medunaautor
21. zář 2009
no ale to takhle ,kdyby jsi přišla s obr kozama a vystrčenou pípou,to by slintal
medunaautor
21. zář 2009
hele stejně maj chlapi jednoduchej život,se jim to točí všechno kolem pichu,žrádla,sport,komp,ovladač v ruce 😃 😃
tulik1
21. zář 2009
no si myslim ze asi jo, holt jedenact let spolu, co bych vlastne chtela 😞
medunaautor
21. zář 2009
ale maj nás rádi x-) a my je taky
medunaautor
21. zář 2009
co to bylo za písničku z mládí?
tulik1
21. zář 2009
soul asylum - runaway train 🙂
blazenkaa
21. zář 2009
ahojky kobylky 🙂
medunaautor
21. zář 2009
jé to jsem malinko mimo mísu s tou písničkou,musím se optat Romana =-) Ahoj Blaženko,tak jak je a co píchání,kdy jdeš na UTZ?

Začni psát odpověď...

Odešli