IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
medunaautor
24. zář 2009
Leni a je teda alles ok?
medunaautor
24. zář 2009
jo dotaz na Dadouše a ty langoše nechat tak tu hodinu kynout?
medunaautor
24. zář 2009
to je hrozný,jak medvedice jste a chrápete,ťuk,ťuk,opusťte brlohy ,ještě je čas na zazimování
daja.w
24. zář 2009
Krásný den přeji všem 🙂 vy jste teda kecalky 😃 to nedám abych vás dočetla :-S jen letmo jsem to proběhla 😉 no já jsu utahaná jako pes dnes volno,ale zítra opět nástup to je akce 150lidí mazec :-p no snad to zvládnem 😉 jééé langoše hm to bych si dala 🙂
nadis.h
24. zář 2009
DObrý ráno,

Medunko dočetla jsem jak jsi včera plakala... 😃
liptonek
24. zář 2009
Dobré dopoledne všem 🙂
lenkacar
24. zář 2009
čus holky já dneska makam ,ale už jenom čekam na 3pračku a vše hotovo ...máme pout o víku tak,byl větší úklid
lenkacar
24. zář 2009
jo mili růže v prdeli dobrý ... 😃 😃 😃 😃 ,medu je to celkem dobré ,tovíš že je to takové povrchní ,každou chvilku se to může zvrtnout z5
lenkacar
24. zář 2009
jo medu to já neplakala a plakat ještě dlouho nebudu ,zase ztak dobrý nejsme ,aby jsme provozovali směšné pohyby 😃 😃
nadis.h
24. zář 2009
Holky u nás už taky nevíme jak to vypadá... Tak přes 2 měsíce tu spolu bydlíme jako kamarádi... :-p
medunaautor
24. zář 2009
čau Nadi,to já bych to tak brala na furt 😃
nadis.h
24. zář 2009
Medu však mě to taky nijak netrápí... :-p

Říká Vám holky něco antimuller hormon? =-)
medunaautor
24. zář 2009
ne a co to jako má být?
nadis.h
24. zář 2009
Medu to dělali mě ted...Ale na českých stránkách o tom nic není. Našla jsem to jen na německých. Je to podobné jako FSH,které prokáže spolehlivě zda vaječníky fungují či ne..
medunaautor
24. zář 2009
no já teď taky hledala a nic nenašla.
lenkacar
24. zář 2009
to taky slyšim prvně =-)
medunaautor
24. zář 2009
to jsou názvy,to jako nemůžou nazvat nějak normálně? a člověk aby pak jak dežodorant hledal
nadis.h
24. zář 2009
Já našla jen na googlu v němčině nějaký stránky... Jestli jsem to správně přelouskla tak 1-8 těch jednotek jsou normální...Já mám 1,66... :-p jsem z toho jelen..
medunaautor
24. zář 2009
tak to máš asi v cajku,třeba potřebuješ jen nějaké jiné léky,možná jsou tyhle na tebe moc agresivní
nadis.h
24. zář 2009
Uvidim co vypadne z primářky...Já už nad ničím radši nepřemýšlím...
medunaautor
24. zář 2009
no možná oni taky nevědí a tápou.Jednou jsem byla tak nemocná,nikdo a že se jich ve mě hrabalo,nikdo nepřišel na to proč se tak stalo a dělali mi snad všechna vyšetření co jsou =-) prostě do dneška nevím
nadis.h
24. zář 2009
Taky dobrý medu. Já tohle zažila s motáním hlavy. Málem jsem kolabovala a taky nepřišli na to proč a byla jsem všude možně..

Mudra bude vědět jak na tom jsem... Tak uvidím co řekne...Jsem smířená se vším už..
medunaautor
24. zář 2009
chčije v Lbc?
nadis.h
24. zář 2009
Nechčije, ale je kosa jako prase!
medunaautor
24. zář 2009
tady taky,brrrr a ještě do toho nechutně mrholilo :-p :-p :-p :-p :-p
medunaautor
24. zář 2009
už smažím palačinky,opět jsem ten boj prohrála ]-(
medunaautor
24. zář 2009
že to ten Krakonoš zase vypnul v Dadoušově 😃
nadis.h
24. zář 2009
Tady vyhodili pojistky na celym sídlišti.. :-p

Palačinky bych si dala... 😕
medunaautor
24. zář 2009
jsem dělala nějaké na sladko a pak pár jsem naplnila sýrem a salámem,obalila jako řízek a osmažila,k tomu rajčátka na mini kousíčky a hooodně petrželky,citron,olej,sůl,pepř a byla to dobjota
nadis.h
24. zář 2009
Já si také dělávám se sýrem a šunkou. Mám je radši jak s marmoškou..