• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Když vy chlast, tak já taky nechci koblížek. Můžu mít Becherovku? Aspoň ji pak ztrestáme :sunglasses:
11. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli, budem těhu néé?! :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kobli,tak to jsem ještě neslyšela. :unamused:
autor
koblizku,tak to teda doufam taky ,ze to tak nebude.Vsak az ti tam ted daji mimi,tak ona se sama a rada natahne,cetla jsem na jine diskuzi,nektere holky maj taky tento problem a v poho,maj miminka
jany mě ani nechutna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jako poznavací znamení dobry :grinning:
Ježiš, no jooooo, to bylo jen pro případ. Tak budu mít flašku výborného mrkvového džusu :grinning:
11. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha tak bsechny chlast a me rvou do ruky flasku s medem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Medu,ani nevím,jestli nějaké ukazovátko mám :grinning: Já bych si vzala bílé vínečko.
Medu, mě říkali, že pokud se to poved, tak hned jak bude mimi životaschopné, tak půjde císařem ven, aby mi nepraskla.
11. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu,tak medovinku? :grinning:
11. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, takže jsem to vymyslela, budeme mít dudliky :grinning: :grinning: je to maly, a běžně žensky s dudlema nechoděj :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kobli,tak ať se zadaří hned naporvé :slight_smile:
11. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chaala ukradni ve skole :confused: :confused: :confused:
Tak to je mazec Koblizku.Takze mimi bude v inkubatoru asi.
11. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dady, jsi jednička. :wink: aby pak někdo nezavolal psychiatra se svěracíma kazajkama.
11. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu, :confused: krast se nema :confused:
autor
Medovinku mam tady ve skrini,ale to je tlamolep :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tak vsechny si davaj do sosacku,jen ja jedina ne.To je trapny.Ale me to telo odmita...ted najednou,hlavne ,ze drive by nasavalo :angry:
holky,jdu vybalit ten nákup.Pak si přečtu,co bude na srazík potřeba :grinning: Dadousek ještě něco vymyslí. :wink:
11. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neva, tak se budem sražet v blazinci :grinning: aspon to bude, zadara :grinning: :grinning:
Medu asi jo, ale co, hlavně když se to povede :slight_smile:
To budou akce :grinning: :grinning: ,ty srazy.
11. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Dadousku,ja myslim,ze pak by jsme si uz nenapsaly,protoze se sveraci kazajkou to nejde.To by bylo ve Varech pozdvizeni stary vystrileny pusky s dudlikama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: hlavně nenapadně :confused:
11. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co ruce svazany ale huba volna, ne?! :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
však by jsme skončily ve stejnym blazinci :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to jsou zase témata :slight_smile: .. Ahojky Chaali, vítám Tě po dlouhhhhhé době!! Kobli, to je blbé s tou dělohou.. Kdo Ti stanovil takovou diagnozu?? A to má nějakou přímou souvislost s tím, že nemůžete mít mimi přirozenou cestou??
Přiznám se, že jsem nedočítala..
Dadu, na co ty dudlíky???
Medu a co má Chaali krást ve škole??
(Jeden z mrňousků se posral.. Snad se vrátím, než napíšete zase 30 stran :grinning: :grinning: :grinning: )
11. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to by tam byl mazec :grinning: :grinning: :grinning: to by si doktor musel davat sam dvojitou davku a skotsky kazdou hodinu
11. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě, že tak. Bez volný papulky si to nedovedu představit. Na ruce prdět. Aspoň nebudeme muset nic dělat. :grinning:
zuzi, poznavací znamení na sraz DUDLIK :grinning:
autor
Zuzi ,Chaala ma ukrast ve skole ukazovatko,nebo to bylo pravitko?ja uz ani nevim.
11. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi, to mi stanovili ve Varské nemocnici po (teď nevím přesně) jestli po hysterektomii nebo hysteroskopii. Má to s tím souvislot, protože ji mám ještě stočenou doleva dolů a spermijky než najdou cestu kudy, tak umřou :frowning2:
11. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek