IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
dadous
11. kvě 2009
jsem včera nemohla usnout, tak jsem přemejšlela nad poznavacím znamením na sraz :-N medunka ponese flašku s medem , kobli bude mít v ruce koblihu, mandy mandarinku, zuzku pozname podle miminek, no a na ten zbytek jsem nepřišla 😃 😃 😃
medunaautor
11. kvě 2009
je uz jsem se lekla,ze jsi do toho chtela prastit ve 13 😃 😃 😃 😃 Ja jsem mela super gyndarku,jezdila jsem za ni do jablonce ,fakt super zenska,clovek ji mohl rict uplne vsechno,zajimala se.A hodne mi pomohla.Skoda,ze uz ji nemam,tady ten co k nemu chodim to je takovej lojza,nema zajem,mozna by ani necvedel,ze nemam vejcovody,kdybych mu to nerekla 😃
No a zubar,to je taky tema samo pro sebe,ja nesnasim vubec nic,jak se jedna o nejaky otvor v mem tele 😃 😃
koblichzek
11. kvě 2009
A jak poznáme tebe, dady?
dadous
11. kvě 2009
no tak se na ten gauč položímm,no 😃 😃
chaala
11. kvě 2009
Dadousku,ty jsi byla včera večer sama?Že máš takovéhle nápady 😃 😃
medunaautor
11. kvě 2009
Dadous ponese na zadech gauc 😃 😃 😃
dadous
11. kvě 2009
kobli, nevím, Dadouš ma velkej nos, tak jedině snad podle něho 😃 😃 😃
dadous
11. kvě 2009
jo a leni ponese indulonu 😃 😃 😃
chaala
11. kvě 2009
Medu,ty jsi jezdila do Jablonce?Moje kámošky tam taky k nějaké jezdily.
koblichzek
11. kvě 2009
Mendy, já teda taky měla štěstí na gyndaře a hlavně, díky tomu, co mi je, jsem pro ně unikát, takže se mi o to víc věnovali a zkoumali mě. 😞 . Takový trošku pokusný králíček
medunaautor
11. kvě 2009
tak pockej ted jsem z toho jelen,jako ty nebo ten tvuj...kdo ma velkou frgulu?
dadous
11. kvě 2009
chaalo ja v neděli vždycky blbě usínam 😞 depka z prace 😃 😃
chaala
11. kvě 2009
To bude poznávací sraz 😃 😃 .Chudák Dadous s gaučem.
koblichzek
11. kvě 2009
Dady, víš kolik lidí má velkej nos? Musíš vymyslet něco originálnějšího.
koblichzek
11. kvě 2009
Jo, jo, gauč je dobrej, souhlasím 😉
dadous
11. kvě 2009
muj Dada 😃 😃 vždyt sam říkal, že na ty genetice mu tak akorat zjistěj že ma velkej nos 😃 😃 😃
chaala
11. kvě 2009
Do práce se většinou nikomu nechce 🙂
medunaautor
11. kvě 2009
koblizku a co ti je???

Chaala-Jörgova se ta doktorka jmenuje,hodne mi pomohla,jednou jsem se nejak slozila,mela jsem vodu na kyclich a ja ji zavolala ze spitalu v Ceske Lipe,tam nevedeli co se mnou a ona se hned postarala a nechala me dovezt do Jablonce do spitalu.Fakt super clovek,zajimala se.
dadous
11. kvě 2009
no karla sebou nepotahnu a gauč už vubec ne =-) pro ty kdo neví, karel je pes :-N
janysek70
11. kvě 2009
Ahojky kočky
Dádo, podle nosa poznáš "kosa"...tak to je o tebe doma asi hezky postaráno 🙂
medunaautor
11. kvě 2009
Dadousku,tak nelakuj a rekni jaky poznavaci budes mit ty.krom toho gauce 😃 😃 ...uz to mam male pivko v ruce a stan
dadous
11. kvě 2009
jany, no proto jsem si ho vybrala 😉
chaala
11. kvě 2009
Dadous,vem Karla 😃 😃 Bude to jednodušší než s gaučem.
medunaautor
11. kvě 2009
a ja plast z prace a hadr v ruce 😃 😃 😃
dadous
11. kvě 2009
ty jo vy byste mě teda dřely, ale to pivko to by šlo. 😃 😃 ja jsem to brala podle přezdívek, chápete??? :-p
chaala
11. kvě 2009
Medu,s tím stanem jsi to trefila 😃
koblichzek
11. kvě 2009
No, když si představíš klasickou ženskou dělohu, s vejcovody i vaječníky, tak mě ji asi někdo přesně v půlce (svisle) rozřízl. Takže je malinká (proto nemůžu mít dvojčátka) a vpravo mám jen jakýsi zakrnělý roh. Prý třeba 3x potratím, než se mi přirozeně trochu natáhne. Ale já doufám, že to nebude nutné.
medunaautor
11. kvě 2009
a Chaala bude mit ukazovatko a sileny usmev na tvari 😃 😃 😃
dadous
11. kvě 2009
ja budu mít lahvače Krakonoš, a basta
janysek70
11. kvě 2009
Krakonoš už není co býval :-|

Začni psát odpověď...

Odešli