IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
24. zář 2009

Nadi sleduješ wir are Family?to je ale hadičák černej 😝

meduna
autor
24. zář 2009

jo a s marmoškou bych to nedala do tlamy,já jsem mlsná jak koza,musím to mít s ušlehaným tvarohem,ovocem,kakalíčkem a když tvaroh neni,tak jogurtek 😵

nadis.h
24. zář 2009

Medu já to až teď pustila...Slyšim howno. Vrtají mi pod oknem do baráku... 🙄

meduna
autor
24. zář 2009

no na to nemusíš slyšet,baba je kapánek vylízaná,to je lowe jako kráva 😀 bych řekla,že jí to hlavně myslí spodkem 😀

nadis.h
24. zář 2009

Takovýhlech opičáků černých je plno vidět na dovolených v Egyptě apod s tlustýma němkama.. 😝

nadis.h
24. zář 2009

Dobrý šaty má negřík... 😀

meduna
autor
24. zář 2009

boha jeho ale to na RTL,tak ta malá kráva mě tak nasrala

meduna
autor
24. zář 2009

jako nějaká výměna,dvě holky.A ten 15 spratek si přijde do cizí rodiny,sedne si a zapálila si cigáro 😕 ten vyměněnej fotr málem odpadnul,že mu čadí v bytě a ona se jako cítila uražená.Ty vole já v 15 bych se zakrtkovala s cigárem dva metry pod zem

meduna
autor
24. zář 2009

jo hlavně tyhle negříci,tady maj tři prdele dětí ale oni už tady jaksi nejsou,jen maminky 😕 tady na pískovišti je to spolek bílá matka-černý dítě

nadis.h
24. zář 2009

Tak už jsem taky přešaltovala na RTL... 😀 Bych potřebovala víc televizí... 😀

Já nekouřila před našima ještě ve 22 letech.. 😕

nadis.h
24. zář 2009

A ve Švajcu je to zas opačně... Tam jsou zakomplexovaný chlapi a mají vedle sebe samou rýžojedku... 😝

meduna
autor
24. zář 2009

no němčouři tady taky rýžojedujou neboj 😀 já šaltuju jak blázen po programech,ale je to slaboty dneska a tohle s tou babau jak jela klofat tu holinu už jsem viděla,opakujou to 😖

meduna
autor
24. zář 2009

mě máma povolila na mojich 18 ale já to neukočírovala,byla jsem nervní jak prvnička a né a né potáhnout ze studu 😀

nadis.h
24. zář 2009

Ty woe.. 😀 😀

nadis.h
24. zář 2009

Já právě taky nemohla.Přišlo mi to blbý. 😒

nadis.h
24. zář 2009

Ty wogi koukáš na RTL pořád? Jak je tam to černé děcko?? 😀 😀 😀

nadis.h
24. zář 2009

Tak to je hodně drsný!

dadous
24. zář 2009

ahoj holky 😵
medu ja to necham tak pul hodiny a pak udělam ty porce a ještě čtvrt hodky necham dokynout 😵

meduna
autor
24. zář 2009

Ahoj Dadoušku,jo díky ti.
Nadi,tak to je drsárna,ale ten starej kokot mě neskutečně vytáčí

meduna
autor
24. zář 2009

jako ale asi musel manža dobře čumět,když na něj z otvoru vykouknul malej holinka 😀

nadis.h
24. zář 2009

Medu já to typuju, že ten fotr toho kluka nebude jeho opravdový táta. Že si šoupla bokem ta jeho matka uřvaná...

nadis.h
24. zář 2009

Já to říkalaaaaaaaa!!!!!!! 😀

milagross
24. zář 2009

Ajoj holky tak ja nekourim jeste dneska pred mamou. 😠 😀 A to je mi .........uz dost 😀 😀

nadis.h
24. zář 2009

To bylo teda napínavý... 😀 Jdu si koupit čudky...

meduna
autor
24. zář 2009

Nadi,tak mi řekni,to je mazec!!!!!!!!!a ja znala jednu holku z LBC,je to už dávno a ta to taky tvrdila,ona byla mulatka a rodiče klasika sýráci češi 😕

meduna
autor
24. zář 2009

to já už dneska nemám problém s hulením,jsem jak sádrovej ježek 😝

nadis.h
24. zář 2009

Medu to je v genech. Však to říkala ta holka... Když někdo bílý má dítě s černým tak pak generace další může mít dítě černý nebo bílý. Ten kluk se narodil bílý, ale jeho dcera už černá páč má tátu toho černocha... Ty wogi to bylo fakt ale drsný..Já se nedivím, že jí nikdo nevěřil... 😕 Jen ta matka toho kluka věděla o co jde...A ještě dělala,že ona je nejsvatější... 😝

meduna
autor
24. zář 2009

no zapeklitá situace 😎

milagross
24. zář 2009

Familie Kubicek jak si zraly v deutschland----prasata

milagross
24. zář 2009

Ty vago ty decka!!!!!!!!!!!!!!!!!!Vidite to?